Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1959 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 9 Raid w Wiśle. 4 eliminacja. 4-6.09.1959r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

9 Raid w Wiśle. 4 eliminacja. 4-6.09.1959r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder (AP.Warszawski) – Citroen BL 11.
Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Opel Kapitan.
Henryk Frąckowiak (AP.Wielkopolski) – Opel Kapitan.
Stefan Goński (AP.Śląski) – Simca Aronde.
Jagiel – Warszawa M20.
Jerzy Jesz (AP.Śląski) – Wartburg 311.
Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
Henryk Kosecki (AP.Bydgoski) – Wartburg 311.
Edward Kuszewski (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
Piotr Mianowicz (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
Jerzy Miodyński (AP.Śląski) – Simca Aronde.
Jerzy Osterczyl (AP.Krakowski) – Renault 4 CV.
Stanisław Plucha (AP.Dolnośląski) – Warszawa M20.
Z.Rosłaniec – Citroen BL 11.
Henryk Ruciński (AP.Wielkopolski) – Ford Zodiac.
Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena.
Walerian Waryszewski (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Barbara Wojtowicz (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
Marian Zatoń (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.
Andrzej Żymirski (AP.Warszawski) – Opel Olympia.

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wyniki.

Klasa VIII.
1.  Henryk Ruciński (AP.Wielkopolski) – Ford Zodiac.
2.  Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Opel Kapitan.
3.  Henryk Frąckowiak (AP.Wielkopolski) – Opel Kapitan.
4.  Stanisław Plucha (AP.Dolnośląski) – Warszawa M20.
5.  Jagiel – Warszawa M20.
Klasa VII.
1.  Michał Bieder (AP.Warszawski) – Citroen BL 11.
2.  Edward Kuszewski (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
3.  Andrzej Żymirski (AP.Warszawski) – Opel Olympia.
4. Z.Rosłaniec – Citroen BL 11.
Klasa V.
1.  Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
2.  Krzysztof Komornicki (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
3.  Stefan Goński (AP.Śląski) – Simca Aronde.
4.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
5.  Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
6.  Jerzy Miodyński (AP.Śląski) – Simca Aronde.
Klasa IV.
1.  Henryk Kosecki (AP.Bydgoski) – Wartburg.
2.  Barbara Wojtowicz (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
3.  Walerian Waryszewski (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
4.  Jerzy Jesz (AP.Śląski) – Wartburg.
Klasa III.
1.  Marian Zatoń (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.
2.  Marek Varisella (AP.Warszawski) – Syrena.
3.  Piotr Mianowicz (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
4.  Jerzy Osterczyl (AP.Krakowski) – Renault 4 CV.
Wystartowały 33 załogi, sklasyfikowano 27.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl