Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1967 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 11 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 19-21.05.1967r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

11 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 19-21.05.1967r.

Rajd Dolnośląski 1967r

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Marek Borowicz / Ryszard Szarf – Wartburg 1000.  (AP.Wielkopolski)
Janusz Bronikowski / Andrzej Kopestyński – Renault Dauphine.  (AP.Warszawa)
J.Gronowski / K.Pachnia – Wartburg 1000.  (AP.Dolnośląski)
Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Steyr Puch 660 TR.  (AP.Śląski)
Maciej Jasiński / Joanna Wędrychowska Jasińska – Zastava 750 (AP.Warszawa)
A.Nasłoński / Andrzej Gieysztor – Trabant 601 Kombi.  (AP.Warszawa)
Ryszard Nowicki / O.Daszkiewicz – Zastava 750.  (AP.Warszawa)
Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Fiat 1300. (AP.Kraków)
Eugeniusz Pach / Stanisław Dalka – VW 1300. (AP.Warszawa)
Tomasz Pułczyński / M.Kopczyński – Trabant 601.  (AP.Warszawa)
Adam Smorawiński / J.Unierzyński – BMW 1600.  (AP.Wielkopolski)
Stanisław Stolarski / Longin Bielak – Ford Taunus.  (AP.Warszawa)
Jerzy Ujczak / Andrzej Żurawski – Trabant 601.  (AP.Warszawa)
Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Fiat 850. (AP.Bydgoszcz)
Antoni Weiner / Jan Karel – Steyr Puch 660 TR. (AP.Śląski)
Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Lancia Fulvia HF. (AP.Kraków)

Jerzy Landsberg - Polski Fiat 125p

Jerzy Landsberg - Polski Fiat 125p.

Motor 24 / 1967r

Klasyfikacja generalna.


1.  Antoni Wejner / Jan Karel – Steyr Puch 660 TR.                          1117pkt.

2.  Adam Smorawiński / J.Unierzyński – BMW 1600.                           1145pkt.

3.  Eugeniusz Pach / Stanisław Dalka – VW 1300.                             1159pkt.

4.  Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Fiat 1300.                           1177pkt.

5.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Lancia Fulvia HF.                     1197pkt.

6.  Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Fiat 850.                   1207pkt.

7.  Stanisław Stolarski / Longin Bielak – Ford Taunus.                        1211pkt.

8.  Marek Borowicz / Ryszard Scharf – Wartburg 1000.                      1370pkt.

9.  A.Nasłoński / Andrzej Gieysztor – Trabant 601 Kombi.                 1524pkt.

10.Janusz Bronikowski / Andrzej Kopestyński – Renault Dauphine.   1542pkt.

11.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Steyr Puch 660 TR.      1625pkt.

12.Ryszard Nowicki / O.Daszkiewicz – Zastava 750.                           1707pkt.

13.Jerzy Ujczak / Andrzej Żurawski – Trabant 601.                             1974pkt.

14.J.Gronowski / K.Pachnia – Wartburg 1000.                                     2187pkt.

15.Tomasz Pułczyński / M.Kopczyński – Trabant 601.                        2274pkt.

16.Maciej Jasiński / Joanna Wędrychowska Jasińska – Zastava 750.   2568pkt.

Wystartowało 47 załóg, ukończyło 19.

Wyniki.

Klasa A-1 (do 600cm)

1.  A.Nasłoński / Andrzej Gieysztor – Trabant 601 Kombi.  (AP.Warszawa)

2.  Jerzy Ujczak / Andrzej Żurawski – Trabant 601.  (AP.Warszawa)

3.  Tomasz Pułczyński / M.Kopczyński – Trabant 601.  (AP.Warszawa)

Klasa A-2 (do 850cm)

1.  Janusz Bronikowski / Andrzej Kopestyński – Renault Dauphine.  (AP.Warszawa)

2.  Ryszard Nowicki / O.Daszkiewicz – Zastava 750.  (AP.Warszawa)

3.  Maciej Jasiński / Joanna Wędrychowska Jasińska – Zastava 750 (AP.Warszawa)

Klasa A-3 (do 1000cm)

1.  Marek Borowicz / Ryszard Szarf – Wartburg 1000.  (AP.Wielkopolski)

2.  J.Gronowski / K.Pachnia – Wartburg 1000.  (AP.Dolnośląski)

Klasa B-1 (do 850cm)

1.  Antoni Weiner / Jan Karel – Steyr Puch 660 TR. (AP.Śląski)

2.  Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Fiat 850. (AP.Bydgoszcz)

3.  Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Steyr Puch 660 TR.  (AP.Śląski)

Klasa B-2 (do 1300cm)

1.  Eugeniusz Pach / Stanisław Dalka – VW 1300. (AP.Warszawa)

2.  Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Fiat 1300. (AP.Kraków)

3.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Lancia Fulvia HF. (AP.Kraków)

Klasa B-3 (pow.1300cm)

1.  Adam Smorawiński / J.Unierzyński – BMW 1600.  (AP.Wielkopolski)

2.  Stanisław Stolarski / Longin Bielak – Ford Taunus.  (AP.Warszawa)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl