Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1962 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Podkarpacki Rajd Zimowy. 1 eliminacja (WSP.7). 2-4.03.1962r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Podkarpacki Rajd Zimowy. 1 eliminacja (WSP.7). 2-4.03.1962r.

Rajd miał charakter zlotu gwiaździstego z Warszawy, Wrocławia, Bydgoszczy i Krakowa do Iwonicza. Na trasie rozegrano 3 odcinki specjalne przy obfitych opadach śniegu.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Bogdan Bystrzycki – Syrena 102.
Tadeusz Byzia (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Michał Damm – BMW 700.
Jerzy Dobrzański (AP.Krakowski) – BMW 700.
Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Chevrolet.
Henryk Frąckowiak – VW Karman.
Kazimierz Jaromin (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
Jerzy Jesz (AP.Śląski) – Wartburg 311.  
Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – BMW 700.
Czesław Kozłowski (AP.Krakowski) – NSU Prinz.
Edward Krawicz – Simca Aronde.  
Alojzy Kurzius (AP.Krakowski) – Syrena 102.
Edward Lisowski – Citroen ID 19.
Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Škoda.
Jan Soczek (AP.Krakowski) – Škoda.
Stanisław Stolarski / Longin Bielak (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
Zbigniew Sucharda (AP.Warszawski) – BMW 700.
Zbigniew Szczytowski – Syrena 102.
Wiesław Trojanowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda.
Wiśniewski – Warszawa M20.
Jerzy Wiśniewski (AP.Warszawski) – Škoda.
Władysław Wudziński – Škoda
Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena 102.
Sobiesław Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Klasyfikacja generalna.

1.  Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.
2.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda.
3.  Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Chevrolet.
4.  Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena 102.
5.  Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – BMW 700.
6.  Tadeusz Byzia (AP.Warszawski) – Syrena 102.
7.  Michał Damm – BMW 700.
7.  Wiesław Trojanowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
8.  Jan Soczek (AP.Krakowski) – Škoda.
9.  Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Škoda.
10. Kazimierz Jaromin (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
11. Jerzy Dobrzański (AP.Krakowski) – BMW 700.
12. Sobiesław Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.

Wyniki.

Klasa 1.
1. Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.
2.  Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – BMW 700.
3.  Michał Damm – BMW 700.
4.  Jerzy Dobrzański (AP.Krakowski) – BMW 700.
5.  Zbigniew Sucharda (AP.Warszawski) – BMW 700.
6.  Czesław Kozłowski (AP.Krakowski) – NSU Prinz.
Klasa 2.
1.  Ksawery Frank / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Chevrolet.
2.  Kazimierz Jaromin (AP.Krakowski) – Peugeot 403.
3.  Sobiesław Zasada (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
4.  Edward Lisowski – Citroen ID 19.
5.  Henryk Frąckowiak – VW Karman.
6.  Wiśniewski – Warszawa M20.
Klasa 3.
1.  Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena 102.
2.  Tadeusz Byzia (AP.Warszawski) – Syrena 102.
3.  Wiesław Trojanowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.
4.  Alojzy Kurzius (AP.Krakowski) – Syrena 102.
5.  Bogdan Bystrzycki – Syrena 102.
6.  Zbigniew Szczytowski – Syrena 102.
Klasa 4-5.
1.  Jan Soczek (AP.Krakowski) – Škoda.
2.  Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Škoda.
3.  Stanisław Stolarski (AP.Warszawski) – Wartburg 311.
4.  Jerzy Jesz (AP.Śląski) – Wartburg 311. 
Klasa 6-7.
1.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Škoda.
2.  Jerzy Wiśniewski (AP.Warszawski) – Škoda.
3.  Władysław Wudziński – Škoda.
4.  Edward Krawicz – Simca Aronde.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl