Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1957 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 7 Ogólnopolski Górski Raid Samochodowy w Wiśle. 4 eliminacja. 7-8.09.1957r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

7 Ogólnopolski Górski Raid Samochodowy w Wiśle. 4 eliminacja. 7-8.09.1957r.

Rajd Wisły - 1957

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Kazimierz Adamczyk (AP.Kielecki) – Warszawa.
Michał Bieder (LPŻ Warszawa) – Citroen.
Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg.
Ryszard Cieśliński (AP.Śląski) – Fiat 1100.
Bolesław Ćwirko Godycki (AP.Śląski) – Wartburg.
Andrzej Dąbrowski (AP.Krakowski) – Simca 8.
Stefan Dobrzyński (LPŻ Warszawa)
Tadeusz Dubas (AP.Krakowski).
Stanisław Dudkiewicz (AP.Dolnośląski) – Wartburg.
Zygmunt Filus (LPŻ Warszawa) – Škoda.
Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Ford Custom.
Tadeusz Kalinowski (FSO) – Syrena.
Konstanty Krajewski (AP.Śląski) – Warszawa M20.
J.Kulamiński (AP.Łódzki)
Edward Kuszewski (LPŻ Warszawa)
Edward Lasota (AP.Kielecki)
Jerzy Lewandowski (AP.Łódzki) – Plymouth.
Stanisław Maykowski (AP.Morski) – Simca 8.
Kazimierz Maziarski (AP.Śląski) – Ifa F9.
Piotr Mianowicz (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
Zygmunt Michalczyk (AP.Warszawski) – Citroen.
Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 328.
Michał Nahorski (AP.Śląski) – Triumph TR2.
Jerzy Nowosielski (AP.Warszawski) – Citroen.
Jerzy Nowosielski (AP.Warszawski) – Citroen.
Henryk Olszewski (AP.Łódzki) – Škoda.
Jerzy Opiela (AP.Śląski) – Renault 4 CV.
Kazimierz Osiński (Automobilklub Krakowski) – Simca 8.
Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Opel Olympia.
Zbigniew Pawlak (LPŻ Łódź) – Wartburg.
Marian Repeta (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.
Jan Sanecznik (AP.Śląski)
Mirosław Snigurowicz (AP.Krakowski) – Pobieda M20.
„Stanisław Sobik” Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
Henryk Steinhausel (AP.Śląski) – DKW.
Irena Szczepańska (AP.Warszawski)
Marek Varisella (LPŻ Warszawa) – DKW F8.
Walerian Waryszewski (AP.Warszawski) – BMW 328.
Antoni Weiner (AP.Śląski) – Citroen.
Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – Zwickau P70.
Stanisław Wierzba (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.
Marian Zatoń (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.

Kazimierz Osiński – Simca 8.

Kazimierz Osiński – Simca 8. (Arch.K.Osińskiego).

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wyniki.


Kategoria II, klasa VII.
1.  Walerian Waryszewski (AP.Warszawski) – BMW 328.
2.  Michał Nahorski (AP.Śląski) – Triumph TR2.
3.  Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 328.
4.  Jan Sanecznik (AP.Śląski)
Kategoria II, klasa V.
1.  Kazimierz Osiński (Automobilklub Krakowski) – Simca 8.
2.  Zygmunt Filus (LPŻ Warszawa) – Škoda.
Kategoria II, klasa III.
1.  Marek Varisella (LPŻ Warszawa) – DKW F8.
2.  Stanisław Wierzba (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.
3.  Marian Zatoń (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.
4.  Marian Repeta (FSO-AP.Warszawski) – Syrena.
5.  Tadeusz Kalinowski (FSO) – Syrena.
Kategoria I, klasa IX.
1. Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Ford Custom.
2.  Konstanty Krajewski (AP.Śląski) – Warszawa M20.
3.  Jerzy Lewandowski (AP.Łódzki) – Plymouth.
Kategoria I, klasa VIII.
1.  Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
2.  Mirosław Snigurowicz (AP.Krakowski) – Pobieda M20.
3.  Kazimierz Adamczyk (AP.Kielecki) – Warszawa.
4.  J.Kulamiński (AP.Łódzki)
5.  Edward Lasota (AP.Kielecki)
6.  Tadeusz Dubas (AP.Krakowski).
Kategoria I, klasa VII.
1.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Citroen.
2.  Zygmunt Michalczyk (AP.Warszawski) – Citroen.
3.  Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Opel Olympia.
4.  Michał Bieder (LPŻ Warszawa) – Citroen.
5.  Jerzy Nowosielski (AP.Warszawski) – Citroen.
6.  Stefan Dobrzyński (LPŻ Warszawa)
Kategoria I, klasa V.
1.  „Stanisław Sobik” Sobiesław Zasada (AP.Warszawski) – Simca Aronde.
2.  Henryk Olszewski (AP.Łódzki) – Škoda.
3.  Andrzej Dąbrowski (AP.Krakowski) – Simca 8.
4.  Stanisław Maykowski (AP.Morski) – Simca 8.
5.  Edward Kuszewski (LPŻ Warszawa)
6.  Ryszard Cieśliński (AP.Śląski) – Fiat 1100.
Kategoria I, klasa IV.
1.  Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg.
2.  Stanisław Dudkiewicz (AP.Dolnośląski) – Wartburg.
3.  Zbigniew Pawlak (LPŻ Łódź) – Wartburg.
4.  Bolesław Ćwirko Godycki (AP.Śląski) – Wartburg.
5.  Kazimierz Maziarski (AP.Śląski) – Ifa F9.
Kategoria I, klasa III.
1.  Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – Zwickau P70.
2.  Jerzy Opiela (AP.Śląski) – Renault 4 CV.
3.  Irena Szczepańska (AP.Warszawski)
4.  Piotr Mianowicz (AP.Warszawski) – Renault 4 CV.
5.
6.  Henryk Steinhausel (AP.Śląski) – DKW.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl