Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1958 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 8 Ogólnopolski Górski Raid Samochodowy w Wiśle. 4 eliminacja. 5-7.09.1958r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

8 Ogólnopolski Górski Raid Samochodowy w Wiśle. 4 eliminacja. 5-7.09.1958r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
Zbigniew Borowczyk (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
Jan Brońka (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg.  
Stefan Dobrzyński (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
Henryk Kosecki (AP.Pomorski) – Wartburg.
J.Kulawiński – Warszawa M20.
Jerzy Nowosielski (AP.Warszawski) – Citroen BL 11.
Jerzy Opiela (AP.Śląski) – Renault 4 CV.
Marian Repeta (FSO – AP.Warszawski) – Syrena.
Stanisław Rusiniak / T.Sobiecki (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Dezyderiusz Rutkowski (AP.Pomorski) – Citroen BL 11.
Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
Henryk Steinhausel (AP.Śląski) – Ifa F9.
Franciszek Świątelski (AP.Krakowski) – Renault Dauphine.
Kazimierz Tarczyński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Marek Varisella (FSO – AP.Warszawski) – Syrena.
M.Wędrychowska (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
Stanisław Wierzba (FSO – AP.Warszawski) – Syrena.
Anita Wiśniewska – Ford.
Czesław Wodnicki (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
E.Woźniak – Warszawa M20.
Zygmunt Wróblewski (AP.Łódzki) – Warszawa M20.
Jerzy Zaczeniuk (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
Florian Zastępowski (AP.Pomorski) – Warszawa M20.

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wyniki.

Klasa VIII.
1.  Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
2.  J.Kulawiński – Warszawa M20.
3.  Florian Zastępowski (AP.Pomorski) – Warszawa M20.
4.  Zygmunt Wróblewski (AP.Łódzki) – Warszawa M20.
5.  E.Woźniak – Warszawa M20.
6.  Anita Wiśniewska – Ford.
Klasa VII.
1.  Michał Bieder (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
2.  Stefan Dobrzyński (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
3.  Jerzy Nowosielski (AP.Warszawski) – Citroen BL 11.
4.  Dezyderiusz Rutkowski (AP.Pomorski) – Citroen BL 11.
Klasa V.
1.  Czesław Wodnicki (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
2.  Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
3.  Jan Brońka (AP.Krakowski) – Simca Aronde.
Klasa IV.
1.  Kazimierz Tarczyński (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
2.  Franciszek Świątelski (AP.Krakowski) – Renault Dauphine.
3.  Stanisław Rusiniak / T.Sobiecki (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
4.  Henryk Kosecki (AP.Pomorski) – Wartburg.
5.  Henryk Steinhausel (AP.Śląski) – Ifa F9.
6.  Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg. 
Klasa III.
1.  Jerzy Zaczeniuk (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
2.  Marek Varisella (FSO – AP.Warszawski) – Syrena.
3.  Jerzy Opiela (AP.Śląski) – Renault 4 CV.
4.  Stanisław Wierzba (FSO – AP.Warszawski) – Syrena.
5.  Marian Repeta (FSO – AP.Warszawski) – Syrena.
6.  Zbigniew Borowczyk (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
7.  M.Wędrychowska (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl