Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1979 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 6 Rajd Stomil - 1 eliminacja. 9-10.02.1979r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

6 Rajd Stomil - 1 eliminacja. 9-10.02.1979r.

6 Rajd Stomil. 1 eliminacja.  9-10.02.1979r.

6 Rajd Stomil. 1 eliminacja.  9-10.02.1979r.

6 Rajd Stomil. 1 eliminacja.  9-10.02.1979r.

Lista startowa.

Nr.2.  Jerzy Landsberg / Janusz Szajng (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.3.  Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.4.  Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski (OBR FSO) – Polonez 2000.
Nr.5.  Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Łada 1600.
Nr.6.  Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR FSO) – Polonez 2000.
Nr.8.  Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.9.  Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (Stomil Dębica) – Renault 12 Gordini.
Nr.14.Józef Ważny / Maciej Nowak (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.15.Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.16.Andrzej Radecki / Janusz Książkiewicz (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p.
Nr.17.Adam Masłowiec / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.18.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport.
Nr.19.Ryszard Plucha / Janusz Wojtyna (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.
Nr.20.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Coupe 3porte.
Nr.21.Włodzimierz Janeczek / Stefan Antkiewicz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p / 1600.
Nr.23.Stanisław Wyka / Andrzej Wodziński (AK.Rzemieślnik) – Ford Escort RS 2000.
Nr.26.Jerzy Szulc / Kazimierz Kalinka (AP.Łódź) – Renault 12 Gordini.
Nr.27.Evert Vestrom / Per Innela (Szwecja) – Toyota Celica GT.
Nr.29.Tadeusz Kudłaty / Zbigniew Kuchar (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.30.Henryk Mandera / Krzysztof Burzyński (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.32.Ryszard Trzciński / Jerzy Lachowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p.
Nr.33.Janusz Macheta / Jan Grocholski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p.
Nr.34.Marek Ratusznik / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.35.Ryszard Granica / Ryszard Awłasewicz (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
Nr.36.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.37.Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
Nr.38.Ryszard Kuczun / Stanisław Wolski (AMK Tarnów) – Polski Fiat 125p.
Nr.39.Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.
Nr.41.Andrzej Zienkiewicz / Ryszard Augustynowicz (SKM Warszawa) – Polski Fiat 125p.
Nr.42.Alfons Luksa / Andrzej Nowak (AP.Opole) – Polski Fiat 125p.
Nr.43.Janusz Waluś / Jan Ambrozik (AP.Świętokrzyski) – Polski Fiat 125p.
Nr.47.Kazimierz Leski / Wojciech Hawrylewicz (AMK Tarnów) – Polski Fiat 125p.
Nr.48.Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p.
Nr.49.Zdzisław Szafrański / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Renault 5 Alpine.
Nr.50.Jan Wojciechowski / Jarosław Zacharski (AK.Rzemieślnik) – Fiat 128 Rally.
Nr.51.Bogumił Targosz / Bogdan Schneikart (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p.
Nr.53.Tadeusz Timler / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Fiat 128Coupe 3porte.
Nr.54.Lesław Orski / Stanisław Hałasa (AP.Morski) – Fiat 128 / 1300.
Nr.55.Lech Radkiewicz / Krzysztof Rybak (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p.
Nr.56.Marcin Prokop / Daniel Lako (Czechosłowacja) – Fiat 128 Coupe 3porte.
Nr.58.Andrzej Koper / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.59.Piotr Straszewski / Marek Sadowski (SKM Warszawa) – Zastava 1100p.
Nr.60.Tadeusz Betlej / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.61.Piotr Ślaski / Bogdan Modliński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.62.Wiesław Cygan / Józef Popławski (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.63.Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.65.Zbigniew Maliński / Witold Fijałkowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.66.Krzysztof Adamski / Bogusław Dymek (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.67.Jerzy Chmielewski / Tadeusz Trzeciak (AP.Dębica) – Trabant 601.
Nr.68.Andrzej Grzegorzek / Jerzy Pinior (AMK Gliwice) – Trabant 601.
Nr.70.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.71.Jerzy Kurczyński / Wiesław Nowakowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.72.Włodzimierz Cierliński / Wojciech Frankiewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.73.Janusz Szerla / Jerzy Stopa (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.74.Michał Pinis / Tomasz Jordan (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.75.Jacek Zoll / Jarosław Konicki (SKM Warszawa) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.76.Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona (Petrochemik Kraków) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.77.Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki (AP.Morski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.78.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.79.Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.80.Marek Ryndak / Tadeusz Kwiatek (AP.Dębica) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.81.Andrzej Bator / Janusz Ner (AP.Rzeszów) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.82.Henryk Pinis / Barbara Szymańska (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.85.Ryszard Kaszuba / Józef Łabno (AP.Dębica) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.86.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.87.Jarosław Frankowicz / Edward Brodalski (AP.Morski) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.88.Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.89.Józef Wojtanka / Sławomir Wysmyk (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.90.Bogusław Świderski / Krzysztof Frączak (AP.Dębica) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.91.Jan Koniecki / Marek Łobaza (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.92.Władysław Przemyk / Andrzej Witek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.93.Mariusz Stuszewski / Wojciech Cołoszyński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.94.Jerzy Poznański / Andrzej Przygoda (AP.Podlaski) – Polski Fiat 126p/650.

6 Rajd Stomil. 1 eliminacja.  9-10.02.1979r.

6 Rajd Stomil. 1 eliminacja.  9-10.02.1979r.

Czasy oesów

Czasy oesów

Czasy oesów

Czasy oesów

Czasy oesów

Czasy oesów

Czasy oesów

Czasy oesów

Klasyfikacja generalna.

1.  Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski (OBR FSO) – Polonez 2000.  7694,6pkt.

2.  Jerzy Landsberg / Janusz Szajng (A.Warszawski) – Opel Kadett GT/E.  8064,2 pkt. 

3.  Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Łada 1600.  8134,8 pkt.

4.  Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR FSO) – Polonez 2000.  8217,6 pkt.

5. Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.  8575,0 pkt.                                                              

6. Ryszard Plucha / Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1500.  8962,4 pkt.

7. Evert Vestrom / Per Innela – Toyota Celica GT.  9206,8 pkt.                                                         

8. Andrzej Radecki / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  9221,8 pkt.                                  

9. Adam Masłowiec / Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.  9771,6 pkt.                                 

10.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3porte.  9775,2 pkt.                           

11.Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125p.  9988,4 pkt.

12.Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Fiat 128 / 1300.  10017,0 pkt.

13.Ryszard Granica / Ryszard Awłasewicz – Polski Fiat 125p/1500.  10041,6 pkt.

14.Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.  10282,4 pkt.

15.Marek Ratusznik / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1500.  10299,8 pkt.

16.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport.  10342,0 pkt.

17.Zdzisław Szafrański / Jerzy Baran – Renault 5 Alpine.  10369,6 pkt.

18.Ryszard Trzciński / Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.  10429,2 pkt.

19.Jerzy Szulc / Kazimierz Kalinka – Renault 12 Gordini.  10462,6 pkt.

20.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p/650.  10482,4 pkt.

21.Andrzej Zienkiewicz / Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 125p/1500.  10690,0 pkt.

22.Andrzej Bachowski / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 125p/1500.  10757,6 pkt.

23.Piotr Straszewski / Marek Sadowski – Zastava 1100p.  10804,5 pkt.

24.Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Polski Fiat 125p/1500.  11001,8 pkt.

25.Marcin Prokop / Daniel Lako – Fiat 128 coupe 3porte.  11130,8 pkt.

26.Zbigniew Maliński / Witold Fijałkowski – Polski Fiat 126p/650.  11144,6 pkt.

27.Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p/650.  11248,4 pkt.

28.Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500.  11399,8 pkt.

29.Bogumił Targosz / Bogdan Schneikart – Polski Fiat 125p/1300.  11425,6 pkt.

30.Henryk Pinis / Barbara Szymańska – Polski Fiat 126p/600.  11546,4 pkt.

31.Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.  11655,0 pkt.

32.Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski – Polski Fiat 126p/600.  11877,2 pkt.

33.Władysław Przemyk / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p/600.  11985,8 pkt.

34.Jan Wojciechowski / Jarosław Zacharski – Fiat 128 Rally.  12004,2 pkt.

35.Lech Radkiewicz / Krzysztof Rybak – Polski Fiat 125p/1300.  12088,6 pkt.

36.Jan Koniecki / Marek Łobaza – Polski Fiat 126p/600.  12146,0 pkt.

37.Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona – Polski Fiat 126p/650.  12200,8 pkt.

38.Michał Pinis / Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p/650.  12252,6 pkt.

39.Marek Ryndak / Tadeusz Kwiatek – Polski Fiat 126p/600.  12412,6 pkt.

40.Jerzy Kurczyński / Wiesław Nowakowski – Polski Fiat 126p/600.  12559,4 pkt.

41.Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p/650.  12713,8 pkt.

42.Ryszard Kaszuba / Józef Łabno – Polski Fiat 126p/600.  12985,0 pkt.

43.Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p/600.  13017,8 pkt.

44.Jerzy Poznański / Andrzej Przygoda – Polski Fiat 126p/650.  13404,8 pkt.

45.Jacek Zoll / Jarosław Konicki – Polski Fiat 126p/650.  13485,2 pkt.

46.Janusz Macheta / Jan Grocholski – Polski Fiat 125p/1500.  13954,4 pkt.

47.Tadeusz Timler / Lech Wójcik – Fiat 128 coupe 3porte.  14844,4 pkt.

Wystartowało 75 załóg, sklasyfikowano 47.

Wyniki.

Grupa 4.
1.  Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski – Polonez 2000.
2.  Jerzy Landsberg / Janusz Szajng – Opel Kadett GT/E.
3.  Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polonez 2000.

Klasa 4-7 gr.1.

1.  Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Coupe 3p.  9775,2 pkt.
2.  Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Fiat 128 / 1300.  10017,0 pkt.
3.  Jan Wojciechowski / Jarosław Zacharski – Fiat 128 Rally.  12004,2 pkt.
4.  Lech Radkiewicz / Krzysztof Rybak – Polski Fiat 125p / 1300.
5.  Tadeusz Timler / Lech Wójcik – Fiat 128 Coupe 3p. 14844,4 pkt.

Klasa 1-3 gr.2.

1.  Tomasz Barański / Paweł Barański - Polski Fiat 126p/650.

2. Zbigniew Maliński / Witold Fijałkowski – Polski Fiat 126p/650.  11144 pkt.

3. Jerzy Kurczyński / Wiesław Nowakowski – Polski Fiat 126p/600.  12559,4 pkt.

4. Jerzy Poznański / Andrzej Przygoda – Polski Fiat 126p/650.  13404,8 pkt.

Klasa 4-7 gr.2.

1.  Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk - Fiat 128 Sport SL.

2.  Piotr Straszewski / Marek Sadowski – Zastava 1100p.  10804,6 pkt.

3.  Bogumił Targosz / Bogdan Schneikart – Polski Fiat 125p/1300.  11425,6 pkt.

Klasa 8 gr.2.

1.  Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 1600.  8134,8 pkt.
2.  Andrzej Koper / Marek Pawłowski – Renault 5 Alpine.  8575,0 pkt.
3.  Andrzej Radecki / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  9221,8 pkt.
4.  Ryszard Granica / Ryszard Awłasewicz – Polski Fiat 125p/1500.  10041,5 pkt.                                                                                                                                    
5.  Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.  10282,4 pkt.
6.  Marek Ratusznik / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1500.  10299,8 pkt.
7.  Ryszard Trzciński / Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.  10429,2 pkt.
8.  Jerzy Szulc / Kazimierz Kalinka – Renault 12 Gordini.  10462,6 pkt.
9.  Andrzej Bachowski / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 125p/1500.  10757,6 pkt.
10.Janusz Macheta / Jan Grocholski – Polski Fiat 125p/1500.  13954,4 pkt.

Klasa 8. Gr.1.

1.  Ryszard Plucha / Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1500.  8962,4 pkt.
2.  Adam Masłowiec / Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.  9771,6 pkt.
3.  Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Polski Fiat 125p/1500.  9988,4 pkt.
4.  Zdzisław Szafrański / Jerzy Baran – Renault 5 Alpine.  10369,6 pkt.
5.  Andrzej Zienkiewicz / Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 125p/1500.  10690 pkt.
6.  Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Polski Fiat 125p/1500.  11001,8 pkt.
7.  Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500.  11399,8 pkt.

Klasa 126p/650.

1.  Stanisław Skrzynecki / Jacek Glinicki – Polski Fiat 126p.  11248,4 pkt.
2.  Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  11655,0 pkt.
3.  Jerzy Tyrkiel / Wojciech Wrona – Polski Fiat 126p.  12200,8 pkt.
4.  Michał Pinis / Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.  12252,6 pkt.
5.  Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p.  12713,8 pkt.
6.  Jacek Zoll / Jarosław Konicki – Polski Fiat 126p.  13485,2 pkt.

Klasa 126p/600.

1.  Henryk Pinis / Barbara Szymańska (OBR FSM) - Polski Fiat 126p.

2.  Marcin Zoll / Andrzej Piątkowski – Polski Fiat 126p.  11877,2 pkt.

3.  Władysław Przemyk / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p.  11985,8 pkt.

4.  Jan Koniecki / Marek Łobaza – Polski Fiat 126p.  12146,0 pkt.

5.  Marek Ryndak / Tadeusz Kwiatek – Polski Fiat 126p.  12412,6 pkt.

6.  Ryszard Kaszuba / Józef Łabno – Polski Fiat 126p.  12895,0 pkt.

7.  Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  13017,8 pkt.

Nie ukończyli m.in.

Włodzimierz Groblewski (OBR FSO) - Polonez 2000.                wypadek.

Wiktor Polak - Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa (OKS Stomil Olsztyn) - Renault 5 Alpine.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl