Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1954 » Jednodniowa Jazda Konkursowa o Mistrzostwo Polski. 14-15.08.1954r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Jednodniowa Jazda Konkursowa o Mistrzostwo Polski. 14-15.08.1954r.

Trasa: Łódź-Głowno-Zgierz-Krośniewice-Łowicz-Rawa Mazowiecka-Tomaszów Mazowiecki-Łódź.
Próby sportowe: próba przyspieszenia na wzniesieniu, próba terenowa (Głowno-Zgierz),próby rozruchu silnika, zrywu i hamowania oraz próba szybkości płaskiej.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Longin Bielak – Citroen BL 11.
Buc – Tatraplan.
Erazm Gajewski – Fiat 1100.
Stefan Goński – DKW.
Izydorek (Bydgoszcz) – Škoda.
Paweł Jankowski – Chevrolet.
Ludwik Kachelski – Citroen BL 11.
Roman Karczewski – FSO Warszawa.
Henryk Kozłowski – Škoda.
Stanisław Kozłowski – Škoda 1200.
Tadeusz Krzemiński – Škoda.
Bolesław Majkowski – Ford V8.
Kazimierz Osiński – Fiat 500.
Marian Repeta – FSO Warszawa.
Mirosław Snigurowicz (Kraków) – Škoda.
Szyndler – FSO Warszawa.
Eugenia Wolko – DKW.

Kazimierz Osiński – Fiat 500.

Kazimierz Osiński – Fiat 500.

Jednodniowa Jazda Konkursowa - 1954r

Longin Bielak - Citroen BL11.

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Wyniki.

Klasa pow.2600cm³.
1.  Bolesław Majkowski (Gdańsk) – Ford V8.
2.  Paweł Jankowski (Gdańsk) – Chevrolet.
Klasa do 2600cm³.
1.  Marian Repeta (Warszawa) – FSO Warszawa.
2.  Roman Karczewski (Warszawa) – FSO Warszawa.
3.  Szyndler (Kielce) – FSO Warszawa.
Klasa do 2000cm³.
1.  Ludwik Kachelski (Warszawa) – Citroen BL 11.
2.  Longin Bielak (Warszawa) – Citroen BL 11.
3.  Buc (Koszalin) – Tatraplan.
Klasa do 1300cm³.
1.  Erazm Gajewski (Warszawa) – Fiat 1100.
2.  Mirosław Snigurowicz (Kraków) – Škoda.
3.  Izydorek (Bydgoszcz) – Škoda.
Klasa do 750cm³.
1.  Stefan Goński (Katowice) – DKW.
2.  Eugenia Wolko (Katowice) – DKW.
3.  Kazimierz Osiński (Kraków) – Fiat 500.
Furgony do 1300cm³.
1.  Stanisław Kozłowski (Warszawa) – Škoda 1200.
2.  Tadeusz Krzemiński (Warszawa) – Škoda.
3.  Henryk Kozłowski (Szczecin) – Škoda.
Wystartowało 63 zawodników.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl