Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1960 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 10 Raid w Wiśle. 2 eliminacja. 25-26.06.1960r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

10 Raid w Wiśle. 2 eliminacja. 25-26.06.1960r.

Rajd Wisły - 1960r

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder – Citroen.
Leszek Bleja – Fiat 600.
Stanisław Cencora – Wartburg 311.
Bolesław Ćwirko Godycki – Wartburg 311.
Tadeusz Dembowy – Warszawa M20.
Jerzy Dobrzański – Fiat 600.
Stefan Dobrzyński – Citroen.
Ksawery Frank – Simca Regence.
Marian Gniazdowski – Renault Dauphine.
Stefan Goński – Simca Montlhery P 60.
X.Jankowiak – Fiat 1800.
J.Jurczyński – Mercedes Benz 220.
Krzysztof Komornicki – Simca Aronde.
Henryk Kosecki – Wartburg 311.
W.Kotliński – Fiat 600.
Zenon Leszczuk – Wartburg 311.
Tadeusz Modliński – Simca Montlhery P 60.
M.Muller – Opel Kapitan.
S.Muszkieton – Warszawa M20.
Andrzej Nartowski – Wartburg 311.
Ryszard Oliński – Škoda 440 Spartak.
Z.Papliński – Warszawa M20.
R.Pieczka – Renault Fregate.
Franciszek Postawka – Warszawa M20.
L.Przewirski – BMW 340.
Marian Repeta – Syrena.
Tadeusz Sadowski – Fiat 600.
Henryk Skowron – Škoda 440 Spartak.
Mieczysław Sochacki – Warszawa M20.
Zbigniew Sucharda – Jaguar MK.
Zygmunt Szczęśniak – Citroen.
Augustyn Tic – Warszawa M20.
Grzegorz Timoszek – Simca Montlhery P 60.
Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.
Adam Wędrychowski – P 70.
Stanisław Wierzba – Syrena.
Czesław Wodnicki – Simca Montlhery P 60.
Barbara Wojtowicz / Anita Wiśniewska – Renault Dauphine.
Marek Varisella – Syrena.
Sobiesław Zasada – Simca Aronde.
Marian Zatoń – Syrena.
B.Zgraja – P 70.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Klasyfikacja generalna.

1.  Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
2.  Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg.
3.  Augustyn Tic – Warszawa M20.
4.  Franciszek Postawka (AP.Warszawski) – Warszawa M20
.

Wyniki.

Klasa X-XI.
1.  Ksawery Frank – Simca Regence.
2.  M.Muller – Opel Kapitan.
3.  J.Jurczyński – Mercedes Benz 220.
4.  Zbigniew Sucharda – Jaguar MK.
Klasa XI a.
1.  Mieczysław Sochacki – Warszawa M20.
2.  Augustyn Tic – Warszawa M20.
3.  Franciszek Postawka – Warszawa M20.
4.  Tadeusz Dembowy – Warszawa M20.
5.  S.Muszkieton – Warszawa M20.
6.  Z.Papliński – Warszawa M20.
Klasa IX.
1.  X.Jankowiak – Fiat 1800.
2.  Michał Bieder – Citroen.
3.  R.Pieczka – Renault Fregate.
4.  Zygmunt Szczęśniak – Citroen.
5.  L.Przewirski – BMW 340.
6.  Stefan Dobrzyński – Citroen.
Klasa VIII.
1.  Czesław Wodnicki – Simca P 60.
2.  Krzysztof Komornicki – Simca Aronde.
3.  Sobiesław Zasada – Simca Aronde.
4.  Stefan Goński – Simca P 60.
5.  Grzegorz Timoszek – Simca P 60.
6.  Tadeusz Modliński – Simca P 60.
Klasa VII.
1.  Ryszard Oliński – Škoda 440 Spartak.
2.  Henryk Skowron – Škoda 440 Spartak.
Klasa VI.
1.  Stanisław Cencora – Wartburg.
2.  Henryk Kosecki – Wartburg.
3.  Andrzej Nartowski – Wartburg.
4.  Zenon Leszczuk – Wartburg.
5.  Bolesław Ćwirko Godycki – Wartburg.
6.  Walerian Waryszewski – Panhard Dyna.
Klasa V.
1.  Barbara Wojtowicz / Anita Wiśniewska – Renault Dauphine.
2.  Stanisław Wierzba – Syrena.
3.  Marian Zatoń – Syrena.
4.  Marek Varisella – Syrena.
5.  Marian Gniazdowski – Renault Dauphine.
6.  Marian Repeta – Syrena.
Klasa IV.
1.  Adam Wędrychowski – P 70.
2.  Jerzy Dobrzański – Fiat 600.
3.  Leszek Bleja – Fiat 600.
4.  Tadeusz Sadowski – Fiat 600.
5.  W.Kotliński – Fiat 600.
6.  B.Zgraja – P 70.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl