Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1961 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 21 Raid Polski. 3 eliminacja. 3-6.08.1961r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

21 Raid Polski. 3 eliminacja. 3-6.08.1961r.

Rajd Polski - 1961r

Rajd Polski - 1961r.

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1971r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Trasa rajdu

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r.

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r.

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r.

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r.

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Rajd Polski 1961r

Lista zgłoszeń.

Kategoria A. Klasa II-III (401-600cm)
Nr.1. Adam Wędrychowski / Władysław Paszkowski (PL) – NSU Prinz.
Nr.2. Heinz Feldman / Karl König (DDR) – Trabant 600.
Nr.3. Franz Galle / Manfred Georgie (DDR) – Trabant 600.
Nr.4. Luc van den Bergh / Petrus Hendrick (NL) – Daf.
Nr.5. Karl Landgarf / Werner Lange (DDR) – Trabant 600.
Nr.6. Mieczysław Sochacki / Czesław Kozłowski – NSU Sport Prinz.
Nr.7. Eberhard Asmus / Helmut Piehler (DDR) – Trabant 600.
Kategoria A. Klasa IV (601-700cm)
Nr.11. Klaus Block / Herbert Paul (D) – BMW 700.
Nr.12. Leon Grzesło / Jerzy Plutter (PL) – Fiat 600.
Nr.15. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) – BMW 700.
Nr.16. Jerzy Dobrzański / Andrzej Łobodziński (PL) – BMW 700 coupe Sport.
Kategoria A. Klasa V (701-850cm)
Nr.21. Tadeusz Kopciewicz / Ryszard Jabłoński (PL) – Syrena 101.
Nr.22. Andrzej Żymirski / Franciszek Zaczeniuk (PL) – DKW Junior.
Nr.23. Marian Repeta / Franciszek Postawka (PL) – Syrena 101.
Nr.24. Jerzy Osterczył / Stanisław Błahaczek (PL) – Syrena 101.
Nr.25. Carl Magnus Skogh / Karl Erik Svensson (S) – Saab 96.
Nr.26. Marian Zatoń / Tadeusz Truchel (PL) – Syrena 101.
Nr.27. Carl Lohmander / Lars Erik Tisell (S) – Renault Gordini.
Nr.28. Marek Varisella / Wiesław Trojanowski (PL) – Syrena 101.
Nr.29. Barbara Wojtowicz / Julita Wędrychowska (PL) – Syrena 101.
Kategoria A. Klasa VI (851-1000cm)
Nr.31. Kurt Rüdiger / Wilhelm Wöllner (DDR) – Wartburg 311.
Nr.32. Stanisław Stolarski / Longin Bielak (PL) – Wartburg 311.
Nr.33. Kurt Otto / Hermann Hanf (DDR) – Wartburg 311.
Nr.34. Edward Gierasiński / Marian Pawlak (PL) – Wartburg 311.
Nr.35. Mieczysław Ruciński / Teodor Michalak (PL) – Wartburg 311.
Nr.36. Werner Jäger / Erich Möller (DDR) – DKW Auto Union 1000.
Nr.37. Stanisław Cencora / Kazimierz Osiński (PL) – Wartburg 311.
Nr.38. Antoni Weiser / Władysław Hellis (PL) – Wartburg 311.
Nr.39. Jerzy Jesz / Witold Jesz (PL) – Wartburg 311.
Nr.40. Gerhard Mietzner /  ?  (DDR) – Wartburg 311.
Nr.81. Horst Lange / Werner Schram (DDR) – Wartburg 311.
Nr.82. Arno Oertel / Dietrich Rost (DDR) – Wartburg 311.
Nr.83. Albert Fleischer / Walter Karow (DDR) – Wartburg 311.
Kategoria A. Klasa VII-VIII (1001-1300cm)
Nr.41. Esko Keinänen / Rainier Eklund (SF) – Škoda Octavia.
Nr.42. Bolesław Osowiecki / Stefan Munchberg (PL) – Simca Aronde.
Nr.43. Grzegorz Timoszek / Krzysztof Komornicki (PL) – Simca Aronde.
Nr.44. Ryszard Nowicki / Czesław Wodnicki (PL) – Simca Aronde.
Nr.46. Henryk Frąckowiak / Antoni Kuczora (PL) – Volkswagen.
Nr.47. Walerian Waryszewski / Jerzy Zeltenrejch (PL) – Simca.
Nr.48. Henryk Skowron / Andrzej Bobiński (PL) – Škoda.
Nr.49. Jan Soczek / Jerzy Bednarski (PL) – Škoda.
Nr.50. Jacques Rey / Andre Guilhaudin (F) – Alfa Romeo.
Kategoria A. Klasa IX (1301-1600)
Nr.14. Kjeld Jorgensen / H.C.Andersen (DK) – Volvo PV 544.
Nr.51. Gunnar Andersson / Walter Karlsson (S) – Volvo PV 544.
Nr.52. Perl Lennart Bostrom / Jack Alvar Ohlson (S) – Volvo.
Nr.53. Ewy Rosqvist / Ramona Wallraf (S) – Volvo.
Nr.54. Oestman /  ?  (S) – Volvo.
Nr.55. Wessblad /  ?  (S) – Volvo.
Nr.56. Stefan Dobrzyński / Eugeniusz Ćwikliński (PL) – Moskwicz.
Nr.76. Günther Schram / Stahn (D) – Volvo.
Kategoria A. Klasa X (1601-2000cm)
Nr.57. Rene Trautmann / Jean Claude Ogier (F) – Citroen.
Nr.58. Clandine Vanson / Francoise Vallier (F) – Citroen
Nr.60. Pierre Maurel / Pierre Point (F) – Citroen.
Nr.61. “Boniface” / “Bernel” (F) – Citroen.
Kategoria A. Klasa XI-XII (2001-4000cm)
Nr.63. Eugen Böhringer (D) / Rauno Aaltonen (SF) – Mercedes Benz 220 SE.
Nr.64. Ksawery Frank / Marceli Zmyk (PL) – Chevrolet.
Nr.65. Tadeusz Andrzej Kutek / Andrzej Nartowski (GB) – Rover.
Nr.66. Harald Limberger / Hans Jürgen Wölk (D) – Jaguar.
Nr.67. Andrzej Zieliński / Marek Wachowski (PL) – Vauxhall Cresta.
Nr.68. Ryszard Kossakowski / Leszek Borne (PL) – Warszawa.
Kategoria B. klasa I-II.
Nr.71. Günter Röttinger / Paul Thiel (DDR) – Wartburg 311.
Nr.72. Tadeusz Tabencki / Andrzej Komorowski (PL) – Alfa Romeo.
Nr.73. Derrick Astie / Stuart Turner (GB) – Austin Healey.
Nr.74. Wilhelm Heckel / Joachim Münchow (D) – Porsche 356.
Nr.75. Mieczysław Białkiewicz / Józef Biliński (GB) – Jaguar XK 150.
Nr.77. Ryszard Michałkiewicz / David Howad Thompson (GB) – Triumph TR3.

Fabryczny zespół Syreny przed startem.

Fabryczny zespół Syreny przed startem.

Sobiesław i Ewa Zasada - Rajd Polski 1961r

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - BMW 700.

 Mieczysław Sochacki i Czesław Kozłowski – NSU Prinz Sport coupe 500.

Mieczysław Sochacki i Czesław Kozłowski – NSU Prinz Sport coupe 500.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 700.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 700.

Warszawa.

Ryszard Kossakowski i Leszek Borne - Warszawa.

  K.Block i H.Paul – BMW 700

Klaus Block i Herbert Paul – BMW 700

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 700.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 700.

Eugen Böhringer i Rauno Aaltonen – Mercedes Benz 220 SE.

Eugen Böhringer i Rauno Aaltonen – Mercedes Benz 220 SE.

Rajd Polski 1961r

Ewa Zasada.  (Automobilista 168 / 2014)

Carl Magnus Skogh i Karl E.Svensson – Saab 96.

Carl Magnus Skogh i Karl E.Svensson – Saab 96.

Rajd Polski 1961r.

Adam Wędrychowski i Władysław Paszkowski - NSU Prinz.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 700.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 700.

Mieczysław Sochacki i Czesław Kozłowski – NSU Prinz Sport coupe 500.

Mieczysław Sochacki i Czesław Kozłowski – NSU Prinz Sport coupe 500.

Stanisław Stolarski i Longin Bielak – Wartburg 311.

Stanisław Stolarski i Longin Bielak – Wartburg 311.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

(Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin)

Automobilista

Automobilista

Automobilista

Rajd Polski - 1961r.

Rajd Polski 1961r

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Klasyfikacja generalna.

1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Warszawski) – BMW 700.
2. Mieczysław Sochacki / Czesław Kozłowski – NSU Prinz Sport coupe 500.
3.  Grzegorz Timoszek / Krzysztof Komornicki – Simca Aronde.
4.  Andrzej Zieliński / Marek Wachowski (AP.Warszawski) – Mercedes Benz 220 SE.
5.  Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk (AP.Warszawski) – DKW Junior.
6.  Henryk Frąckowiak / J.Kuczora – Volkswagen.
7.  Bogusław Osowiecki / Stefan Münchberg – Simca Aronde.
8.
9.  Stefan Dobrzyński / Eugeniusz Ćwikliński – Moskwicz.
10. Jerzy Dobrzański / Andrzej Łobodziński (AP.Krakowski) – BMW 700.
Wystartowały 62 załogi.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl