Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1962 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 12 Rajd Wiślański. 6 eliminacja (WSP.7). 15-16.09.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

12 Rajd Wiślański. 6 eliminacja (WSP.7). 15-16.09.1962r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Bartosiak – Wartburg 311.
Jerzy Bednarski (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700.
M.Grzegorczyk – Fiat 600.
Kazimierz Jaromin / Szczepek (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
Jerzy Jesz / W.Jesz (AP.Śląski) – Wartburg 311.
Krzysztof Komornicki / Ksawery Frank (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
Edward Lisowski / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Citroen.
Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawski) – BMW 700.
Marian Repeta / Eugeniusz Stryczek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
Henryk Ruciński / Henryk Skowron – Morris Mini Cooper.
Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Zbigniew Sucharda / Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Tadeusz Truchel / Kleinschmidt – Syrena 102.
Antoni Weiner / Jerzy Kuczera (AP.Śląski) – Škoda Octavia.
Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Sobiesław Zasada (AP.Krakowski) – Fiat 600D.
Marian Zatoń / Tadeusz Byzia – Warszawa M20.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Klasyfikacja generalna.

1.  Krzysztof Komornicki / Ksawery Frank (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
2.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
3.  Zbigniew Sucharda / Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
4.  Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
5.   Bartosiak – Wartburg 311.
6.  Sobiesław Zasada (AP.Krakowski) – Fiat 600D.
7.  Henryk Ruciński / Henryk Skowron – Morris Mini Cooper.
8.  Antoni Weiner / Jerzy Kuczera (AP.Śląski) – Škoda Octavia.
9.  Jerzy Jesz / W.Jesz (AP.Śląski) – Wartburg 311.
10. Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.

Wyniki.

Klasa 1-2.
1.  Krzysztof Komornicki / Ksawery Frank (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
2.  Henryk Ruciński / Henryk Skowron – Morris Mini Cooper.
3.  Edward Lisowski / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Citroen.
4.  Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700.
5.  Marian Repeta / Eugeniusz Stryczek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
6.  Marian Zatoń / Tadeusz Byzia – Warszawa M20.
7.  Kazimierz Jaromin / Szczepek (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
8.  Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawski) – BMW 700.
Klasa 3.
1.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
2.  Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
3.  Sobiesław Zasada (AP.Krakowski) – Fiat 600D.
4.  Tadeusz Truchel / Kleinschmidt – Syrena 102.
5.  M.Grzegorczyk – Fiat 600.
Klasa 4.
1.  Zbigniew Sucharda / Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
2.  Bartosiak – Wartburg 311.
3.  Jerzy Jesz / W.Jesz (AP.Śląski) – Wartburg 311.
4.  Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Klasa 6-8.
1.  Antoni Weiner / Jerzy Kuczera (AP.Śląski) – Škoda Octavia.
2.  Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
3.  Jerzy Bednarski (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Wystartowało 28 załóg.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl