Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1960 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 4 Raid Dolnośląski. 3 eliminacja. 8-10.07.1960r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Raid Dolnośląski. 3 eliminacja. 8-10.07.1960r.

Rajd Dolnośląski - 1960r

Rajd rozpoczynał się zlotem gwiaździstym z Bydgoszczy, Warszawy i Krakowa do Wrocławia.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder – Citroen.
Leszek Bleja – Fiat 600.
Stanisław Cencora – Wartburg 311.
Bolesław Ćwirko Godycki – Wartburg 311.
Tadeusz Dembowy – Wołga Gaz 21.
Jerzy Dobrzański – Fiat 600.
Stefan Dobrzyński – Citroen.
Wacław Filemonowicz – Warszawa M20.
Ksawery Frank – Chevrolet.
Stefan Goński – Simca Montlhery P 60.
Jerzy Jesz – Wartburg 311.
Krzysztof Komornicki – Simca Aronde.
Henryk Kosecki – Wartburg 311.
Franciszek Marcińczyk – Citroen.
Nr.69. Jerzy Miniewski – Chevrolet.
Kazimierz Osiński – Ifa F9.
Bogusław Osowiecki – Simca Aronde.
Jerzy Osterczyl – Syrena.
R.Pieczka – Renault Fregate.
Stanisław Plucha – Warszawa M20.
Franciszek Postawka – Warszawa M20.
L.Przewirski – BMW 340.
Marian Repeta – Syrena.
Henryk Ruciński – Ford Zephyr.
Tadeusz Sadowski – Fiat 600.
Aleksander Sobański – Warszawa M20.
Mieczysław Sochacki – Warszawa M20.
Zbigniew Sucharda – Jaguar MK.
Zygmunt Szczęśniak – Citroen.
C.Tomaszewski – Fiat 600.
Nr.23. Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.
Antoni Weiner – Simca Montlhery P 60.
Adam Wędrychowski – P 70.
Stanisław Wierzba – Syrena.
Czesław Wodnicki – Simca Montlhery P 60.
Jan Wojtowicz – Renault Dauphine.
Marian Zatoń – Syrena.

Jerzy Miniewski – Chevrolet.

Jerzy Miniewski – Chevrolet.

R.Pieczka – Renault Fregate.

R.Pieczka – Renault Fregate.

Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.

Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Klasyfikacja generalna.

1.  Czesław Wodnicki (AP.Krakowski) – Simca P 60.
2.  Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
3.  Antoni Weiner – Simca P 60.
4.  Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Chevrolet.
5.  Henryk Ruciński – Ford Zephyr.
6.  Henryk Kosecki – Wartburg.

Wyniki.

Klasa XII.
1.  Ksawery Frank – Chevrolet.
2.  Henryk Ruciński – Ford Zephyr.
3.  Tadeusz Dembowy – Wołga Gaz 21.
4.  Jerzy Miniewski – Chevrolet.
5.  Zbigniew Sucharda – Jaguar MK.
Klasa XI a.
1.  Mieczysław Sochacki – Warszawa M20.
2.  Franciszek Postawka – Warszawa M20.
3.  Aleksander Sobański – Warszawa M20.
4.  Stanisław Plucha – Warszawa M20.
5.  Wacław Filemonowicz – Warszawa M20.
Klasa X.
1.  Zygmunt Szczęśniak – Citroen.
2.  Michał Bieder – Citroen.
3.  L.Przewirski – BMW 340.
4.  Stefan Dobrzyński – Citroen.
5.  Franciszek Marcińczyk – Citroen.
Klasa VIII.
1.  Czesław Wodnicki – Simca P 60.
2.  Krzysztof Komornicki – Simca Aronde.
3.  Antoni Weiner – Simca P 60.
4.  Bogusław Osowiecki – Simca Aronde.
5.  Stefan Goński – Simca P 60.
Klasa VI.
1.  Henryk Kosecki – Wartburg.
2.  Stanisław Cencora – Wartburg.
3.  Bolesław Ćwirko Godycki – Wartburg.
4.  Kazimierz Osiński – Ifa F9.
5.  Jerzy Jesz – Wartburg.
Klasa V.
1.  Jan Wojtowicz – Renault Dauphine.
2.  Stanisław Wierzba – Syrena.
3.  Marian Zatoń – Syrena.
4.  Marian Repeta – Syrena.
5.  Jerzy Osterczyl – Syrena.
Klasa IV.
1.  Jerzy Dobrzański – Fiat 600.
2.  Leszek Bleja – Fiat 600.
3.  Adam Wędrychowski – P 70.
4.  C.Tomaszewski – Fiat 600.
5.  Tadeusz Sadowski – Fiat 600.
Wystartowało 50 załóg, ukończyło 35.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl