Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1962 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 22 Rajd Polski. 5 eliminacja (WSP.10). 2-6.08.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

22 Rajd Polski. 5 eliminacja (WSP.10). 2-6.08.1962r.

Plakietka rajdu

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r.

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Trasa rajdu

Trasa rajdu

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

Lista zgłoszeń.


Kategoria A klasa 2-3.
Nr.1.  Hans Ullman / Manfred Georgie (NRD) – Sachsenring P 50/2.
Nr.2.  Eberhard Asmus / Lothar Sachse (NRD) – Sachsenring P 50/2.
Nr.3.  Czesław Kozłowiecki / Zdzisław Krawiec (AP.Krakowski) – NSU Prinz Sport coupe 500.
Nr.4.  Franz Galle / Karl Heinz Erler (NRD) – Sachsenring P 50/2.
Nr.5.  Karl Landgraf / Werner Lange (NRD) – Sachsenring P 50/2.
Kategoria A klasa 4.
Nr.7.  Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.
Nr.8.  Josef Zieger / Fritz Schmidt (A) – Steyr Puch.
Nr.9.  Michał Damm / Marian Olejniczak (PL) – BMW 700 Sport.
Nr.10. Bogusław Osowiecki / Stefan Munchberg (PL) – BMW 700 Sport.
Kategoria A klasa 5.
Nr.13. Andrzej Żymirski / Stanisław Dziuba (PL) – DKW Junior.
Nr.14. Wiesław Wiernicki / Dawid Howick (GB) – DKW Junior.
Nr.15. Pierre Gele / Andre Guilhaudin (F) – DKW Junior.
Nr.16. Aleksander Kurzius / Zygmunt Wiśniowski (AP.Krakowski) – Syrena 102.
Nr.17. Alfred Kling / Margot Kraus (D) – DKW Junior.
Nr.19. Marek Varisella / Tadeusz Truchel (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Nr.20. Andrzej Zieliński / Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Nr.21. Erik Carlsson / Gunnar Haggborn (S) – Saab 96.
Nr.23. Wiesław Trojanowski / Marek Jurkowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Nr.24. Simo Lampinen / Jyrki Ahava (SF) – Saab 96.
Nr.25. Ryszard Nowicki / Czesław Wodnicki (AP.Krakowski) – Fiat 600 FC.
Kategoria A klasa VI.
Nr.31. Werner Jager / Erich Muller (NRD) – Wartburg 311.
Nr.32. Sobiesław Zasada / Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
Nr.33. Günther Ruttinger / Paul Thiel (NRD) – Wartburg 311.
Nr.34. Henryk Ruciński / Henryk Skowron (PL) – Austin Mini Cooper.
Nr.35. Kurt Otto / Hermann Hanf (NRD) – Wartburg 311.
Nr.36. Zbigniew Sucharda / Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Nr.37. Krzysztof Komornicki / Zenon Leszczuk (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
Nr.38. Otto Linzenburg / Heinz Walter (D) – Auto Union AU 1000.
Nr.39. Kurt Rudiger / Wilhelm Wollner (NRD) – Wartburg 311.
Nr.40. Jerzy Jesz / Ryszard Oliński (AP.Śląski) – Wartburg 311.
Nr.41. Gerhard Mietzner / Werner Schramm (NRD) – Wartburg 311.
Nr.42. Gerhard Brembach / Wolfgang Schelling (NRD) – Wartburg 311.
Nr.90. Wolfgang Rohl / Gerhard Richter (NRD) – Wartburg 311.
Nr.91. Peter Kahnt / Joachim Neumann (NRD) – Wartburg 311.
Nr.92. Karl Ruster / Helmut Rehberg (D) – DKW AU 1000.
Kategoria A klasa 7-8.
Nr.43. Longin Bielak / Stanisław Stolarski (AP.Warszawski) – Škoda TS.
Nr.44. Jan Soczek / Jerzy Bednarski (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Nr.45. Ludwik Postawa / Kazimierz Jaromin (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
Nr.46. Mieczysław Sochacki / Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Škoda TS.
Nr.47. Jerzy Kuczera / Ryszard Macura (AP.Śląski) – Škoda Octavia Super.
Nr.48. Esko Keinanen / Lauri Hurme (SF) – Škoda Octavia Super.
Nr.49. Józef Mirski / Stanisław Wróbel (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Nr.50. Antoni Weiner / Władysław Helis (AP.Śląski) – Škoda TS.
Nr.51. Andrzej Nartowski / Jerzy Krzesiwo (AP.Krakowski) – Škoda Octavia.
Kategoria A klasa 9-10.
Nr.59. Edward Lisowski (AP.Warszawski) – Citroen ID.
Nr.60. Jorgen Augsburg / Hans Christian Nielsen (DK) – Volvo PV 544.
Nr.61. Jan Eric Virgin / Johan Hallenborg (S) – Volvo PV 544.
Nr.62. Evert Christofferson / Gosta Lilienberg (S) – Volvo 407.
Nr.63. Stefan Dobrzyński / Ryszard Majonek (PL) – Moskwicz 407.
Kategoria A klasa 11-12.
Nr.66. Eugen Bohringer / Peter Lang (D) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.67. Jaroslav Pavelka / Stanislav Hajdusek (CS) – Tatra 603.
Nr.68. Alois Mark / Zdenek Raska (CS) – Tatra 603.
Nr.70. Evy Rosqvist / Ursula Wirth (S) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.71. Jaroslav Fac / Lubomir Rek (CS) – Tatra 603.
Nr.72. Herman Kuhne / Hans Wencher (D) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.74. Sherwood Skelly / Ross Finlay (GB) – Ford Zodiac.
Kategoria B klasa 1-2.
Nr.69. Marian Repeta / Eugeniusz Stryczek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
Nr.73. Marian Zatoń / Tadeusz Byzia (PL) – Warszawa M20.
Nr.77. Tadeusz Kopciewicz / Eugeniusz Pieronek (PL) – Syrena 101.
Nr.78. Stuart Turner / John Lay (GB) – Austin Healey.
Nr.79. Marek Wachowski / Grzegorz Timoszek (PL) – Mercedes Benz 300 SL.
Nr.80. Wilhelm Heckel / Joachim Munchow (D) – Porsche 1600 S 90.
Nr.81. Pat Moss / Pauline Mayman (GB) – Austin Healey 3000.
Nr.83. Jacques Jamotte / Jacques Quentin (B) – Porsche Coupe.

Evy Rosqvist i Ursula Wirth – Mercedes Benz 220 SE.

Evy Rosqvist i Ursula Wirth – Mercedes Benz 220 SE. (foto J.Plutter)

Rajd Polski 1962r

Marek Wachowski i Grzegorz Timoszek - Mercedes Benz 300 SL.

Nr.81. Pat Moss i Pauline Mayman – Austin Healey 3000

Nr.81. Pat Moss i Pauline Mayman – Austin Healey 3000. (foto J.Plutter).

Rajd Polski 1962r.

Zbigniew Sucharda i Władysław Paszkowski - Wartburg 311.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 FC.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 FC.

Mieczysław Sochacki i Aleksander Sobański – Škoda TS.

Mieczysław Sochacki i Aleksander Sobański – Škoda TS.

Marian Repeta i Eugeniusz Stryczek – Warszawa M20.

Marian Repeta i Eugeniusz Stryczek – Warszawa M20.

Rajd Polski - 1962r.

Erik Carlsson i Gunnar Haggborn – Saab 96.

Erik Carlsson i Gunnar Haggborn – Saab 96.

Krzysztof Komornicki i Zenon Leszczuk – Morris Mini Cooper.

Krzysztof Komornicki i Zenon Leszczuk – Morris Mini Cooper.

Syrena

Andrzej Żymirski – DKW F12 Junior.

Andrzej Żymirski i Stanisław Dziuba – DKW F12 Junior.

Longin Bielak i Stanisław Stolarski – Škoda Octavia TS.

Longin Bielak i Stanisław Stolarski – Škoda Octavia TS.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 FC.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 FC.

Longin Bielak i Stanisław Stolarski – Škoda Octavia TS.

Longin Bielak i Stanisław Stolarski – Škoda Octavia TS.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Rajd Polski - 1962r.

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

(Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin).

Rajd Polski 1962r

Rajd Polski 1962r

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Klasyfikacja generalna.

1.  Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (PL) – BMW 700 Sport.
2.  Marian Repeta / Eugeniusz Stryczek (PL) – Warszawa M20.
3.  Ryszard Nowicki / Czesław Wodnicki (PL) – Fiat 600 FC.
4. Ludwik Postawa / Kazimierz Jaromin (PL) – Simca Aronde.

Wystartowało 56 załóg, sklasyfikowano 10.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl