Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1957 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 2 Łódzki Raid Samochodowy. 1 eliminacja. 11-12.05.1957r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Łódzki Raid Samochodowy. 1 eliminacja. 11-12.05.1957r.

3 Łódzki rajd samochodowy - 1957

Wyniki.

Kategoria II, klasa VII.
1.  Walerian Waryszewski (AP.Warszawski) – BMW 327/8.
2.  Jerzy Zaczeniuk (AP. Warszawski) – Citroen.
3.  Ludwik Kachelski (AMK Warszawa) – Citroen.
Kategoria II, klasa IV-V.
1.  Alojzy Pawlak (LPŻ Poznań) – Škoda 1100.
2.  Janusz Solarski (AP.Krakowski) – Škoda 1100.
3.  Kazimierz Osiński (AP.Krakowski) – Simca 8.
4.  Zygfryd Chmiel (AMK Łódź) – Sam VW.
5.  Aleksander Sobański (AP.Krakowski) – Fiat 1100.
Kategoria II, klasa III.
1.  Stanisław Wierzba (AP.Warszawski) – Syrena.
2.  Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Syrena.
3.  Marian Repeta (AP.Warszawski) – Syrena.
4.  Marek Varisella (LPŻ Warszawa) – DKW F8.
5.  Franciszek Świątelski (AP.Śląski) – DKW.
6.  Stefan Goński (AP.Śląski) – DKW. 
Kategoria I, klasa IX.
1.  Ksawery Frank (AP.Łódzki) – Ford.
2.  Jerzy Lewandowski (AP.Łódzki) – Chevrolet.
3.  Konstanty Krajewski (AP.Śląski) – Warszawa M20.
4.  Zygmunt Krzyżaniak (AP.Szczeciński) – Citroen BL 15.
Kategoria I, klasa VIII.
1.  Jerzy Borowik (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20.
2.  J.Rojek (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20.
3.  J.Jurczyński (WOP) – Warszawa M20.
4.  Tadeusz Dubas (AP.Krakowski) – Warszawa M20.
5.  T.Ostrowski (LPŻ Warszawa) – Warszawa M20.
6.  L.Senczkowski (AMK Łódż) – Opel Kapitan.
Kategoria I, klasa VII.
1.  Antoni Weiner (AP.Śląski) – Citroen BL 11.
2.  Jan Stec (AP.Łódzki) – Citroen BL 11.
Kategoria I, klasa VI.
1.  Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Opel Olympia.
2.  Maria Szmechta (AP.Śląski) – Mercedes Benz 170 V.
3.  Władysław Olszak (LPŻ Warszawa) – Opel Olympia.
Kategoria I, klasa IV-V.
1.  Henryk Olszewski (AP.Łódzki) – Škoda.
2.  Zbigniew Pawlak (LPŻ Łódź) – Wartburg.
3.  Stanisław Cencora (AP.Krakowski ) – Fiat 1100.
4.  T.Peszko (LPŻ Warszawa) – Fiat 1100.
5.  Z.Rosłaniec – Fiat 1100.
6.  Edward Kuszewski (LPŻ Warszawa) – Škoda 1100.
Kategoria I, klasa III.
1.  Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – Zwickau P70.
2.  Jerzy Opiela (AP.Śląski) – DKW F8.
3.  Irena Szczepańska (AP.Warszawski) – DKW F8.
4.  Renata Jonderko (AP.Śląski) – DKW.
5.  M.Skwarlińska (AP.Częstochowski) – DKW.
6.  Piotr Mianowicz (AP.Warszawski) – Fiat 500.
Wystartowało 66 załóg.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl