Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1954 » 15 Ogólnopolski Raid Samochodowy. 18-22.07.1954r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

15 Ogólnopolski Raid Samochodowy. 18-22.07.1954r.

Komandor - Zbigniew Borowczyk.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Michał Bieder – Citroen.
Jacek Dzięciołowski – DKW.
Stanisław Gustaw – FSO Warszawa M20.
Jan Jankowski – Chevrolet.
Ludwik Kachelski – Citroen.
Roman Karczewski – FSO Warszawa M20.
Bolesław Majakowski – Ford V8.
Edward Niziołek – Opel Olympia.
Jerzy Osterczyl – DKW.
Juliusz Podgórski – Lancia.
Franciszek Postawka – BMW 328.
Marian Repeta – FSO Warszawa M20.
Stanisław Rusiniak – BMW.
Zygmunt Skoczkowski – Tatra 600 Tatraplan.
Kazimierz Tarczyński – BMW 328.
Zbigniew Witkowski – Fiat 1100.
Tadeusz Wojtuń – Škoda.
Sobiesław Zasada – BMW.
Alfons Zielkowski – DKW.
Ryszard Żmudziński – Škoda.

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Wielka pięćdziesiątka

Wielka pięćdziesiątka

(Wielka pięćdziesiątka)

Rajd Polski - 1954

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Wyniki.

Klasa T I do 750cm³.
1.  Alfons Zielkowski – DKW.

2.  Jerzy Osterczyl - DKW.

3.  Jacek Dzięciołowski - DKW.


Klasa T II do 1300cm³.
1.  Zbigniew Witkowski – Fiat 1100.

2.  Tadeusz Wojtuń - Škoda.

3.  Ryszard Żmudziński - Škoda.


Klasa T III A do 1600cm³.
1.  Edward Niziołek – Opel Olympia.

2.  Juliusz Podgórski - Lancia.


Klasa T III do 2000cm³.
1.  Zygmunt Skoczkowski – Tatra 600 Tatraplan.

2.  Michał Bieder - Citroen.

3.  Ludwik Kachelski - Citroen.


Klasa T IV do 2600cm³.
1.  Stanisław Gustaw – FSO Warszawa M20.

2.  Marian Repeta - FSO Warszawa M20.

3.  Roman Karczewski - FSO Warszawa M20.


Klasa T V pow.2600cm³.
1.  Bolesław Majkowski – Ford V8.

2.  Jan Jankowski - Chevrolet.


Klasa S II do 1000cm³.
1.  Stanisław Rusiniak – BMW.


Klasa S III do 1600cm³.
1.  Franciszek Postawka – BMW 328.

2.  Kazimierz Tarczyński - BMW 328.

3.  Sobiesław Zasada - BMW.

Klasyfikacja generalna (nieoficjalna).

1.  Edward Niziołek - Opel Olympia.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl