Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1959 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 3 Raid Dolnośląski. 3 eliminacja. 19-21.06.1959r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

3 Raid Dolnośląski. 3 eliminacja. 19-21.06.1959r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder (AP.Warszawski) – Citroen BL 11.
Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Opel Kapitan.
Henryk Frąckowiak (AP.Wielkopolski) – Opel Kapitan.
Zygmunt Gebethner (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
Henryk Kosecki (AP.Bydgoski) – Wartburg 311.
Jerzy Miodyński (AP.Śląski) – Simca Aronde.
Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
Henryk Ruciński (AP.Wielkopolski) – Ford.
Zygmunt Szczęśniak (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
Antoni Weiner (AP.Śląski) – Wartburg 311.
Stanisław Wierzba (AP.Warszawski) – Syrena.
Jan Wojtowicz (AP.Warszawski) – Renault.
Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Warszawski) - Simca Aronde.
Andrzej Żymirski (AP.Warszawski) – Opel Rekord.

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wyniki.

Klasa VIII.
1.  Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Opel Kapitan.
2.  Henryk Ruciński (AP.Wielkopolski) – Ford.
3.  Henryk Frąckowiak (AP.Wielkopolski) – Opel Kapitan.
Klasa VII.
1.  Andrzej Żymirski (AP.Warszawski) – Opel Rekord.
2.  Michał Bieder (AP.Warszawski) – Citroen BL 11.
3.  Zygmunt Szczęśniak (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
Klasa V.
1.  Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) - Simca Aronde.
2.  Grzegorz Timoszek (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
3.  Jerzy Miodyński (AP.Śląski) – Simca Aronde.
Klasa IV.
1.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Wartburg.
2.  Jan Wojtowicz (AP.Warszawski) – Renault.
3.  Henryk Kosecki (AP.Bydgoski) – Wartburg.
Klasa III.
1.  Zygmunt Gebethner (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
2.  Stanisław Wierzba (AP.Warszawski) – Syrena.
3.  Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
Wystartowało 40 załóg, sklasyfikowano 31.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl