Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1979 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 28 Rajd Wisły - 4 eliminacja. 21-23.09.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

28 Rajd Wisły - 4 eliminacja. 21-23.09.1979r.

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń

28 Rajd Wisły. 4 eliminacja.  21-23.09.1979r.

Rajd o długości 888 km, w tym 152 km oesów.

Lista startowa.

Nr.3.  Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine gr.2.
Nr.4.  Maciej Stawowiak / Jacek Różański – Polonez 2000 gr.4.
Nr.8.  Marek Karczewski / Andrzej Wodziński – VW Golf GTI gr.1.
Nr.11.Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E gr.4.
Nr.13.Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.15.Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.16.Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125p/1500 gr.2.
Nr.17.Adam Masłowiec / Wojciech Kiełbiński – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.18.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p gr.2.
Nr.19.Ryszard Plucha / Tomasz Szostak – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.20.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte gr.1.
Nr.22.Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Porsche 911T gr.4.
Nr.24.Stanisław Żukiewicz / Ryszard Kopaczko – Polski Fiat 125p Monte Carlo gr.4.
Nr.25.Jerzy Szulc / Zbigniew Zapędowski – Renault 12 Gordini gr.4.
Nr.27.Tadeusz Michalak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1500 gr.2.
Nr.28.Maciej Halczyński / Stefan Świda – Polski Fiat 125p/1500 gr.2.
Nr.30.Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.31.Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.33.Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.34.Krzysztof Adamski / Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.35.Jan Koniecki / Janusz Ciupa – Łada 1500 gr.1.
Nr.37.Jerzy Komraus / Krzysztof Biegierz – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.41.Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz – Autobianchi A112 gr.1.
Nr.42.Tadeusz Betlej / Erwin Meisel – Polski Fiat 127p gr.2.
Nr.43.Stefan Saliński / Bogdan Grabowski – Polski Fiat 125p/1300 gr.2.
Nr.46.Piotr Straszewicz / Marek Sadowski – Fiat 128 Rally gr.2.
Nr.47.Michał Chroniowski / Waldemar Haszewski – Polski Fiat 125p/1300 gr.2.
Nr.48.Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine gr.2.
Nr.51.Ryszard Dembski / Krzysztof Martynowski – Zastava 1100p gr.1.
Nr.54.Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło – Zastava 1100p gr.1.
Nr.55.Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Fiat 128 Sport coupe 3porte gr.1.
Nr.56.Lech Radkiewicz / Krzysztof Rybak – Polski Fiat 125p/1300 gr.1.
Nr.57.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300 gr.1.
Nr.62.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650 gr.2.
Nr.63.Włodzimierz Cierliński / Jerzy Jasinowski – Polski Fiat 126p/600 gr.2.
Nr.64.Michał Adamski / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 126p/600 gr.2.
Nr.65.Jerzy Kurczyński / Jerzy Nowakowski – Polski Fiat 126p/600 gr.2.
Nr.67.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p/650 gr.2.
Nr.73.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.74.Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.75.Michał Pinis / Piotr Pacut – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.76.Witold Paradowski / Andrzej Strzelecki – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.77.Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.78.Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.79.Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.80.Tomasz Krzymowski / Leszek Kopeć – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.84.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.85.Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.86.Henryk Pinis / Barbara Szymańska – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.87.Paweł Noakowski / Paweł Kałamała – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.88.Mariusz Stuszewski / Wojciech Cołoszyński – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.89.Marian Kałuża / Jerzy Marszałek – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.91.Piotr Topor / Leszek Kozieł – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.93.Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk – Polski Fiat 126p/600 gr.1.

Rajd Wisły

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Rajd Wisły

Henryk Pinis i Barbara Szymańska - Polski Fiat 126p

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Rajd Wisły

(Foto-Tomasz Krzemiński)

B.Krupa i P.Mystkowski

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

M.Stawowiak i J.Róźański

Maciej Stawowiak i Jacek Róźański - Polonez 2000.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

A.Koper i M.Pawłowski

Andrzej Koper i Marek Pawłowski - Renault 5 Alpine.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

A.Witkowicz i M.Rompel

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel - Fiat 128 sport coupe 3 porte.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Ryszard Kopczyk

Ryszard Kopczyk i Henryk Fabiański - Porsche 911.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński - Polski Fiat 125p

(Foto-Tomasz Krzemiński)

B.Krupa i P.Mystkowski

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

A.Radecki i K.Burzyński

Ryszard Plucha i Tomasz Szostak - Polski Fiat 125p..
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

Henryk Pinis i Barbara Szymańska – Polski Fiat 126p/600

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

Paweł Noakowski i Paweł Kałamała - Polski Fiat 126p

(Foto-Tomasz Krzemiński)

wisły

Marcin Zoll i Andrzej Piątkowski - Polski Fiat 126p.

(Foto-Tomasz Krzemiński)

W.Paradowski

Witold Paradowski i Andrzej Strzelecki - Polski Fiat 126p.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

M.Stawowiak i J.Róźański

Maciej Stawowiak i Jacek Róźański - Polonez 2000.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk - Zastava 1100p.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Ryszard Granica i Jerzy Werner

Ryszard Granica i Jerzy Werner - Polski Fiat 125p
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Tomasz Barański i Paweł Barański

Michał Adamski i Andrzej Makarewicz - Polski Fiat 126p.

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisła

Krzysztof Adamski i Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 125p/1500

Wisła

(Foto-Tomasz Krzemiński)

(Sport z dn.4.09.1979)

(Sport z dn.4.09.1979)

28 Rajd Wisły. 4 eliminacja.  21-23.09.1979r.

(Trybuna Ludu z dn.23.09.1979)

(Trybuna Ludu z dn.23.09.1979)

(Życie Warszawy z dn. 20.09.1979)

(Życie Warszawy z dn. 20.09.1979)

Klasyfikacja generalna.

1.  Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.  4968,0 pkt.

2.  Maciej Stawowiak / Jacek Różański (OBR-FSO) – Polonez 2000.  5017,0 pkt.

3.  Andrzej Koper / Marek Pawłowski (A.Warszawski) – Renault 5 Alpine.  5507,5 pkt.

4.  Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500. 5713,5.

5.  Jan Koniecki / Janusz Ciupa (A.Śląski) – Łada 1500.  5783,8 pkt.

6.    Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p/650.  5788,4 pkt.

7.    Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki (A.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  5895,4.

8.    Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak (A.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  5914,5 pkt.

9.    Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (A.Krakowski) – Fiat 128 Sport coupe 3porte.  5974,8 pkt.

10.  Tomasz Barański / Paweł Barański (A.Łódzki) – Polski Fiat 126p/650.  6002,5 pkt.

Wystartowały 54 załogi, ukończyło 41.

Wyniki.

Klasa markowa 126-600ccm.

1.  Henryk Pinis / Barbara Szymańska (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.

Klasa markowa 126-650ccm.

1.  Janusz Szerla / Jerzy Stopa (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.

Klasa 1-3, grupa 2.

1.  Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.

2.    Tomasz Barański / Paweł Barański (A.Łódzki) – Polski Fiat 126p.

Klasa 3-7, grupa 1.

1.  Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (A.Krakowski) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Klasa 4-7, grupa 2.

1.  Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (A.Dolnośląski) – Zastawa 1100p.

Klasa 8, grupa 1.

1.  Jan Kaniecki / Janusz Ciupa (A.Śląski) – Łada 1500.

2.    Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki (A.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.

3.    Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak (A.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, grupa 2.

1.  Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.

2.  Andrzej Koper / Marek Pawłowski (A.Warszawski) – Renault 5 Alpine.

3.  Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa 4.

1.  Maciej Stawowiak / Jacek Różański (OBR-FSO) – Polonez 2000.

Nie ukończyli m.in.

Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk (A.Warmińsko-Mazurski) – Opel Kadett GT/E.  sprzęgło.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl