Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1979 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 28 Rajd Wisły - 4 eliminacja. 21-23.09.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

28 Rajd Wisły - 4 eliminacja. 21-23.09.1979r.

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd o długości 888 km, w tym 152 km oesów.

Rajd Wisły - 1979r

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Rajd Wisły - 1979r

Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń

Lista startowa.

Nr.3. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (OKS-Stomil) – Renault 5 Alpine gr.2.
Nr.4. Maciej Stawowiak / Jacek Różański (OBR-FSO) – Polonez 2000 gr.4.
Nr.5. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Waz Ziguli 2101.
Nr.8. Marek Karczewski / Andrzej Wodziński (AP.Warszawa) – VW Golf GTI gr.1.
Nr.11.Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk (OKS-Stomil) – Opel Kadett GT/E gr.4.
Nr.13.Janusz Książkiewicz (AP.W-wa) / Andrzej Pietrzak (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.15.Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.16.Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński (OKS-Stomil) – Polski Fiat 125p/1500 gr.2.
Nr.17.Adam Masłowiec / Wojciech Kiełbiński (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.18.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Zastava 1100p gr.2.
Nr.19.Ryszard Plucha / Tomasz Szostak (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.20.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3porte gr.1.
Nr.22.Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański (AP.Wielkopolski) – Porsche 911T gr.4.
Nr.24.Stanisław Żukiewicz / Ryszard Kopaczko (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p Monte Carlo gr.4.
Nr.25.Jerzy Szulc / Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Renault 12 Gordini gr.4.
Nr.27.Tadeusz Michalak / Julian Obrocki (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500 gr.2.
Nr.28.Maciej Halczyński / Stefan Świda (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500 gr.2.
Nr.30.Ryszard Granica / Jerzy Werner (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.31.Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.33.Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.34.Krzysztof Adamski / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.35.Jan Koniecki / Janusz Ciupa (AP.Śląski) – Łada 1500 gr.1.
Nr.37.Jerzy Komraus / Krzysztof Biegierz (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500 gr.1.
Nr.41.Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz (AK.Rzemieślnik) – Autobianchi A112 gr.1.
Nr.42.Tadeusz Betlej / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Polski Fiat 127p gr.2.
Nr.43.Stefan Saliński / Bogdan Grabowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300 gr.2.
Nr.46.Piotr Straszewicz / Marek Sadowski (SGPiS Warszawa) – Fiat 128 Rally gr.2.
Nr.47.Michał Chroniowski / Waldemar Haszewski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300 gr.2.
Nr.48.Andrzej Koper / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine gr.2.
Nr.51.Ryszard Dembski / Krzysztof Martynowski (AP.Śląski) – Zastava 1100p gr.1.
Nr.54.Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło (AP.Kraków) – Zastava 1100p gr.1.
Nr.55.Lesław Orski / Stanisław Hałasa (AP.Morski) – Fiat 128 Sport coupe 3porte gr.1.
Nr.56.Lech Radkiewicz / Krzysztof Rybak (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300 gr.1.
Nr.57.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300 gr.1.
Nr.62.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p/650 gr.2.
Nr.63.Włodzimierz Cierliński / Jerzy Jasinowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p/600 gr.2.
Nr.64.Michał Adamski / Andrzej Makarewicz (MKM Dąbrowa) – Polski Fiat 126p/600 gr.2.
Nr.65.Jerzy Kurczyński / Jerzy Nowakowski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p/600 gr.2.
Nr.67.Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p/650 gr.2.
Nr.73.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.74.Janusz Szerla / Jerzy Stopa (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.75.Michał Pinis / Piotr Pacut (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.76.Witold Paradowski / Andrzej Strzelecki (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.77.Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.78.Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.79.Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki (AP.Morski) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.80.Tomasz Krzymowski / Leszek Kopeć (AP.Morski) – Polski Fiat 126p/650 gr.1.
Nr.84.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.85.Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.86.Henryk Pinis / Barbara Szymańska (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.87.Paweł Noakowski / Paweł Kałamała (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.88.Mariusz Stuszewski / Wojciech Cołoszyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.89.Marian Kałuża / Jerzy Marszałek (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.91.Piotr Topor / Leszek Kozieł (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.
Nr.93.Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/600 gr.1.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski. Paliwo leje Jacek Lewandowski.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski. Paliwo leje Jacek Lewandowski.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Waz Ziguli 2101.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Waz Ziguli 2101.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.

Marek Karczewski i Andrzej Wodziński – VW Golf GTi.

Marek Karczewski i Andrzej Wodziński – VW Golf GTi.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p i Stanisław Żukiewicz i Ryszard Kopaczko – Polski Fiat 125p Monte Carlo.

Nr.18. Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p, nr.24. Stanisław Żukiewicz i Ryszard Kopaczko – Polski Fiat 125p Monte Carlo.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte i Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Nr.20.Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte, nr.48. Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Betlej.

Tadeusz Betlej.

Ryszard Plucha i Tomasz Szostak – Polski Fiat 125p/1500, Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte, Ryszard Kopczyk i Henryk Fabiański – Porsche 911T.

Nr.19. Ryszard Plucha i Tomasz Szostak – Polski Fiat 125p/1500, nr.20.Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte, nr.22.Ryszard Kopczyk i Henryk Fabiański – Porsche 911T.

Rajd Wisły

Jerzy Komraus i Krzysztof Biegierz – Polski Fiat 125p/1500. (Foto-Tomasz Krzemiński)

Rajd Wisły

Henryk Pinis i Barbara Szymańska - Polski Fiat 126p

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte.

Krzysztof Adamski i Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Adamski i Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – Autobianchi A112.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – Autobianchi A112.

Tadeusz Betlej i Erwin Meisel – Polski Fiat 127p.

Tadeusz Betlej i Erwin Meisel – Polski Fiat 127p.

Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Andrzej Koper i Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.

Rajd Wisły

(Foto-Tomasz Krzemiński)

B.Krupa i P.Mystkowski

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

M.Stawowiak i J.Róźański

Maciej Stawowiak i Jacek Róźański - Polonez 2000.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

A.Koper i M.Pawłowski

Andrzej Koper i Marek Pawłowski - Renault 5 Alpine.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

A.Witkowicz i M.Rompel

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel - Fiat 128 sport coupe 3 porte.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.

Jan Koniecki i Janusz Ciupa – Łada 1500.

Jan Koniecki i Janusz Ciupa – Łada 1500.

Ryszard Kopczyk

Ryszard Kopczyk i Henryk Fabiański - Porsche 911.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk - Zastava 1100p.

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński - Polski Fiat 125p

(Foto-Tomasz Krzemiński)

B.Krupa i P.Mystkowski

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 5 Alpine.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

A.Radecki i K.Burzyński

Ryszard Plucha i Tomasz Szostak - Polski Fiat 125p..
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

Henryk Pinis i Barbara Szymańska – Polski Fiat 126p/600

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisły

Paweł Noakowski i Paweł Kałamała - Polski Fiat 126p

(Foto-Tomasz Krzemiński)

wisły

Marcin Zoll i Andrzej Piątkowski - Polski Fiat 126p.

(Foto-Tomasz Krzemiński)

W.Paradowski

Witold Paradowski i Andrzej Strzelecki - Polski Fiat 126p.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

M.Stawowiak i J.Róźański

Maciej Stawowiak i Jacek Róźański - Polonez 2000.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk - Zastava 1100p.
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Ryszard Granica i Jerzy Werner

Ryszard Granica i Jerzy Werner - Polski Fiat 125p
(Foto-Tomasz Krzemiński)

Tomasz Barański i Paweł Barański

Michał Adamski i Andrzej Makarewicz - Polski Fiat 126p.

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Wisła

Krzysztof Adamski i Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 125p/1500

Wisła

(Foto-Tomasz Krzemiński)

Piotr Topor i Leszek Kozieł – Polski Fiat 126p/600.

Piotr Topor i Leszek Kozieł – Polski Fiat 126p/600.

(Sport z dn.4.09.1979)

(Sport z dn.4.09.1979)

Rajd Wisły - 1979r

(Motor 42 / 1979)

(Trybuna Ludu z dn.23.09.1979)

(Trybuna Ludu z dn.23.09.1979)

(Życie Warszawy z dn. 20.09.1979)

(Życie Warszawy z dn. 20.09.1979)

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Rajd Wisły - 1979r

Klasyfikacja generalna.

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  4968,0 pkt.
2. Maciej Stawowiak / Jacek Różański – Polonez 2000.  5017,0 pkt.
3. Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.  5507,5 pkt.
4. Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125p/1500.  5713,5.
5. Jan Koniecki / Janusz Ciupa (A.Śląski) – Łada 1500.  5783,8 pkt.
6. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  5788,4 pkt.
7. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki – Polski Fiat 125p/1500.  5895,4.
8. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polski Fiat 125p/1500.  5914,5 pkt.
9. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte.  5974,8 pkt.
10.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p/650.  6002,5 pkt.
11.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastawa 1100p.  6031,5 pkt.
12.Tadeusz Buksowicz / Włodzmierz Krzemiński – Polski Fiat 125p/1500.  6038,5 pkt.
13.Ryszard Plucha / Tomasz Szostak – Polski Fiat 125p/1500.  6062,7 pkt.
14.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300.  6127,0 pkt.
15.Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Porsche 911 T.  6168,3 pkt.
16.Tadeusz Michalak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1500.  6217,2 pkt.
17.Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p/1500.  6328,6 pkt.
18.Lech Radkiewicz / Krzysztof Rybak – Polski Fiat 125p/1300.  6407,5 pkt.
19.Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500.  6411,4 pkt.
20.Jerzy Kurczyński / Jerzy Nowakowski – Polski Fiat 126p. 6500,5 pkt.
21.Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.  6572,1 pkt.
22.Piotr Straszewicz / Marek Sadowski – Fiat 128 Rally. 6576,1 pkt.
23.Michał Pinis / Piotr Pacut – Polski Fiat 126p/650.  6576,4 pkt.
24.Henryk Pinis / Barbara Szymańska – Polski Fiat 126p/650.  6598,7 pkt.
25.Krzysztof Adamski / Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  6614,8 pkt.
26.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p/650. 6615,2 pkt.
27.Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski – Polski Fiat 126p/600.  6722,3 pkt.
28.Paweł Noakowski / Paweł Kałamała – Polski Fiat 126p/600.  6776,7 pkt.
29.Jerzy Komraus / Krzysztof Biegierz – Polski Fiat 125p/1500.  6795,9 pkt.
30.Marian Kałuża / Jerzy Marszałek – Polski Fiat 126p/600.  6886,5 pkt.
31.Tomasz Krzymowski / Leszek Kopeć – Polski Fiat 126p/650.  6901,1 pkt.
32.Stanisław Żukiewicz / Ryszard Kopaczko – Polski Fiat 125p Monte Carlo.  6931,4 pkt.
33.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p/600.  7040,4 pkt.
34.Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona – Polski Fiat 126p/650.  7083,4 pkt.
35.Michał Adamski / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 126p.  7252,1 pkt.
36.Włodzimierz Cierliński / Jerzy Jasinowski – Polski Fiat 126p.  7337,9 pkt.
37.Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz – Autobianchi A 112.  7571,6 pkt.
38.Stefan Saliński / Bogdan Grabowski – Polski Fiat 125p/1300.  7648,0 pkt.
39.Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk – Polski Fiat 126p/600.  8040,8 pkt.
40.Witold Paradowski / Andrzej Strzelecki – Polski Fiat 126p/650.  8169,0 pkt.
41.Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl – Polski Fiat 126p/650.  9394,7 pkt.

Wystartowały 54 załogi, ukończyło 41.

Wyniki.

Klasa markowa 126-600ccm.

1. Henryk Pinis / Barbara Szymańska – Polski Fiat 126p.
2. Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski – Polski Fiat 126p.
3. Paweł Noakowski / Paweł Kałamała – Polski Fiat 126p.
4. Marian Kałuża / Jerzy Marszałek – Polski Fiat 126p.
5. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.
6. Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk – Polski Fiat 126p.

Klasa markowa 126-650ccm.

1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
2. Michał Pinis / Piotr Pacut – Polski Fiat 126p.
3. Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.
4. Tomasz Krzymowski / Leszek Kopeć – Polski Fiat 126p.
5. Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona – Polski Fiat 126p.
6. Witold Paradowski / Andrzej Strzelecki – Polski Fiat 126p.
7. Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl – Polski Fiat 126p.

Klasa 1-3, grupa 2.

1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
2. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.
3. Jerzy Kurczyński / Jerzy Nowakowski – Polski Fiat 126p.
4. Michał Adamski / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 126p.
5. Włodzimierz Cierliński / Jerzy Jasinowski – Polski Fiat 126p
.

Klasa 3-7, grupa 1.

1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
2. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p.
3. Lech Radkiewicz / Krzysztof Rybak – Polski Fiat 125p.
4. Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz – Autobianchi A112.

Klasa 4-7, grupa 2.

1. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastawa 1100p.
2. Piotr Straszewicz / Marek Sadowski – Fiat 128 Rally.
3. Stefan Saliński / Bogdan Grabowski – Polski Fiat 125p.

Klasa 8, grupa 1.

1. Jan Koniecki / Janusz Ciupa – Łada 1500.
2. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski Czaplicki – Polski Fiat 125p.
3. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polski Fiat 125p.
4. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125p.
5. Ryszard Plucha / Tomasz Szostak – Polski Fiat 125p.
6. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p.
7. Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p.
8. Krzysztof Adamski / Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 125p.
9. Jerzy Komraus / Krzysztof Biegierz – Polski Fiat 125p.

Klasa 8, grupa 2.

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.
2. Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.
3. Andrzej Radecki / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125p.
4. Tadeusz Michalak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p.

Grupa 4.

1. Maciej Stawowiak / Jacek Różański – Polonez 2000.
2. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Porsche 911T.
3. Stanisław Żukiewicz / Ryszard Kopaczko – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl