Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1962 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 6 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja (WSP.7). 18-20.05.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

6 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja (WSP.7). 18-20.05.1962r.

Rajd rozegrano w formie zlotu gwiaździstego do Wrocławia.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

J.Burski / Marian Gniazdowski – Škoda.
Bogdan Bystrzycki – Syrena 102.
Michał Damm / Marian Olejniczak – BMW 700.
Jerzy Dobrzański / Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – BMW 700.
Stefan Dobrzyński – Warszawa M20.
Ksawery Frank (AP.Warszawski) – Chevrolet.
Henryk Frąckowiak / A.Kuczora – VW Karman.
Ryszard Grychtoł / Rudolf Orliński – Škoda.
Jerzy Jesz / A.Broda – Wartburg 311.
Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – BMW 700.
Jerzy Kuczera (AP.Śląski) – Škoda Octavia Super.
Aleksander Kurzius / Zygmunt Wiśniewski (AP.Krakowski) – Syrena 102.
Edward Lisowski – Citroen DS.
Wiesław Mrówczyński / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Fiat 600.
Ryszard Pawlitka – Moskwicz.
Marian Repeta / Eugeniusz Stryczek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
Henryk Ruciński / Henryk Skowron – Ford Taunus.
Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda.
Jan Soczek / Jerzy Bednarski (AP.Krakowski) – Škoda.
Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Alfons Tobolski – Wartburg 311.         
C.Tomaszewski – Wartburg 311.
Wiesław Trojanowski / W.Skoczyński (AP.Warszawski)  – Syrena 102.
Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
Marian Zatoń / Kleinschmidt – Warszawa M20.

Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Klasyfikacja generalna.

1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
2.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
3.  Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – BMW 700.
4.  Ksawery Frank (AP.Warszawski) – Chevrolet.
5.  Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.
6.  Wiesław Trojanowski / W.Skoczyński (AP.Warszawski)  – Syrena 102.
7.  Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda.
8.  Marian Repeta / Eugeniusz Stryczek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
9.  Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
10. Henryk Ruciński / Henryk Skowron – Ford Taunus.

Wyniki.

Klasa 1.
1.  Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – BMW 700.
2.  Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.
3.  Michał Damm / Marian Olejniczak – BMW 700.
4.  Jerzy Dobrzański / Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – BMW 700.
Klasa 2.
1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
2.  Ksawery Frank (AP.Warszawski) – Chevrolet.
3.  Marian Repeta / Eugeniusz Stryczek (AP.Warszawski) – Warszawa M20.
4.  Henryk Ruciński / Henryk Skowron – Ford Taunus.
5.  Henryk Frąckowiak / A.Kuczora – VW Karman.
6.  Edward Lisowski – Citroen DS.
7.  Marian Zatoń / Kleinschmidt – Warszawa M20.
Klasa 3.
1.  Adam Wędrychowski / Andrzej Zieliński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
2.  Wiesław Trojanowski / W.Skoczyński (AP.Warszawski)  – Syrena 102.
3.  Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
4.  Aleksander Kurzius / Zygmunt Wiśniewski (AP.Krakowski) – Syrena 102.
5.  Bogdan Bystrzycki – Syrena 102.
6. Wiesław Mrówczyński / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Fiat 600.
Klasa 4.
1.  Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
2.  C.Tomaszewski – Wartburg 311.
3.  Jerzy Jesz / A.Broda – Wartburg 311.
4.  Alfons Tobolski – Wartburg 311.        
Klasa 5.
1.  Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Škoda.
2.  Jan Soczek / Jerzy Bednarski (AP.Krakowski) – Škoda.
3.  J.Burski / Marian Gniazdowski – Škoda.
4.  Ryszard Grychtoł / Rudolf Orliński – Škoda.
Klasa 6-8.
1.  Jerzy Kuczera (AP.Śląski) – Škoda Octavia Super.
2.  Stefan Dobrzyński – Warszawa M20.
3.  Ryszard Pawlitka – Moskwicz.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl