Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1948 » 14 Międzynarodowy Raid Samochodowy. 26-30.06.1948r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

14 Międzynarodowy Raid Samochodowy. 26-30.06.1948r.

Komandor - Włodzimierz Zeydowski.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie).

A.Anton – BMW.

Vaclav Bobek (CS) – Škoda 1101.

Zbigniew Borowczyk – BMW.

Josef Cemper (CS) – Škoda.

Frantisek Dobry (CS) – Bristol.

Jaroslav Hausmann (CS) – Tatra.

Ivan Hodac (CS) – Aero Minor.

Klossi - MG.

Kustosz - Willys.

Stefan Laczkowski – Opel

Julian Łączyński – Lancia.

Viktor Mraz (CS) – Aero Minor.

Jaroslav Netusil (CS) – Škoda.

W.Perkowski – Lancia Aprillia.

Jiri Pohl (CS) – Jaguar SS.

Józef Sucharda – Jaguar SS.

Wasilewski – Willys.

Jaroslav Vlcek (CS) – Aero Minor.

Klossi – MG.

Klossi – MG.

Wielka pięćdziesiątka

Wielka pięćdziesiątka

Wielka pięćdziesiątka

Wielka pięćdziesiątka

Wielka pięćdziesiątka

(Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin)

Rajd Polski 1948r

(Ze wspomnień Władka Paszkowskiego)

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Rajd Polski 1948

Rajd Polski 1948

Rajd Polski - 1948

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Wyniki.


Klasa do 750cm³.
1.  Ivan Hodac (CS) – Aero Minor.
2.  Jaroslav Vlcek (CS) – Aero Minor.
3.  Viktor Mraz (CS) – Aero Minor.

Klasa do 1200cm³.
1.  Vaclav Bobek (CS) – Škoda 1101.
2.  Jaroslav Netusil (CS) – Škoda.
3.  Josef Cemper (CS) – Škoda.

Klasa do 1500cm³.
1.  W.Perkowski (PL) – Lancia Aprillia.
2.  Stefan Laczkowski (PL) – Opel.
3.  Julian Łączyński (PL) – Lancia.

Klasa do 2000cm³.
1.  Frantisek Dobry (CS) – Bristol.
2.  Zbigniew Borowczyk (PL) – BMW.
3.  Kustosz – Willys.
4.  A.Anton (PL) – BMW.

Klasa do 3000cm³.
1.  Jiri Pohl (CS) – Jaguar SS.
2.  Jaroslav Hausmann (CS) – Tatra.
3.  Wasilewski (PL) – Willys.

Klasa pow.3000cm³.
1.  Józef Sucharda (PL) – Jaguar SS.
Wystartowało 80 załóg, sklasyfikowano 58.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl