Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1979 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 17 Rajd Warszawski "Polskiego Fiata" - 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

17 Rajd Warszawski "Polskiego Fiata" - 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Lista zgłoszeń.

Nr.1. „Didi” J.M.Cols / Willy Plas (B) – Fiat 131 Abarth.  Klasa 14.

Nr.2. Alain Beauchef / ? (L) – Ford Escort. Klasa 5.

Nr.3. Attila Ferjancz / Janos Tandari (H) – Renault 5 Alpine. Klasa 9.

Nr.4. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. Klasa 9.

Nr.5. Tahko Teemu / Pekka Hokkanen (SF) – Chrysler Avenger. Klasa 10.

Nr.6. Maciej Stawowiak / Jacek Różański – Polonez 2000. Klasa 14.

Nr.7.  Dippolt / Rothringer (A) – Opel Kadett GT/E. Klasa 10.

Nr.8. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Lewandowski – Polonez 2000. Klasa 14.

Nr.9.  Ferdinand Osterer / Görtz (A) – Ford Escort. Klasa 10.

Nr.10.Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Łada 1600. Klasa 9.

Nr.12.Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk (PL) – Opel Kadett GT/E. Klasa 10.

Nr.14.Jose Lareppe / Detant (B) – Ford Escort RS. Klasa 10.

Nr.15.Jan Trajbold / Eva Trajboldova (CS) – Škoda 130 RS. Klasa 8.

Nr.16.Jens Ole Kristiansen / Ellen Syberg (DK) – Opel Ascona. Klasa 10.

Nr.17.Hans Joachim Lummert / Thomas Dartsch (D) – Opel Kadett GT/E. Klasa 10.

Nr.18.Holger Helle / Ole Hansen (DK) – Opel Ascona. Klasa 10.

Nr.20.Gert Blomqvist / Per Olof Lenegard (S) – Fiat 131 Abarth. Klasa 10.

Nr.21.Manfred Marschke / Erhard Breitenbach (D) – Opel Commodore. Klasa 5.

Nr.22.Manfred Essig / Dieter Oberortner (A) – Opel Kadett GT/E.  Klasa 5.

Nr.25.Andrzej Koper / Marek Pawłowski (PL) – Renault 5 Alpine. Klasa 9.

Nr.26.Wiktor Polak / ? (PL) – Renault 5 Alpine. Klasa 9.

Nr.27.Hans Brith / Willy Andersson (S) – Ford Escort RS. Klasa 5.

Nr.28.Paul Weinreich / Leo Pihl (D) – Opel Kadett GT/E. Klasa 5.

Nr.29.Evert Wesström / ? (S) – Opel Ascona SR. Klasa 5.

Nr.30.Stanisław Wyka / Andrzej Wodziński (PL) – Ford Escort RS 2000. Klasa 5.

Nr.31.Werner Rottenberg / Jörg Schneider (D) – Alfa Romeo. Klasa 9.

Nr.32.Jeremi Doria Dernałowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.33.Bogdan Drągowski / Andrzej Wysocki (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 9.

Nr.35.Janusz Książkiewicz / Maciej Nowak (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.36.Józef Ważny / ? (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 9.

Nr.37.Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.38.Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 9.

Nr.40.Adam Masłowiec / Wojciech Kiełbiński (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.42.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (PL) – Zastava 1100p. Grupa 5.

Nr.43.Ryszard Plucha / Tomasz Szostak (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.44.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (PL) – Fiat 128 Sport Coupe 3porte. Grupa 5.

Nr.45.Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.47.Ryszard Kopczyk / Wojciech Jodłowski (PL) – Porsche 911T. Klasa 14.

Nr.48.Stanisław Żukiewicz / Ryszard Kopaczko (PL) – Polski Fiat 125p/1600. Grupa 5.

Nr.49.Jerzy Szulc / Bogdan Lech (PL) – Renault. Grupa 5.

Nr.50.Andrzej Bachowski / Andrzej Hyjek (PL) – Łada 1600. Klasa 9.

Nr.51.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 3.

Nr.53.Janusz Plichta / Joanna Gębik (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 9.

Nr.54.Maciej Halczyński / Stefan Świda (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 9.

Nr.55.Ryszard Trzciński / Janusz Macheta (PL) – Polski Fiat 125p/1300. Klasa 8.

Nr.56.Ryszard Granica / Jerzy Werner (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.57.Marek Sadowski / Jacek Chojnacki (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.59.Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski (PL) - Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.60.Krzysztof Adamski / Tomasz Stawowczyk (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.61.Czesław Zadygowicz / Witold Borys (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.62.Bogusław Dawidów / Witold Banasik (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 4.

Nr.63.Piotr Straszewicz / Marcin Kwiatkowski (PL) – Fiat 128. Klasa 8.

Nr.65.Michał Chroniowski / Waldemar Haszewski (PL) – Polski Fiat 125p/1500. Klasa 8.

Nr.66.Stanisław Pawełczak / Janusz Lisowski (PL) – Fiat 128 Sport Coupe 3porte. Grupa 5.

Nr.67.Ryszard Dembski / Krzysztof Martynowski (PL) – Zastava 1100p. Grupa 5.

Nr.68.Lech Radkiewicz / Julian Obrocki (PL) – Fiat 128 Sport Coupe 3porte. Grupa 5.

Nr.69.Lesław Orski / Stanisław Hałasa (PL) – Fiat 128. Klasa 3.

Nr.71.Marek Oziębło / Kazimierz Jaromin (PL) – Polski Fiat 125p/1300. Klasa 3.

Nr.72.Jan Wojciechowski / Jarosław Zacharski (PL) – Autobianchi A112 Abarth. Klasa 7.

Nr.73.Tadeusz Betlej / Erwin Meisel (PL) – Polski Fiat 127p. Grupa 5.

Nr.74.Zbigniew Baran / Bogdan Targosz (PL) – Zastava 1100p. Grupa 5.

Nr.75.Tomasz Barański / Paweł Barański (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 7.

Nr.77.Wojciech Gołębiowski / ? (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 7.

Nr.78.Jerzy Wierzbołowski / Krzysztof Barbrich (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 7.

Nr.79.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 7.

Nr.80.Jerzy Poznański / Jerzy Przygoda (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 7.

Nr.81.Michał Adamski / Krzysztof Zakrzewski (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 7.

Nr.83.Jerzy Kurczyński / Wiesław Nowakowski (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 7.

Nr.84.Włodzimierz Cierliński / Jerzy Jasinowski (PL) – Polski Fiat 126p. Klasa 6.

Nr.85.Andrzej Grzegorzek / Jerzy Pinior (PL) – Trabant 601. Klasa 6.

Nr.86.Janusz Włosiński / Waldemar Huczek (PL) – Trabant 601. Klasa 6.

Nr.87.Jerzy Chmielowski / ? (PL) – Trabant 601. Klasa 6.

Nr.88.Witold Paradowski / Zygmunt Rybiec (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.

Nr.89.Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.

Nr.90.Tomasz Krzymowski / Leszek Kopeć (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.

Nr.91.Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.

Nr.92.Janusz Szerla / Jerzy Stopa (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.

Nr.93.Piotr Dąbrowski / Janusz Kołakowski (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.

Nr.95.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/650.

Nr.96.Mariusz Stuszewski / Wojciech Cołoszyński (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/600.

Nr.97.Henryk Pinis / Barbara Szymańska (PL) – Polski Fiat 126p.  Markowa 126/600.

Nr.98.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/600.

Nr.99.Piotr Polak / Tadeusz Dulban (PL) – Polski Fiat 126p.   Markowa 126/600.

Nr.100.Marek Ryndak / Henryk Noga (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/600.

Nr.101.Paweł Noakowski / Paweł Katamala (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/600.

Nr.102.Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/600.

Nr.103.Marian Kałuża / Jerzy Michałczewski (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/600.

Nr.104.Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (PL) – Polski Fiat 126p. Markowa 126/600

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Lewandowski – Polonez 2000.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.   (Motor / 1979)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (Motor / 1979)

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.

(Rallye Racing 12 / 1979)

(Rallye Racing 12 / 1979)

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000.  (Motor / 1979)

Maciej Stawowiak i Jacek Różański – Polonez 2000. (Motor / 1979)

(Motor / 1979)

(Motor / 1979)

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Czasy odcinków specjalnych.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

17 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 5-7.10.1979r.

Klasyfikacja generalna.

1.   Maciej Stawowiak / Jacek Różański – Polonez 2000.        9600,9pkt.

2.   Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.        9721,6pkt.

3.   Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.   10361,9pkt.

4.   Jeremi Doria-Dernałowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125 P.   10813,8pkt.

5.   Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125 P.   10877,1pkt.

6.   Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125 P.   11047,7pkt.

7.   Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125 P.   11285,6pkt.

8.   Ryszard Plucha / Tomasz Szostak – Polski Fiat 125 P.   11330,0pkt.

9.   Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125 P.   11615,5pkt.

10. Lech Rajkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.   11629,3pkt.

11. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125p.   11649,1pkt.

12. Tomasz Barański / Paweł Barański - Polski Fiat 126p.   11710,6pkt.

13. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Lewandowski – Polonez 2000.   12363,1pkt.

14. Tadeusz Betlej / Erwin Meisel – Polski Fiat 127p.   12384,0pkt.

15. Marek Sadowski / Jacek Chojnacki – Polski Fiat 125p/1500.   12811,0pkt.

16. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.   12811,3pkt.

17. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p.   13363,4pkt.

18. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.   13846,1pkt.

19. Czesław Zadygowicz / W.Borys – Polski Fiat 125p.   13921,4pkt.

20. Jerzy Tyrkiel / W.Wrona – Polski Fiat 126p.   13995,8pkt.

21. S.Zukiewicz / R.Kopaczko – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.   14509,4pkt.

22. Michał Adamski / K.Pietraszun – Polski Fiat 126p.   14771,3pkt.

23. P.Dąbrowski / J.Kołakowski – Polski Fiat 126p.   14970,2pkt.

24. Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.   15288,6pkt.

25. Witold Paradowski / Z.Rybiec – Polski Fiat 126p.   16787,1pkt.

26. Włodzimierz Cierliński / J.Jasinowski – Polski Fiat 126p.   18442,6pkt.

Nie ukończyli m.in. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport Coupe 3 porte.   Awaria.

Wyniki.

Klasa 4-8, grupa 2.

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine  (Stomil Olsztyn)                            

2. Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine  (AP.Warszawa)                        

3. Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125 P/1500  (Stomil Olsztyn)

4. Tadeusz Betley / Erwin Meisel – Polski Fiat 127 P  (AP.Kraków)                                          

5. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125 P/1300  (AK.Rzemieślnik)

Klasa 3-8, grupa 1.

1. Jeremi Doria-Dernałowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125 P/1500  (AK.Rzemieślnik)      

2. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125 P/1500  (AP.Warszawa)                    

3. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125 P/1500  (AK.Rzemieślnik)                       

4. Ryszard Plucha / Tomasz Szostak – Polski Fiat 125 P/1500  (AP.Warszawa)                           

5. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125 P/1500  (AP.Śląski)                       

6. Lech Rajkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 coupe 3 porte  (AP.Dolnośląski)

7. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125 P  (AP.Warszawa)                      

8. Marek Sadowski / Jacek Chojnacki – Polski Fiat 125 P  (AP.Warszawa)                  

9. Czesław Zadygowicz / W.Borys – Polski Fiat 125 P  (AP.Podlaski)

Klasa 1-3, grupa 2.

1. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126 P  (AP.Łódź)

2. Michał Adamski / K.Pietraszun – Polski Fiat 126 P  (MKM Dąbrowa)                        

3. Włodzimierz Cierliński / J.Jasinowski – Polski Fiat 126 P  (AP.Dolnośląski)                        

Klasa markowa 126/650.

1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126 P  (OBR-FSM)                                                

2. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126 P  (AP.Morski)                                     

3. Jerzy Tyrkiel / W.Wrona – Polski Fiat 126 P  (KKM-Petrochemia)                              

4. P.Dąbrowski / J.Kołakowski – Polski Fiat 126 P  (Stomil-SGPiS)

5. Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126 P  (AP.Warszawa)                               

6. Witold Paradowski / Z.Rybiec – Polski Fiat 126 P  (AP.Częstochowa)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl