POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Komandor - Wojciech Zeydowski.
Vicekomandor – Tadeusz Heyne.
Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)
Nr.2. Alfred Pecko / Janusz Ciężkowski (Jelenia Góra) – DKW 690.
Nr.17. Edward Loth / Zygmunt Jaroszewicz (Warszawa) – VW KDF.
Nr.42. Marian Wierzba / Jerzy Strenger (Warszawa-Polskie Radio) – Lancia Aprilla Super Sport.
Nr.48. Zygmunt Andrzejewski / J.Lutosławski (Gdynia) – Willys.
Nr.60. Witold Rychter / Tadeusz Korsak (Warszawa) – Chevrolet Master Sedan.
Stefan Charlak (Warszawa) – Citroen BL 11.
Tadeusz Damski (Kraków) – Opel Senator Super 6.
J.Dodacki (Warszawa) – Opel Olympia.
K.Dudzik (Kraków) – Opel Senator Super 6.
Jan Feliks (Jelenia Góra) – Opel Olympia.
Z.Ferić / Płaczkiewicz (Katowice) – Willys.
Erazm Gajewski / Z.Dekiert (Warszawa) – DKW.
Stanisław Hubaczek – Mercedes 170.
Horvath (CS) – Tatra 576.
T.Jackowicz / F.Nowak (Kraków) – Tatra.
Jan Jagielski (Warszawa) – Opel Olympia.
Jahnke – Mercedes Benz.
Kaleta (PZS Solec Kujawski) – Willys.
K.Klossi - Adler
Wacław Krzyszczuk / S.Krzyszczuk (Warszawa) – Fiat Simca 500.
Stefan Łączkowski (Poznań) – DKW.
Julian Łączyński (Gdynia) – Polski Fiat 508.
Adam Małochleb / M.Jasiński (Katowice) – Fiat 1100 NSU.
Aleksander Mazurek (Warszawa) – VW KDF.
Edward Niziołek – DKW.
Jerzy Nowak / A.Tomaszewski (Warszawa) – Citroen BL 11.
Nowakowski (PZS Solec Kujawski) – Willys.
Noworolski (Kraków) – Mercedes Benz 170V.
W.Perkowski / Skwierczyński – Lancia Aprilia.
W.Pilewski (Poznań) – BMW 328.
J.Piotrowski (Katowice) – BMW 328.
Franciszek Postawka – Mercedes Benz.
I.Prus / Ignacy Prus (Warszawa) – Wanderer W40.
Radoński – Steyr 200.
Stanisław Ratt (Katowice) – Mercedes Benz 3,7l.
Jan Ripper (Kraków) – Bugatti 3,3.
A.Rogowski (Warszawa) – Alfa Romeo.
B.Róg – Citroen BL 11.
R.Różałowski (Poznań) – BMW 326.
Władysław Rzeźniczek (Katowice) – Willys.
Józef Sucharda (Warszawa) – Aero 30.
Szymański / Kubicki (Szczecin) – BMW.
Śliwiński (PZS Solec Kujawski) – Willys.
Tabęcki – BMW.
T.Tekliński / Zakrzewski (Warszawa) – Citroen BL 11.
M.Tobolewski / J.Chytry – BMW.
A.Wapiński (Warszawa) – Fiat 1100 Simca.
Wasilewski / Sawczuk (Warszawa) – Gaz 77.
Wereszczyński (Katowice) – MG.
J.Wiernicki (Gdynia) – DKW.
S.Wiśniowski / J.Kulinicz (Jelenia Góra) – Wanderer W 25.
Zbigniew Witkowski – Adler.
Barbara Wojtowicz (Poznań) – Fiat 1100.
Władysław Wójcik (Kraków) – Polski Fiat 1100.
Julian Zabokrzecki / A.Goździk (Warszawa) – Willys.
Zederka – Citroen BL 11.
Witold Rychter i Czesław Centkiewicz - Chevrolet.
Uczestnicy rajdu na rynku Krakowskim (ze zbioru J.Jaroszyńskiego).
Jan Ripper – Bugatti 3,3 (ze zbioru J.Jaroszyńskiego)
Pierwszy powojenny czteroetapowy rajd przebiegał:
I etap z Warszawy przez Wyszków, Płońsk, Toruń, Gdańsk, Gdynię, Słupsk, Ustkę, Koszalin, Nowogród, Szczecin – 875km.
II etap: Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Żagań, Jelenia Góra, Szklarska Poręba – 637km.
III etap: Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Wałbrzych, Opole, Bielsko, Nowy Targ, Zakopane – 560km.
IV etap: Zakopane. Kraków, Katowice, Częstochowa, Piotrków, Łódź, Brzeziny. Warszawa – 508km.
Razem: 2580km.
Uczestników obowiązywały następujące próby, rozruchu silnika, szybkości płaskiej, zręczności, zrywu i hamowania.
(Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin)
(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)
(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)
(Stulecie – Rajd Polski)
Wyniki.
Klasa do 750cm³.
1. Alfred Pecko / Janusz Ciężkowski – DKW 690. 3416,0 pkt.
2. Wacław Krzyszczuk – Fiat Simca 500. -24528 pkt.
Klasa do 1200cm³.
1. Edward Loth / Zygmunt Jaroszewicz – VW KDF. 3498,4 pkt.
2. Władysław Wójcik – Polski Fiat 1100. 3485,8 pkt.
3. Barbara Wojtowicz – Fiat 1100. 3468,1 pkt.
4. Adam Małochleb / M.Jasiński – Fiat NSU 1100. 3466,8 pkt.
5. Julian Łączyński – Polski Fiat 508. 3451,7 pkt.
6. A.Wapiński – Fiat 1100 Simca. 3420,5 pkt.
7. Wereszczyński – MG. 2661,2 pkt.
8. T.Jackowicz / F.Nowak – Tatra. 2073,2 pkt.
9. Aleksander Mazurek – VW KDF. -3938,2 pkt.
Klasa do 2150cm³.
1. Marian Wierzba / Jerzy Strenger – Lancia Aprilia Super Sport. 3555,2 pkt.
2. Stefan Harlak – Citroen BL 11. 3526,3 pkt.
3. Jerzy Nowak / A Tomaszewski – Citroen BL 11. 3517,9 pkt.
4. M.Tobolewski / J.Chytry – BMW. 3499,5 pkt.
5. T.Tekliński / Zakrzewski – Citroen BL 11. 3497,4 pkt.
6. S.Wiśniowski / J.Kulinicz – Wanderer W 25. 3453,8 pkt.
7. Jan Jagielski – Opel Olympia. 3449,0 pkt.
8. Franciszek Postawka – Mercedes Benz. 3433,8 pkt.
9. R.Różałowski – BMW 326. 3424,8 pkt.
10. Jahnke – Mercedes Benz. 3352,0 pkt.
11. B.Róg – Citroen BL 11. 3343,7 pkt.
12. W.Pilewski – BMW 328. 3296,0 pkt.
13. W.Perkowski / Skwierczyński – Lancia Aprilia. 3270,6 pkt.
14. J.Piotrowski – BMW 328. -2101,0 pkt.
15. Horvath (CS) – Tatra 576. -2347,0 pkt.
16. Jan Feliks – Opel Olympia. -6701,4 pkt.
Klasa do 3000cm³.
1. Zygmunt Andrzejewski / J.Lutosławski – Willys. 3505,2 pkt.
2. Władysław Rzeźniczek – Willys. 3503,9 pkt.
3. Julian Zabokrzecki / A. Goździk – Willys. 3476,1 pkt.
4. Śliwiński – Willys. 3472,6 pkt.
5. Tadeusz Damski – Opel Senator 6. 3462,0 pkt.
6. Kaleta – Willys. 3461,4 pkt.
7. Nowakowski – Willys. 3458,8 pkt.
8. Z.Ferić / Płaczkiewicz – Willys. 3453,4 pkt.
9. K.Dudzik – Opel Senator 6. 3266,2 pkt.
Klasa pow.3000cm³.
1. Witold Rychter / Tadeusz Górniak – Chevrolet Master Sedan. 3543,6 pkt.
2. Stanisław Ratt – Mercedes Benz 3,7l. 3429,4 pkt.
3. Wasilewski / Sawczuk – Gaz 77. 3079,0 pkt.
4. Jan Ripper – Bugatti 3,3. 2588,6 pkt.
Klasyfikacja zespołowa.
1. Warszawa 1. 10541,6 pkt.
2. Śląsk. 10424,1 pkt.
3. Pomorze. 10392,8pkt.
Wystartowało 46 załóg, ukończyło 40.