Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1962 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Rajd Warszawski. 7 eliminacja (WSP.4). 6-7.10.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Rajd Warszawski. 7 eliminacja (WSP.4). 6-7.10.1962r.

Komandor: Julian Zabokrzecki.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Zygmunt Bronisz / Julian Kamiński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.

J.Doroszkiewicz / Adam Kowalski (AP.Podlaski) – Warszawa M20.

Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) - Volvo 1800 S.
Kazimierz Jaromin / I.Zalewski (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
A.Jasiński / A.Puchalski (AP.Podlaski) – Škoda Octavia Super.
G.Jemnicki / Z.Czerski – Fiat 1300.
Jerzy Jesz / A.Broda (AP.Śląski) – Wartburg 311.
W.Klonowiecki / E.Opaliński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
Krzysztof Komornicki / Jerzy Puchalski (AP.Krakowski) – DKW Junior.
J.Konarzewski / M.Słodki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
Andrzej Kozłowski / Jan Kutnik (AP.Lubelski) – Škoda Octavia.
Czesław Kozłowski / Zenon Leszczuk (AP.Krakowski) – NSU Prinz Sport.
Jerzy Kuczera / Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda TS.
J.Kuźmiński – Syrena 101.
Edward Lisowski / T.Janiszewski – Citroen ID 19.
E.Mirek / W.Słowiecki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
Wiesław Mrówczyński / Z.Krasucki (AP.Warszawski) – Fiat 600 D.
J.Pacanowski / T.Pułczyński (AP.Warszawski) – Mikrus.
R.Postawa / R.Pieczara (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
Marian Repeta / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Jan Soczek / Jerzy Krzesiwo (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Szczepankowski – Wartburg 311.
Bernard Szymański / B.Kusewicz (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Andrzej Zalewski / Z.Łuszczyński (AP.Warszawski) – Mikrus.
J.Zambrzycki / M.Zambrzycka (AP.Warszawski) – Mikrus.
Janusz Zdrojewski (AP.Warszawski) – Zastava 750.

1 Rajd Warszawski 1962r.

Janusz Zdrojewski - Zastava 750.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Klasyfikacja generalna.


1.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
2.  Krzysztof Komornicki / Jerzy Puchalski (AP.Krakowski) – DKW Junior.
3.  Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.
4.  Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Volvo 1800 S.
5.  W.Klonowiecki / E.Opaliński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
6.  Jerzy Kuczera / Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda TS.
7.  R.Postawa / R.Pieczara (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
8.  Marian Repeta / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
9.  Jerzy Jesz / A.Broda (AP.Śląski) – Wartburg 311.
10. Kazimierz Jaromin / I.Zalewski (AP.Krakowski) – Peugeot 403.

Wystartowało 37 załóg, ukończyło 31.

Wyniki.

Kategoria II. Klasa do 850cm³.
1.  Krzysztof Komornicki / Jerzy Puchalski (AP.Krakowski) – DKW Junior.
2.  Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.
3.  Czesław Kozłowski / Zenon Leszczuk (AP.Krakowski) – NSU Prinz Sport.


Kategoria II. Klasa pow.850cm³.
1.  Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Volvo 1800 S.
2.  Marian Repeta / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
3.  Kazimierz Jaromin / I.Zalewski (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
4.  G.Jemnicki / Z.Czerski – Fiat 1300.
5.  Edward Lisowski / T.Janiszewski – Citroen ID 19.

Kategoria I. Klasa do 600cm³.

1. J.Pacanowski / T.Pułczyński (AP.Warszawski) - Mikrus.

2. Andrzej Zalewski / Z.Łuszczyński (AP.Warszawski) - Mikrus.

3. J.Zambrzycki / M.Zambrzycka (AP.Warszawski) - Mikrus.


Kategoria I. Klasa do 850cm³.
1.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
2.  Bernard Szymański / B.Kusewicz (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
3.  Wiesław Mrówczyński / Z.Krasucki (AP.Warszawski) – Fiat 600 D.
4.  J.Kuźmiński – Syrena 101.


Kategoria I. Klasa do 1000cm³.
1.  W.Klonowiecki / E.Opaliński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
2.  Jerzy Jesz / A.Broda (AP.Śląski) – Wartburg 311.
3.  Zygmunt Bronisz / Julian Kamiński (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
4.  Szczepankowski – Wartburg 311.

Kategoria I. Klasa do 1150cm³.

1.  Andrzej Kozłowski / Jan Kutnik (AP.Lubelski) - Škoda Octavia.

2.  Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) - Škoda Octavia.

3.  Jan Soczek / Jerzy Krzesiwo (AP.Krakowski) - Škoda Octavia.


Kategoria I. Klasa do 1600cm³.
1.  Jerzy Kuczera / Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda TS.
2.  R.Postawa / R.Pieczara (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
3.  A.Jasiński / A.Puchalski (AP.Podlaski) – Škoda Octavia Super.

Kategoria I. Klasa pow.1600cm³.
1.  J.Konarzewski / S.Milczarek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
2.  J.Doroszkiewicz / Adam Kowalski (AP.Podlaski) – Warszawa M20.
3.  E.Mirek / W.Słowiecki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.

Zespołowo.

1.  AP.Warszawa.

2.  AP.Lublin.

3.  AP.Kraków.

4.  AP.Białystok.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl