POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)
Erazm Gajewski (Warszawa) – Fiat 1100.
Stefan Goński (Katowice) – DKW.
Stanisław Jabłoński (Katowice) – DKW.
Jan Jagielski (Warszawa) – Opel Olympia.
Roman Karczewski (Warszawa) – Warszawa M20.
Zygmunt Michalczyk (Warszawa) – Citroen.
Edward Niziołek (Warszawa) – Citroen.
Jerzy Nowosielski (Warszawa)
Jerzy Opiela (Katowice)
Władysław Paszkowski / Sucharda (Warszawa) – Opel Olympia.
Marian Repeta (Warszawa) – Warszawa M20.
Jan Sanecznik (Katowice)
Janusz Solarski (Kraków)
Maria Szmechta (Bielsko-Biała) – Mercedes Benz 170.
Kazimierz Tarczyński (Warszawa) – BMW.
Grzegorz Timoszek (Warszawa) – BMW.
Walerian Waryszewski (Warszawa) – BMW.
Stanisław Wierzba (Warszawa) – Warszawa M20.
Marian Zatoń (Warszawa) – Warszawa M20.
Józef Ziętel (Kielce) – Škoda.
Jan Grychtoł i Zygfryd Grychtoł – DKW. (fot.album rodziny Grychtoł)
Jan Grychtoł i Zygfryd Grychtoł – DKW. (fot.album rodziny Grychtoł)
Jan Grychtoł i Zygfryd Grychtoł – DKW. (fot.album rodziny Grychtoł)
Jan Grychtoł i Zygfryd Grychtoł – DKW. (fot.album rodziny Grychtoł)
Wyniki.
Klasa VI S.
1. Grzegorz Timoszek (Warszawa) – BMW.
2. Kazimierz Tarczyński (Warszawa) – BMW.
3. Jan Sanecznik (Katowice)
Klasa VIII T.
1. Stanisław Wierzba (Warszawa) – Warszawa M20.
2. Marian Repeta (Warszawa) – Warszawa M20.
3. Roman Karczewski (Warszawa) – Warszawa M20.
4.
5. Marian Zatoń (Warszawa) – Warszawa M20.
Klasa VII T.
1. Edward Niziołek (Warszawa) – Citroen.
2. Zygmunt Michalczyk (Warszawa) – Citroen.
3. Walerian Waryszewski (Warszawa) – BMW.
4.
5. Jerzy Nowosielski (Warszawa)
Klasa VI T.
1. Władysław Paszkowski (Warszawa) – Opel Olympia.
2. Jan Jagielski (Warszawa) – Opel Olympia.
3. Maria Szmechta (Bielsko-Biała) – Mercedes Benz 170.
Klasa IV-V T.
1. Józef Ziętel (Kielce) – Škoda.
2. Erazm Gajewski (Warszawa) – Fiat 1100.
3. Janusz Solarski (Kraków)
Klasa III T.
1. Stanisław Jabłoński (Katowice) – DKW.
2. Stefan Goński (Katowice) – DKW.
3. Jerzy Opiela (Katowice)
Wystartowały 54 załogi.