Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1961 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Nizinny Zimowy Rajd Samochodowy. 1 eliminacja. 17-19.02.1961r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Nizinny Zimowy Rajd Samochodowy. 1 eliminacja. 17-19.02.1961r.

Baza rajdu: Bydgoszcz.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg 311.
Jerzy Dobrzański (AP.Krakowski) – Fiat 600.
Marian Dobrzyński – Ford Consul.
Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Opel Rekord.
Henryk Frąckowiak – VW Karman.
S.Hybsz – Ford Taunus.
Jerzy Jesz – Wartburg 311.
Henryk Kosecki – Wartburg 311.
T.Małysa – Warszawa M 20.
Tadeusz Modliński – Simca Aronde.
Ryszard Nowicki (AP.Krakowski) – Renault Dauphine.
Stanisław Plucha – Warszawa M 20.
Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
Henryk Ruciński (AP.Warszawski) – Ford Zodiac.               
Tadeusz Sadowski – Fiat 600.
Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
Alfons Tobolski – Wartburg 311.
J.Tywuszyk – Warszawa M 20.          
Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – NSU Prinz 500.
Jerzy Wiśniewski – Škoda Octavia S.
Zygmunt Wróblewski – Warszawa M 20.
Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena.
Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
Florian Zastempowski – Warszawa M 20.
Marian Zatoń – Syrena.
Andrzej Żymirski (AP.Warszawski) – DKW Junior.

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Klasyfikacja generalna.

1.  Andrzej Żymirski (AP.Warszawski) – DKW Junior.
2.  Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – NSU Prinz 500.
3.  Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena.
4.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
5.  Florian Zastempowski – Warszawa M 20.
6.  Jerzy Dobrzański (AP.Krakowski) – Fiat 600.
7.  Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
8.  Marian Zatoń – Syrena.
9.  Tadeusz Sadowski – Fiat 600.
10. Ryszard Nowicki (AP.Krakowski) – Renault Dauphine.
11. J.Tywuszyk – Warszawa M 20.
12. Zygmunt Wróblewski – Warszawa M 20.
13. Stanisław Plucha – Warszawa M 20.
14. T.Małysa – Warszawa M 20.
15. Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg 311.
16. Henryk Kosecki – Wartburg 311.
17. Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
18. Henryk Ruciński (AP.Warszawski) – Ford Zodiac.
19. Jerzy Wiśniewski – Škoda Octavia S.
20. Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Opel Rekord.
21. Jerzy Jesz – Wartburg 311.
22. Alfons Tobolski – Wartburg 311.
23. Henryk Frąckowiak – VW Karman.
24. Tadeusz Modliński – Simca Aronde.
25. Marian Dobrzyński – Ford Consul.
26. S.Hybsz – Ford Taunus.
Wystartowało 46 załóg, ukończyło 27.


Wyniki.

Klasa IV.
1.  Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – NSU Prinz 500.
2.  Jerzy Dobrzański (AP.Krakowski) – Fiat 600.
3.  Tadeusz Sadowski – Fiat 600.    
Klasa V.
1.  Andrzej Żymirski (AP.Warszawski) – DKW Junior.
2.  Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena.
3.  Marian Zatoń – Syrena.
4.  Ryszard Nowicki (AP.Krakowski) – Renault Dauphine.
5.  Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
Klasa VI.
1.  Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg 311.
2.  Henryk Kosecki – Wartburg 311.
3.  Jerzy Jesz – Wartburg 311.
4.  Alfons Tobolski – Wartburg 311.     
Klasa VIII.
1.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
2.  Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
3.  Jerzy Wiśniewski – Škoda Octavia S.
4.  Henryk Frąckowiak – VW Karman.
5.  Tadeusz Modliński – Simca Aronde.
Klasa X.
1.  Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Opel Rekord.
2.  Marian Dobrzyński – Ford Consul.
3.  S.Hybsz – Ford Taunus.
Klasa XI.
1.  Florian Zastempowski – Warszawa M 20.
2.  J.Tywuszyk – Warszawa M 20.
3.  Zygmunt Wróblewski – Warszawa M 20.
4.  Stanisław Plucha – Warszawa M 20.
5.  T.Małysa – Warszawa M 20.
6.  Henryk Ruciński (AP.Warszawski) – Ford Zodiac.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl