Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1955 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 5 Ogólnopolski Górski Raid Samochodowy w Wiśle. 4 eliminacja. 3-4.09.1955r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

5 Ogólnopolski Górski Raid Samochodowy w Wiśle. 4 eliminacja. 3-4.09.1955r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

N.Balcer (Kraków) – Ifa F9.
Antoni Baran (Katowice)
Michał Bieder (Warszawa)
Longin Bielak (Warszawa) – Sam.
A.Chrzanowski
Tadeusz Dubas (Kraków)
Ksawery Frank (Łódź) – Chevrolet Fleetmaster.
Erazm Gajewski (Warszawa) – Fiat 1100.
Stefan Goński (Katowice) – DKW.
Jerzy Grygolewicz (Warszawa)
Janusz Jarosz (Katowice) – DKW.
Roman Karczewski (Warszawa) – Warszawa M20.
T.Kwiatkowski (Katowice) – Lancia.
Jerzy Lewandowski (Łódź) – Chevrolet.
Bolesław Majkowski (Gdynia) – Ford.
Henryk Olszewski (Łódź) – Škoda.
Jerzy Opiela (Katowice) – DKW.
Jan Orodecki (Warszawa) – Mercedes Benz 170 V.
Ryszard Orzechowski (Warszawa) – Warszawa M20.
Marian Repeta (Warszawa) – Warszawa M20.
J.Sikora (Katowice) – MG.
Zygmunt Skoczkowski (Warszawa) – Tatraplan.
D.Skorupa (Katowice)
Janusz Solarski (Kraków) – Škoda.
Kazimierz Tarczyński (Warszawa) – BMW 328.
Grzegorz Timoszek (Warszawa) – BMW 328.
Walerian Waryszewski  (Warszawa) – BMW 326.
Henryk Waśkiewicz (Warszawa) – Mercedes Benz.
Adam Wędrychowski (Warszawa)
Stanisław Wierzba (Warszawa) – Warszawa M20.
L.Wronecki
Jerzy Zaczeniuk (Warszawa) – Citroen BL 11.

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wyniki.

Klasa VI-IX S.
1.  Kazimierz Tarczyński (Warszawa) – BMW 328.
2.  Grzegorz Timoszek (Warszawa) – BMW 328.
Klasa III-V S.
1.  Longin Bielak (Warszawa) – Sam.
2.  J.Sikora (Katowice) – MG.
Klasa IX T.
1.  Jerzy Lewandowski (Łódź) – Chevrolet.
2.  Ksawery Frank (Łódź) – Chevrolet Fleetmaster.
3.  Bolesław Majkowski (Gdynia) – Ford.
Klasa VIII T.
1.  Stanisław Wierzba (Warszawa) – Warszawa M20.
2.  Ryszard Orzechowski (Warszawa) – Warszawa M20.
3.  Roman Karczewski (Warszawa) – Warszawa M20.
4.  Marian Repeta (Warszawa) – Warszawa M20.
5.  Jerzy Grygolewicz (Warszawa)
6.  D.Skorupa (Katowice)
Klasa VII T.
1.  Zygmunt Skoczkowski (Warszawa) – Tatraplan.
2.  Jerzy Zaczeniuk (Warszawa) – Citroen BL 11.
3.  Walerian Waryszewski  (Warszawa) – BMW 326.
4. Michał Bieder (Warszawa)
Klasa VI T.
1.  T.Kwiatkowski (Katowice) – Lancia.
2.  Henryk Waśkiewicz (Warszawa) – Mercedes Benz.
3.  Jan Orodecki (Warszawa) – Mercedes Benz 170 V.
4.  Antoni Baran (Katowice)
Klasa IV-V T.
1. Janusz Solarski (Kraków) – Škoda.
2. N.Balcer (Kraków) – Ifa F9.
3.  Henryk Olszewski (Łódź) – Škoda.
4.  Tadeusz Dubas (Kraków)
5.  A.Chrzanowski
6.  Erazm Gajewski (Warszawa) – Fiat 1100.
Klasa III T.
1.  Jerzy Opiela (Katowice) – DKW.
2.  Stefan Goński (Katowice) – DKW.
3. Janusz Jarosz (Katowice) – DKW.
4.  L.Wronecki
5.  Adam Wędrychowski (Warszawa)
Wystartowało 46 załóg.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl