Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1967 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 5 Rajd Warszawski. 1 eliminacja. 21-23.04.1967r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

5 Rajd Warszawski. 1 eliminacja. 21-23.04.1967r.

Podczas rajdu rozegrano 6 odcinków specjalnych o łącznej długości ok.30km, próbę szybkości płaskiej, próbę zwrotności i szybkości górskiej.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Nr.13. Janusz Zdrojewski - Zastava 750.

Nr.26. Marek Varisella / Władysław Domański – Syrena 104.                      

Nr.28. P.Wilman /  ?  - Fiat 850.

Nr.37. Jan Wolski /  ?  - Renault 8.

Nr.49. Ksawery Frank / Katarzyna Frank - Opel Rekord coupe.

Nr.53. Henryk Ruciński / Adam Wędrychowski - Volvo 144.

Nr.55. Franciszek Postawka / Józef Zoll - Volvo PV 544.                         

Andrzej Aleksandrowicz / Andrzej Zembrzuski – Škoda 1000 MB.   

Otto Bartkowiak / Rudolf Orliński – VW 1200.

Jan Chudziak / Waldemar Porada  - Volvo 122.                                                                   

Stanisław Dalka / Elżbieta Wójtowicz – VW 1200.

Zbigniew Gawryłkiewicz / Ryszard Siatkowski – NSU Prinz 1000.

Maciej Jasiński / Janina Wędrychowska – Zastava 750.                     

Henryk Krakowczyk / Zbigniew Malinowski – Wartburg 1000.

Bartosz Nasłoński / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.                                                                     

Ryszard Nowicki / A.Stapiński – Zastava 750.

Krystian Przybyła / B.Januszkiewicz – Škoda 1000 MB.

Tomasz Pułczyński / M.Pułczyński – Trabant 601.                                                 

Adam Smorawiński / J.Unierzyński – BMW 1600.

Jerzy Ujczak / K.Ujczak – Trabant 601.                                                                                              

Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Fiat 850.                      

Antoni Weiner / Jan Karel – Steyr Puch 650 TR.

Z.Załęski / A.Borawski – Syrena 104.

Adam Wędrychowski

Adam Wędrychowski.

Komornicki, Mucha i Timoszek - Warszawski 1967r

Krzysztof Komornicki, Robert Mucha i Grzegorz Timoszek.

Rajd Warszawski 1967r - Jan Wolski

Jan Wolski - Renault 8.

Janusz Zdrojewski – Zastava 750.

Janusz Zdrojewski – Zastava 750.

Rajd Warszawski 1967r - Marek Varisella

Marek Varisella i Władysław Domański - Syrena 104.

Rajd Warszawski 1967r

Stanisław Dalka - Rajd Warszawski 1967

Stanisław Dalka i Ewa Wojtowicz - Volkswagen.

Jan Karel i Antoni Weiner.

Jan Karel i Antoni Weiner.

Motor 20 / 1967r.

(Motor 20 / 1967)

Ksawery Frank - Rajd Warszawski 1967r

Ksawery Frank i Katarzyna Frank - Opel Rekord coupe.

Rajd Warszawski 1967r

Ford Taunus.

Rajd Warszawski 1967r - Henryk Ruciński i Adam Wędrychowski

Henryk Ruciński i Adam Wędrychowski - Volvo 144.

Rajd Warszawski 1967r - Franciszek Postawka i Józef Zoll

Franciszek Postawka i Józef Zoll - Volvo PV 544.

Rajd Warszawski-1967r. Ksawery i Katarzyna Frank

Ksawery Frank i Katarzyna Frank - Opel Rekord coupe.

Rajd Warszawski 1967r

Ford Taunus.

Janusz Zdrojewski – Zastava 750.

Janusz Zdrojewski – Zastava 750.

Marek Varisella - Rajd Warszawski 1967r

Marek Varisella i Władysław Domański - Syrena 104.

Ksawery Frank - Rajd Warszawski 1967r

Ksawery Frank i Katarzyna Frank - Opel Rekord coupe.

Motor 20 / 1967r.

(Motor 20 / 1967)

Motor 20 / 1967r

(Motor 20 / 1967)

Motor 20 / 1967r.

(Motor 20 / 1967)

Klasyfikacja generalna.


1.  Ryszard Nowicki / A.Stapiński – Zastava 750.                                 580pkt.

2.  Stanisław Dalka / Elżbieta Wójtowicz – VW 1200.                           584pkt.

3.  Antoni Wejner / Jan Karel – Steyr Puch 650 TR.                            597pkt.

4.  Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Fiat 850.                        599pkt.

5.  Zbigniew Gawryłkiewicz / Ryszard Siatkowski – NSU Prinz 1000.         612pkt.

6.  Henryk Ruciński / Adam Wędrychowski – Volvo 144.                        614pkt.

7.  Adam Smorawiński / J.Unierzyński – BMW 1600.                              618pkt.

8.  Jerzy Ujczak / K.Ujczak – Trabant 601.                                           619pkt.

9.  Marek Varisella / Władysław Domański – Syrena 104.                         619pkt.

10.Otto Bartkowiak / Rudolf Orliński – VW 1200.                                  623pkt.

11.Andrzej Aleksandrowicz / Andrzej Zembrzuski – Škoda 1000 MB.         623pkt.

12.Henryk Krakowczyk / Zbigniew Malinowski – Wartburg 1000.              627pkt.

13.Krystian Przybyła / B.Januszkiewicz – Škoda 1000 MB.                        630pkt.

14.Z.Załęski / A.Borawski – Syrena 104.                                               633pkt.

15.A.Nasłoński / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.                                 651pkt.

16.Tomasz Pułczyński / M.Pułczyński – Trabant 601.                               657pkt.

17.Maciej Jasiński / Janina Wędrychowska – Zastava 750.                       658pkt.

18.Jan Chudziak / Waldemar Porada  - Volvo 122.                                 711pkt.

Wystartowało 49 załóg, ukończyło 39.

Wyniki.

Klasa A-1.

1.  Jerzy Ujczak / K.Ujczak – Trabant 601. (AP.Warszawa)

2.  A.Nasłoński / Andrzej Gieysztor – Trabant 601. (AP.Warszawa)

3. Tomasz Pułczyński / M.Pułczyński – Trabant 601. (AP.Warszawa)

Klasa A-2.

1.  Ryszard Nowicki / A.Stapiński – Zastava 750. (AP.Kraków)

2.  Z.Załęski / A.Borawski – Syrena 104. (AP.Podlaski)

3.  Maciej Jasiński / Janina Wędrychowska – Zastava 750. (AP.Warszawa)

Klasa A-3.

1.  Andrzej Aleksandrowicz / Andrzej Zembrzuski – Śkoda 1000 MB. (AP.Wielkopolski)

2.  Henryk Krakowczyk / Zbigniew Malinowski – Wartburg 1000. (AP.Dolnośląski)

3.  Krystian Przybyła / B.Januszkiewicz – Śkoda 1000 MB. (AP.Śląski)

Klasa B-1.

1.  Antoni Weiner / Jan Karel – Steyr Puch 650 TR. (AP.Śląski)

2.  Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Fiat 850. (AP.Bydgoszcz)

3.  Marek Varisella / Władysław Domański – Syrena 104. (AP.Warszawa)

Klasa B-2.

1.  Stanisław Dalka / Elżbieta Wójtowicz – VW 1200. (AP.Bydgoszcz)

2.  Zbigniew Gawryłkiewicz / Ryszard Siatkowski – NSU Prinz 1000. (AP.Bydgoszcz)

3.  Otto Bartkowiak / Rudolf Orliński – VW 1200. (AP.Śląski).

Klasa B-3.

1.  Henryk Ruciński / Adam Wędrychowski – Volvo 144. (AP.Wielkopolski)

2.  Adam Smorawiński / J.Unierzyński – BMW 1600. (AP.Wielkopolski)

3.  Jan Chudziak / Waldemar Porada  - Volvo 122. (AP.Warszawa)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl