Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1960 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 20 Rajd Polski. 4 eliminacja. 8-12.09.1960r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

20 Rajd Polski. 4 eliminacja. 8-12.09.1960r.

20 Rajd Polski - 1960r

20 Rajd Polski - 1960r

Rajd Polski 1960r.

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Trasa

Trasa

Trasa

Trasa

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan oesu

Plan próby

Lista zgłoszeń.

Nr.1.  Franck Kalkul / Gerhard Koch (D) – Porsche 1600S.  Kat.B.
Nr.2.  R.Philipe Faure / Maurice Bonas (F) – Ferrari 250 GT.  Kat.B.
Nr.3.  Hans Klinken / ? (D) – Porsche S 90.  Kat.B.
Nr.4.  Marek Wachowski / Ryszard Lange (PL) – Warszawa.  Kat.B.
Nr.5.  Czesław Murawski / Jadwiga Postawka (PL) – BMW 328.  Kat.B.
Nr.7.  Martin Lotz / Hans Hellmuth Butenuth (D) – Ford Zodiac.  Kat.A,kl.XII.
Nr.8.  Alois Mark / Lubomir Rek (CS) – Tatra 603.  Kat.A,kl.XII.
Nr.9.  Jaroslav Fac / Antonin Homola (CS) – Tatra 603.  Kat.A,kl.XII.
Nr.10. Henryk Ruciński / Antoni Kuczora (PL) – Ford Zodiac.  Kat.A.kl.XII.
Nr.11. Jaroslav Pavelka / Ivan Micik (CS) – Tatra 603.  Kat.A,kl.XII.
Nr.15. Ksawery Frank / Ryszard Usiądek (PL) – Opel Kapitan.  Kat.A,kl.XI.
Nr.16. Stanisław Plucha / Edward Rogulski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.17. Wiesław Urbański / Jerzy Lisowski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.18. Wacław Filemonowicz / Zbigniew Malinowski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.19. Marian Repeta / Zygmunt Andrzejewski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A.kl.XI.
Nr.21. Tadeusz Włoszczyzna / ? (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.22. Roman Czerwiński / Nikodem Spychalski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.23. Alojzy Pawlak / Tadeusz Przybysz (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.24. Ryszard Orzechowski / Bogdan Łabędzki (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.25. Leopold von Zedlitz / Wolfgang Diemer (D) – Mercedes Benz 220 SE.  Kat.A,kl.XI.
Nr.26. Ryszard Kossakowski / Karol Wasilewski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.27. Walter Schock / Rolf Moll (D) – Mercedes Benz 220 SE.  Kat.A,kl.XI.
Nr.28. Mieczysław Sochacki / Janusz Solarski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.29. Franciszek Postawka / Andrzej Komorowski (PL) – Warszawa M 20.  Kat.A,kl.XI.
Nr.35. Richard Zielke / Hugo Willing (D) – Fiat 1800.  Kat.A,kl.X.
Nr.36. Stefan Dobrzyński / Eugeniusz Ćwikliński (PL) – Citroen BL 11.  Kat.A,kl.X.
Nr.37. Yves Morel / ? (F) – Citroen ID 19.  Kat.A,kl.X.
Nr.39. Alfred Missner / Alfred Spork (D) – Mercedes.  Kat.A,kl.X.
Nr.40. Rene Trautmann / Jean Claude Ogier (F) – Citroen ID 19.  Kat.A,kl.X.
Nr.41. Robert Leysieffer / Bodo Grafenhorst (D) – Ford 17 M.  Kat.A,kl.X.
Nr.42. Franciszek Marcińczyk / Edward Kuszewski (PL) – Citroen BL 11.  Kat.A,kl.X.
Nr.43. Jacques Leclere / Jacques Badoche (F) – Citroen ID 19.  Kat.A,kl.X.
Nr.44. Zygmunt Szczęśniak / Jerzy Staworzyński (PL) – Citroen BL 11.  Kat.A,kl.X.
Nr.45.Michał Bieder / Zygmunt Rosłoniec (PL) – Citroen BL 11.  Kat.A,kl.X.
Nr.46. Dezyderiusz Rutkowski / Florian Zastempowski (PL) – Citroen BL 11.  Kat.A,kl.X.
Nr.47. Claudine Vanson / Derolland (F) – Citroen ID 19.  Kat.A,kl.X.
Nr.48. Evy Rosqvist / Anita Rosqvist (S) – Volvo PV 544.  Kat.A,kl.IX.
Nr.49. Gunnar Astrom / Allan Risberg (S) – Volvo 544 S.  Kat.A,kl.IX.
Nr.50. Heinz Zimmer / Wilhelm Heckel (D) – Porsche 356 A.  Kat.A,kl.IX.
Nr.51. David Bargman / Lennart Englund (S) – Volvo P 544.  Kat.A,kl.IX.
Nr.52. Alfred Krauthahn / Hans J.Wenske (D) – Borgward Isabel.  Kat.A,kl.IX.
Nr.53. Heinz Otto Stahn / ? (D) – Volvo P 544.  Kat.A,kl.IX.
Nr.54. Carl Syberg / Knud Erik Jensen (DK) – Volvo PV 544.  Kat.A,kl.IX.
Nr.55. Gunnar Andersson / Wethan Max (S) – Volvo PV 544.  Kat.A,kl.IX.
Nr.56. Zdenek Mraz / Vojtech Rieger (CS) – Škoda Octavia Super.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.57. Tadeusz Modliński / Zygmunt Wróblewski (PL) – Simca P 60.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.58. Bogusław Osowiecki / Stanisław Dziuba (PL) – Simca 1012.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.59. Fred Geitel / ? (SF) – Simca P 60.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.60. Czesław Wodnicki / Kazimierz Osiński (PL) – Simca P 60.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.61. Henryk Piotrowski / Henryk Skowron (PL) – Škoda 440 S.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.62. Krzysztof Komornicki / Leon Grzesło (PL) – Simca P 60.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.63. Miroslav Fousek / Oldrich Horsak (CS) – Škoda Octavia Super.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.64. Leopold Lancman / Frantisek Kames (CS) – Škoda Octavia Super.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.65. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) – Simca P 60.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.66. Henryk Frąckowiak / Wojciech Maligłowski (PL) – Volkswagen.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.67. Grzegorz Timoszek / Longin Bielak (PL) – Simca P 60.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.68. Antoni Weiner / Władysław Helis (PL) – Simca P 60.  Kat.A,kl.VII-VIII.
Nr.71. Peter Garnier / John Sprinzel (GB) – Ford N Anglia.  Kat.A,kl.VI.
Nr.72. Gunther Ruttinger / Paul Thiel (DDR) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.73. Stanisław Stolarski / Stanisław Rusiniak (PL) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.74. Helmar Romer / Klaus Dorre (DDR) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.75. Kurt Rudiger / Wilhelm Wollner (DDR) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.76. Gunther Schreckenbach / Wolfgang Rudolph (DDR) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.77. Kurt Otto / Hermann Hanf (DDR) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.78. Gerhard Mietzner / Walter Karow (DDR) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.79. Henryk Kosecki / Witold Bociek (PL) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.80. Stanisław Cencora / Marian Pawlak (PL) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.81. Werner Jager / Erich Holler (DDR) – Wartburg.  Kat.A,kl.VI.
Nr.82. Otto Linzenburg / Heinz Walter (D) – DKW AU 1000.  Kat.A,kl.VI.
Nr.85. Carl Otto Bremer / Juhani Lampi (SF) – Saab 96.  Kat.A,kl.V.
Nr.86. Fritz Alfred Knak / Dieter Sommer (D) – Renault Dauphine.  Kat.A,kl.V.
Nr.87. Jerzy Osterczyl / Zenon Leszczuk (PL) – Syrena.  Kat.A,kl.V.
Nr.88. Tadeusz Kopciewicz / Eugeniusz Pieronek (PL) – Syrena.  Kat.A,kl.V.
Nr.89. Marian Zatoń / Tadeusz Truchel (PL) – Syrena.  Kat.A,kl.V.
Nr.90. Stanisław Wierzba / Jerzy Lenartowicz (PL) – Syrena.  Kat.A,kl.V.
Nr.91. Aleksander Sobański / Ryszard Nowicki (PL) – Syrena.  Kat.A,kl.V.
Nr.92. Marian Gniazdowski / Dionizy Biesiada (PL) – Renault Dauphine.  Kat.A,kl.V.
Nr.93. Ralf Fachathaler / ? (A) – Renault Dauphine.  Kat.A,kl.V.
Nr.94. Jan Wojtowicz / Andrzej Zieliński (PL) – Renault Dauphine.  Kat.A,kl.V.
Nr.95. Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk (PL) – DKW Junior.  Kat.A,kl.V.
Nr.96. Marek Varisella / Wiesław Trojanowski (PL) – Syrena.  Kat.A,kl.V.
Nr.97. Michael Sutcliffe / Darrick Astle (GB) – Morris Mini Minor.  Kat.A,kl.V.
Nr.98. Rudolf Knoll / Wilfried Junge (D) - ?  Kat.A,kl.V.
Nr.99. Zbigniew Sucharda / Jerzy Miniewski (PL) – Renault Dauphine.  Kat.A,kl.V.
Nr.101. Helmut Piehler / Harry Pestel (DDR) – Sachsenring Trabant.  Kat.A,kl.II-IV.
Nr.102. Leszek Bleja / Tadeusz Sadowski (PL) – Fiat 600.  Kat.A,kl.II-IV.
Nr.103. Maria Wojtowicz / Adam Wędrychowski (PL) – NSU Prinz.  Kat.A,kl.II-IV.
Nr.104. Julitta Wędrychowska / Barbara Wojtowicz (PL) – Fiat 600.  Kat.A,kl.II-V.
Nr.105. Franz Galle / Manfred Georgie (DDR) – Sachsenring Trabant.  Kat.A,kl.II-IV.
Nr.106. Leonard Tomaszewski / Jan Drogowski (PL) – Fiat 600.  Kat.A,kl.II-IV.
Nr.107. Heinz Feldmann / Werner Lange (DDR) – Sachsenring Trabant.  Kat.A,kl.II-IV.
Nr.108. Jerzy Dobrzański / Andrzej Łobodziński (PL) – Fiat 600.  Kat.A,kl.II-IV.
Nr.109. Karl Landgraf / Karl Konig (DDR) – Sachsenring Trabant.  Kat.A,kl.II-IV.

 Nr.16. Stanisław Plucha i Edward Rogulski – Warszawa M 20.

Nr.16. Stanisław Plucha i Edward Rogulski – Warszawa M 20.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

(Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin).

Rajd Polski - 1960r

Rajd Polski - 1960r.

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Klasyfikacja generalna.

1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) – Simca Montlhery P 60.
2. Antoni Weiner / Władysław Helis – Simca Montlhery P 60.
3. Barbara Wojtowicz / Adam Wędrychowski – NSU Prinz.
4.  Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.
5. Grzegorz Timoszek / Longin Bielak – Simca Montlhery P 60.
6.  Stanisław Wierzba / Jerzy Lenartowicz – Syrena.
7.  Marian Zatoń / Tadeusz Truchel – Syrena.
8.  Marek Varisella / Wiesław Trojanowski – Syrena.
9.  Zbigniew Sucharda / Jerzy Miniewski – Renault Dauphine.
10.  Jerzy Dobrzański / Andrzej Łobodziński – Fiat 600.
11.  Marian Repeta / Zygmunt Andrzejewski – Warszawa M 20.
12.  Franciszek Postawka / Andrzej Komorowski – Warszawa M 20.
13.  Wacław Filemonowicz / Zbigniew Malinowski – Warszawa M 20.
14.  Stefan Dobrzyński / Eugeniusz Ćwikliński – Citroen BL 11.
15.  Bogusław Osowiecki / Stanisław Dziuba – Simca 1012.
16.  Stanisław Cencora / Marian Pawlak – Wartburg 311.
17.  Roman Czerwiński / Nikodem Spychalski – Warszawa M 20.
18.  Stanisław Plucha / Edward Rogulski – Warszawa M 20.

Wyniki.

Klasa XI a.
1.  Marian Repeta / Zygmunt Andrzejewski – Warszawa M 20.
2.  Franciszek Postawka / Andrzej Komorowski – Warszawa M 20.
3.  Wacław Filemonowicz / Zbigniew Malinowski – Warszawa M 20.
4.  Roman Czerwiński / Nikodem Spychalski – Warszawa M 20.
5.  Stanisław Plucha / Edward Rogulski – Warszawa M 20.
Klasa X.
1.  Stefan Dobrzyński / Eugeniusz Ćwikliński – Citroen BL 11.
Klasa VIII.
1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Simca Montlhery P 60.
2.  Antoni Weiner / Władysław Helis – Simca Montlhery P 60.
3.  Grzegorz Timoszek / Longin Bielak – Simca Montlhery P 60.
4.  Bogusław Osowiecki / Stanisław Dziuba – Simca 1012.
Klasa VI.
1.  Stanisław Cencora / Marian Pawlak – Wartburg 311.
Klasa V.
1.  Andrzej Żymirski / Jerzy Zaczeniuk – DKW Junior.
2.  Stanisław Wierzba / Jerzy Lenartowicz – Syrena.
3.  Marian Zatoń / Tadeusz Truchel – Syrena.
4.  Marek Varisella / Wiesław Trojanowski – Syrena.
5.  Zbigniew Sucharda / Jerzy Miniewski – Renault Dauphine.
Klasa IV.
1.  Barbara Wojtowicz / Adam Wędrychowski – NSU Prinz.
2.  Jerzy Dobrzański / Andrzej Łobodziński – Fiat 600.
Wystartowało 75 załóg, ukończyło 48 (18 M.P).

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl