Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1962 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Rajd Warszawski. 7 eliminacja (WSP.4). 6-7.10.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Rajd Warszawski. 7 eliminacja (WSP.4). 6-7.10.1962r.

Komandor: Julian Zabokrzecki.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Zygmunt Bronisz / Julian Kamiński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.

Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.

J.Doroszkiewicz / Adam Kowalski (AP.Podlaski) – Warszawa M20.

Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Volvo 1800S.

Nr.36. Kazimierz Jaromin / I.Zalewski (AP.Krakowski) – Peugeot 403.

A.Jasiński / A.Puchalski (AP.Podlaski) – Škoda Octavia Super.

G.Jemnicki / Z.Czerski – Fiat 1300.

Jerzy Jesz / A.Broda (AP.Śląski) – Wartburg 311.

W.Klonowiecki / E.Opaliński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.

Krzysztof Komornicki / Jerzy Puchalski (AP.Krakowski) – DKW Junior.

J.Konarzewski / M.Słodki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.

Andrzej Kozłowski / Jan Kutnik (AP.Lubelski) – Škoda Octavia.

Czesław Kozłowski / Zenon Leszczuk (AP.Krakowski) – NSU Prinz Sport.

Jerzy Kuczera / Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda TS.

J.Kuźmiński – Syrena 101.

Edward Lisowski / T.Janiszewski – Citroen ID 19.

E.Mirek / W.Słowiecki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.

Wiesław Mrówczyński / Z.Krasucki (AP.Warszawski) – Fiat 600 D.

E.Opaliński / W.Klonowiecki – Wartburg 1000.

J.Pacanowski / T.Pułczyński (AP.Warszawski) – Mikrus.

R.Postawa / R.Pieczara (AP.Krakowski) – Simca Aronde.

Marian Repeta / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Warszawa M20.

Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.

Jan Soczek / Jerzy Krzesiwo (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.

Szczepankowski – Wartburg 311.

Bernard Szymański / B.Kusewicz (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.

Nr.13. Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.

Andrzej Zalewski / Z.Łuszczyński (AP.Warszawski) – Mikrus.

J.Zambrzycki / M.Zambrzycka (AP.Warszawski) – Mikrus.

Janusz Zdrojewski (AP.Warszawski) – Zastava 750.

Kazimierz Jaromin i I.Zalewski – Peugeot 403.

Kazimierz Jaromin i I.Zalewski – Peugeot 403.

1 Rajd Warszawski - 1962r

(Motor 43 / 1962)

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Klasyfikacja generalna.

1.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
2.  Krzysztof Komornicki / Jerzy Puchalski (AP.Krakowski) – DKW Junior.
3.  Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.
4.  Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Volvo 1800S.
5.  W.Klonowiecki / E.Opaliński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
6.  Jerzy Kuczera / Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda TS.
7.  R.Postawa / R.Pieczara (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
8.  Marian Repeta / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
9.  Jerzy Jesz / A.Broda (AP.Śląski) – Wartburg 311.
10. Kazimierz Jaromin / I.Zalewski (AP.Krakowski) – Peugeot 403.

Wystartowało 37 załóg, ukończyło 31.

Wyniki.

Kategoria II. Klasa do 850cm³.
1. Krzysztof Komornicki / Jerzy Puchalski (AP.Krakowski) – DKW Junior.
2. Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.
3. Czesław Kozłowski / Zenon Leszczuk (AP.Krakowski) – NSU Prinz Sport.

Kategoria II. Klasa pow.850cm³.
1. Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Volvo 1800S.
2. Marian Repeta / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
3. Kazimierz Jaromin / I.Zalewski (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
4. G.Jemnicki / Z.Czerski – Fiat 1300.
5. Edward Lisowski / T.Janiszewski – Citroen ID 19.

Kategoria I. Klasa do 600cm³.
1. J.Pacanowski / T.Pułczyński (AP.Warszawski) – Mikrus.
2. Andrzej Zalewski / Z.Łuszczyński (AP.Warszawski) – Mikrus.
3. J.Zambrzycki / M.Zambrzycka (AP.Warszawski) – Mikrus.

Kategoria I. Klasa do 850cm³.
1. Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
2. Bernard Szymański / B.Kusewicz (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
3. Wiesław Mrówczyński / Z.Krasucki (AP.Warszawski) – Fiat 600 D.
4. J.Kuźmiński – Syrena 101.

Kategoria I. Klasa do 1000cm³.
1. W.Klonowiecki / E.Opaliński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
2. Jerzy Jesz / A.Broda (AP.Śląski) – Wartburg 311.
3. Zygmunt Bronisz / Julian Kamiński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
4. Szczepankowski – Wartburg 311.

Kategoria I. Klasa do 1600cm³.
1. Jerzy Kuczera / Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda TS.
2. R.Postawa / R.Pieczara (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
3. Jan Kutnik / Andrzej Kozłowski (AP.Lubelski) - Škoda Octavia.
4. A.Jasiński / A.Puchalski (AP.Podlaski) – Škoda Octavia Super.
5. Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda Octavia
6. Jan Soczek / Jerzy Krzesiwo (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.

Kategoria I. Klasa pow.1600cm³.
1. J.Konarzewski / S.Milczarek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
2. J.Doroszkiewicz / Adam Kowalski (AP.Podlaski) – Warszawa M20.
3. E.Mirek / W.Słowiecki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.

Zespołowo.
1. AP.Warszawa.
2. AP.Lublin.
3. AP.Kraków.
4. AP.Białystok.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl