Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1962 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Rajd Ziemi Lubelskiej. 3 eliminacja (WSP.4). 26-27.05.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Rajd Ziemi Lubelskiej. 3 eliminacja (WSP.4). 26-27.05.1962r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Zygmunt Bronisz (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
Michał Damm – BMW 700.
Jerzy Dobrzański / Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – BMW 700.
Ksawery Frank (AP.Warszawski) – Chevrolet.
A.Jasiński (AP.Podlaski) – Škoda.
Julian Kamiński – Syrena 102.
Andrzej Kozłowski / Jan Kutnik (AP.Lubelski) – Škoda.
S.Milczarek / J.Konarzewski – Warszawa M20.
E.Mirek / W.Słowiecki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
Wiesław Mrówczyński / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Fiat 600.
E.Opaliński / W.Klonowiecki (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
Franciszek Postawka – Simca.
Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda.
Jan Soczek (AP.Krakowski) – Škoda.
Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Zbigniew Sucharda / Marek Jurkowski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Wiesław Trojanowski / W.Skoczyński (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Tadeusz Truchel / Tadeusz Byzia – Syrena 102.
Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
Marian Zatoń / Kleinschmidt – Warszawa M20.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Klasyfikacja generalna.

1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
2.  Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
3.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
4.  Zygmunt Bronisz (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
5.  E.Opaliński / W.Klonowiecki (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
6.  Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda.
7.  Ksawery Frank (AP.Warszawski) – Chevrolet.
8.  Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
9.  Andrzej Kozłowski / Jan Kutnik (AP.Lubelski) – Škoda.
10. Jerzy Dobrzański / Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – BMW 700.
10. Zbigniew Sucharda / Marek Jurkowski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.

Wyniki.

Klasa 1-2.
1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
2.  Ksawery Frank (AP.Warszawski) – Chevrolet.
3.  Jerzy Dobrzański / Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – BMW 700.
4.  Franciszek Postawka – Simca.
5.  Marian Zatoń / Kleinschmidt – Warszawa M20.
5.  Michał Damm – BMW 700.
Klasa 3.
1.  Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
2.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
3.  Wiesław Trojanowski / W.Skoczyński (AP.Warszawski) – Syrena 102.
4.  Julian Kamiński – Syrena 102.
5.  Wiesław Mrówczyński / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Fiat 600.
6.  Tadeusz Truchel / Tadeusz Byzia – Syrena 102.
Klasa 4.
1.  Zygmunt Bronisz (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
2.  E.Opaliński / W.Klonowiecki (AP.Lubelski) – Wartburg 311.
3.  Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
4.  Zbigniew Sucharda / Marek Jurkowski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Klasa 6.
1.  Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda.
2.  Andrzej Kozłowski / Jan Kutnik (AP.Lubelski) – Škoda.
3.  Jan Soczek (AP.Krakowski) – Škoda.
4.  A.Jasiński (AP.Podlaski) – Škoda.
5.  E.Mirek / W.Słowiecki (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
6.  S.Milczarek / J.Konarzewski – Warszawa M20.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl