Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1957 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Raid Dolnośląski. 2 eliminacja. 6-7.07.1957r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Raid Dolnośląski. 2 eliminacja. 6-7.07.1957r.

Rajd rozpoczynał się zlotem gwiaździstym z Poznania, Łodzi i Katowic do Wrocławia. Następny etap to wspólna trasa z Wrocławia do Jeleniej Góry.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg.
Ryszard Cieśliński (AP.Śląski) – Fiat 1100.
Bolesław Ćwirko Godycki (AP.Śląski) – Wartburg.
Andrzej Dąbrowski (AP.Krakowski) – Simca 8.
Tadeusz Dubas (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
Stanisław Dudkiewicz (AP.Dolnośląski) – Wartburg.
Tadeusz Duszenko – Pobieda M20.
Zygmunt Filus (LPŻ Warszawa) – Škoda.
Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Ford V8.
Romuald Huber (LPŻ Warszawa) – Škoda 1100.
Jan Jagielski (Warszawa) – Sam Lancia.
Renata Jonderko (AP.Śląski) – DKW.
Konstanty Krajewski (AP.Śląski) – Fiat 1100.
Kazimierz Maziarski (AP.Śląski) – Ifa F9.
Zygmunt Michalczyk (AP.Warszawski) – Citroen.
Jerzy Nowosielski (AP.Warszawski) – Citroen.
Henryk Olszewski (AP.Łódzki) – Škoda 1100.
Jerzy Opiela (AP.Śląski) – DKW.
Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – Simca 8.
Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Opel Olympia.
Zbigniew Pawlak (LPŻ Łódż) – Wartburg.
Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
Mirosław Snigurowicz (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Simca 8.
Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
Henryk Steinhausel (AP.Śląski) – DKW.
Irena Szczepańska (AP.Warszawski)  
Ryszard Usiądek – Ford Custo.
Marek Varisella (LPŻ Warszawa) – DKW F8.
Walerian Waryszewski (AP.Warszawski) – BMW 328.
Antoni Weiner (AP.Śląski) – Citroen.
Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – Fiat 600.
Stanisław Wierzba (AP.Warszawski) – Syrena.
Jerzy Zaczeniuk (AP.Warszawski) – Sam Citroen.
Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Syrena.

Władysław Paszkowski – Opel Olympia 1500.

Władysław Paszkowski – Opel Olympia 1500.

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wyniki.

Kategoria II, klasa VII.
1.  Walerian Waryszewski (AP.Warszawski) – BMW 328.
2.  Jerzy Zaczeniuk (AP.Warszawski) – Sam Citroen.
3.  Jan Jagielski (Warszawa) – Sam Lancia.
Kategoria II, klasa V.
1.  Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – Simca 8.
2.  Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Simca 8.
3.  Zygmunt Filus (LPŻ Warszawa) – Škoda.
Kategoria II, klasa III.
1.  Stanisław Wierzba (AP.Warszawski) – Syrena.
2.  Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Syrena.
3.  Marek Varisella (LPŻ Warszawa) – DKW F8.
4.  Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
Kategoria I, klasa IX.
1.  Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Ford V8.
2.  Konstanty Krajewski (AP.Śląski) – Fiat 1100.
3.  Ryszard Usiądek – Ford Custo.
Kategoria I, klasa VIII.
1.  Tadeusz Duszenko – Pobieda M20.
2.  Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
3.  Tadeusz Dubas (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
4.  Mirosław Snigurowicz (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
Kategoria I, klasa VII.
1.  Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Opel Olympia.
2.  Michał Bieder (LPŻ Warszawa) – Citroen BL 11.
3.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Citroen.
4.  Zygmunt Michalczyk (AP.Warszawski) – Citroen.
5.  Jerzy Nowosielski (AP.Warszawski) – Citroen.
Kategoria I, klasa V.
1.  Henryk Olszewski (AP.Łódzki) – Škoda 1100.
2.  Andrzej Dąbrowski (AP.Krakowski) – Simca 8.
3.  Romuald Huber (LPŻ Warszawa) – Škoda 1100.
4.  Ryszard Cieśliński (AP.Śląski) – Fiat 1100.
Kategoria I, klasa IV.
1.  Stanisław Cencora (AP.Krakowski) – Wartburg.
2.  Zbigniew Pawlak (LPŻ Łódż) – Wartburg.
3.  Bolesław Ćwirko Godycki (AP.Śląski) – Wartburg.
4.  Kazimierz Maziarski (AP.Śląski) – Ifa F9.
5.  Stanisław Dudkiewicz (AP.Dolnośląski) – Wartburg.
Kategoria I, klasa III.
1.  Jerzy opiela (AP.Śląski) – DKW.
2.  Renata Jonderko (AP.Śląski) – DKW.
3.  Henryk Steinhausel (AP.Śląski) – DKW.
4.
5.  Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – Fiat 600.
6.  Irena Szczepańska (AP.Warszawski) 
Wystartowało 80 załóg.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl