Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1979 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 17 Rajd Warszawski "Polskiego Fiata" - 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

17 Rajd Warszawski "Polskiego Fiata" - 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski

Lista startowa.

Nr.3.  Attila Ferjancz / Janos Tandari (H) – Renault 5 Alpine.   Klasa 9.
Nr.4.  Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 5 Alpine.    Klasa 9.
Nr.6.  Maciej Stawowiak / Jacek Różański – Polonez 2000.   Klasa 14.
Nr.8.  Tomasz Ciecierzyński / Jacek Lewandowski – Polonez 2000.   Klasa 14.
Nr.15.Jan Trajbold / Eva Trajboldova (CS) – Škoda 130 RS.   Klasa 8.
Nr.16.Jens Ole Kristiansen / Ellen Syberg (DK) – Opel Ascona.   Klasa 10.
Nr.17.Hans Joachim Lummert / Thomas Dartsch (D) – Opel Kadett GT/E.   Klasa 10.
Nr.18.Holger Helle / Ole Hansen (DK) – Opel Ascona.   Klasa 10.
Nr.20.Gert Blomqvist / Per Olof Lenegard (S) – Fiat 131 Abarth.   Klasa 10.
Nr.21.Manfred Marschke / Erhard Breitenbach (D) – Opel Commodore GS/E.   Klasa 5.
Nr.22.Manfred Essig / Dieter Oberortner (A) – Opel Kadett GT/E.    Klasa 5.
Nr.23.Andrzej Koper / Marek Pawłowski (PL) – Renault 5 Alpine.    Klasa 9.
Nr.27.Hans Brith / Willy Andersson (S) – Ford Escort RS.   Klasa 5.
Nr.28.Paul Weinreich / Leo Pihl (D) – Opel Kadett GT/E.  Klasa 5.
Nr.30.Stanisław Wyka / Andrzej Wodziński (PL) – Ford Escort RS 2000.   Klasa 5.
Nr.31.Werner Rottenberg / Jörg Schneider (D) – Alfa Romeo Alfasud Ti.   Klasa 9.      
Nr.32.Jeremi Doria Dernałowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.33.Bogdan Drągowski / Andrzej Wysocki (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 9.
Nr.35.Janusz Książkiewicz / Maciej Nowak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.36.Józef Ważny / ? (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 9.
Nr.37.Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   klasa 4.
Nr.38.Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 9.
Nr.40.Adam Masłowiec / Wojciech Kiełbiński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.42.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (PL) – Zastava 1100p.   Grupa 5.
Nr.43.Ryszard Plucha / Tomasz Szostak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.44.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (PL) – Fiat 128 Sport Coupe 3porte.   Grupa 5.
Nr.45.Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.48.Stanisław Żukiewicz / Ryszard Kopaczko (PL) – Polski Fiat 125p/1600.   Grupa 5.
Nr.51.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 3.
Nr.52.Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.56.Ryszard Granica / Jerzy Werner (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.57.Marek Sadowski / Jacek Chojnacki (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.61.Czesław Zadygowicz / Witold Borys (PL) – Polski Fiat 125p/1500.   Klasa 4.
Nr.63.Piotr Straszewicz / Marcin Kwiatkowski (PL) – Fiat 128.   Klasa 8.
Nr.68.Lech Radkiewicz / Julian Obrocki (PL) – Fiat 128 Sport Coupe 3porte.   Grupa 5.
Nr.73.Tadeusz Betlej / Erwin Meisel (PL) – Polski Fiat 127p.   Grupa 5.
Nr.75.Tomasz Barański / Paweł Barański (PL) – Polski Fiat 126p.   Klasa 7.
Nr.79.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (PL) – Polski Fiat 126p.   Klasa 7.
Nr.80.Jerzy Poznański / Jerzy Przygoda (PL) – Polski Fiat 126p.   Klasa 7.
Nr.81.Michał Adamski / Krzysztof Zakrzewski (PL) – Polski Fiat 126p.   Klasa 7.
Nr.83.Jerzy Kurczyński / Wiesław Nowakowski (PL) – Polski Fiat 126p.   Klasa 7.
Nr.84.Włodzimierz Cierliński / Jerzy Jasinowski (PL) – Polski Fiat 126p.   Klasa 6.
Nr.86.Janusz Włosiński / Waldemar Huczek (PL) – Trabant 601.   Klasa 6.
Nr.88.Witold Paradowski / Zygmunt Rybiec (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.
Nr.89.Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.
Nr.91.Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.
Nr.92.Janusz Szerla / Jerzy Stopa (PL) – Polski Fiat 126p.   Markowa 126/650.
Nr.93.Piotr Dąbrowski / Janusz Kołakowski (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.
Nr.95.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki (PL) – Polski Fiat 126p.  Markowa 126/650.
Nr.97.Henryk Pinis / Barbara Szymańska (PL) – Polski Fiat 126p.     Markowa 126/600.
Nr.101.Paweł Noakowski / Paweł Katamala (PL) – Polski Fiat 126p.  Markowa 126/600.
Nr.102.Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski (PL) – Polski Fiat 126p.  Markowa 126/600.

Rajd Warszawski

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Czesław Zadygowicz i Witold Borys, Jeremi Doria Dernałowicz i Jacek Lisicki, Jerzy Kobyliński i Janusz Siniarski Czaplicki, Janusz Książkiewicz i Maciej Nowak – Polskie Fiaty 125p/1500, Stanisław Wyka i Andrzej Wodziński – Ford Escort RS 2000, Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Nr.61.Czesław Zadygowicz i Witold Borys, nr.32.Jeremi Doria Dernałowicz i Jacek Lisicki, nr.37. Jerzy Kobyliński i Janusz Siniarski Czaplicki, nr.35.Janusz Książkiewicz i Maciej Nowak – Polskie Fiaty 125p/1500, nr.30.Stanisław Wyka i Andrzej Wodziński – Ford Escort RS 2000, nr.23. Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Ryszard Granica i Jerzy Werner, Marek Sadowski i Jacek Chojnacki, Andrzej Radecki i Krzysztof Burzyński  – Polskie Fiaty 125p/1500, Stanisław Żukiewicz i Ryszard Kopaczko – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.56.Ryszard Granica i Jerzy Werner, nr.57.Marek Sadowski i Jacek Chojnacki, nr.38. Andrzej Radecki i Krzysztof Burzyński  – Polskie Fiaty 125p/1500, nr.48. Stanisław Żukiewicz i Ryszard Kopaczko – Polski Fiat 125p/1600.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

Lech Radkiewicz i Julian Obrocki – Fiat 128 Sport Coupe 3porte.

Lech Radkiewicz i Julian Obrocki – Fiat 128 Sport Coupe 3porte.

Tomasz Barański i Paweł Barański – Polski Fiat 126p.

Tomasz Barański i Paweł Barański – Polski Fiat 126p.

Rajd Warszawski

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.   (Motor / 1979)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (Motor / 1979)

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Rajd Warszawski

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Dyrektor FSO Jerzy Bielecki, Jacek Róźański i Maciej Stawowiak.

Dyrektor FSO Jerzy Bielecki, Jacek Róźański i Maciej Stawowiak.

Dyrektor FSO Jerzy Bielecki, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Dyrektor FSO Jerzy Bielecki, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Jerzy Szymaniak, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Jerzy Szymaniak, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski

(Rallye Racing 12 / 1979)

(Rallye Racing 12 / 1979)

Rajd Warszawski

(Motor / 1979)

Rajd Warszawski

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Rajd Warszawski

Czasy odcinków specjalnych.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Klasyfikacja generalna.

1. Maciej Stawowiak / Jacek Różański – Polonez 2000. 9600,9pkt.
2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  9721,6pkt.
3. Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.  10361,9pkt.     
4. Jeremi Doria-Dernałowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125 P. 10813,8pkt.
5. Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125 P. 10877,1pkt.
6. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125 P. 11047,7pkt.
7. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125 P. 11285,6pkt.
8. Ryszard Plucha / Tomasz Szostak – Polski Fiat 125 P. 11330,0pkt.
9. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125 P. 11615,5pkt.
10.Lech Rajkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3 porte. 11629,3pkt.
11.Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125p. 11649,1pkt.
12.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p. 11710,6pkt.
13.Tomasz Ciecierzyński / Jacek Lewandowski – Polonez 2000. 12363,1pkt.
14.Tadeusz Betlej / Erwin Meisel – Polski Fiat 127p. 12384,0pkt.
15.Marek Sadowski / Jacek Chojnacki – Polski Fiat 125p/1500. 12811,0pkt.
16.Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p. 12811,3pkt.
17.Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p. 13363,4pkt.
18.Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300. 13846,1pkt.
19.Czesław Zadygowicz / W.Borys – Polski Fiat 125p. 13921,4pkt.
20.Jerzy Tyrkiel / W.Wrona – Polski Fiat 126p. 13995,8pkt.
21.S.Zukiewicz / R.Kopaczko – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. 14509,4pkt.
22.Michał Adamski / K.Pietraszun – Polski Fiat 126p. 14771,3pkt.
23.P.Dąbrowski / J.Kołakowski – Polski Fiat 126p. 14970,2pkt.
24.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p. 15288,6pkt.
25.Witold Paradowski / Z.Rybiec – Polski Fiat 126p. 16787,1pkt.
26.Włodzimierz Cierliński / J.Jasinowski – Polski Fiat 126p. 18442,6pkt.

Wyniki.

Klasa 4-8, grupa 2.

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine  (Stomil Olsztyn)                            

2. Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine  (AP.Warszawa)                        

3. Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125 P/1500  (Stomil Olsztyn)

4. Tadeusz Betley / Erwin Meisel – Polski Fiat 127 P  (AP.Kraków)

5. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125 P/1300  (AK.Rzemieślnik)

Klasa 3-8, grupa 1.

1. Jeremi Doria-Dernałowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125 P/1500  (AK.Rzemieślnik)      

2. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125 P/1500  (AP.Warszawa)                    

3. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125 P/1500  (AK.Rzemieślnik)

4. Ryszard Plucha / Tomasz Szostak – Polski Fiat 125 P/1500  (AP.Warszawa)                           

5. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125 P/1500  (AP.Śląski)                       

6. Lech Rajkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 coupe 3 porte  (AP.Dolnośląski)

7. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125 P  (AP.Warszawa)                      

8. Marek Sadowski / Jacek Chojnacki – Polski Fiat 125 P  (AP.Warszawa)                  

9. Czesław Zadygowicz / W.Borys – Polski Fiat 125 P  (AP.Podlaski)

Klasa 1-3, grupa 2.

1. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126 P  (AP.Łódź)

2. Michał Adamski / K.Pietraszun – Polski Fiat 126 P  (MKM Dąbrowa)                        

3. Włodzimierz Cierliński / J.Jasinowski – Polski Fiat 126 P  (AP.Dolnośląski)                        

Klasa markowa 126/650.

1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126 P  (OBR-FSM)                                                

2. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126 P  (AP.Morski)                                     

3. Jerzy Tyrkiel / W.Wrona – Polski Fiat 126 P  (KKM-Petrochemia)                              

4. P.Dąbrowski / J.Kołakowski – Polski Fiat 126 P  (Stomil-SGPiS)

5. Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126 P  (AP.Warszawa)                               

6. Witold Paradowski / Z.Rybiec – Polski Fiat 126 P  (AP.Częstochowa)

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl