Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1972 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 22 Rajd Wisły. 5 eliminacja. 15-17.09.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja. 15-17.09.1972r.

Trasa rajdu

Regulamin rajdu

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Grafika

Program

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Regulamin

Załącznik

Załącznik

Załącznik

Załącznik


Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Krystian Bielowski / Zenon Keller – Polski Fiat 125p/1300.
Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski – Porsche 911T.
Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.
Eugeniusz Bogusz / Kazimierz Budzowski – Polski Fiat 125p/1300.
Tomasz Ciecierzyński / L.Waloszek – Polski Fiat 125p/1500.
Janusz Dąbrowski / Kazimierz Łuczak – Wartburg 353.
Karol Fober / Zbigniew Malinowski – Polski Fiat 125p/1500.
Mario Graziani / Wojciech Chodorowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
Henryk Kaczmarczyk / Jerzy Sobczyk – Polski Fiat 125p/1300.
Andrzej Kapitan / Adam Masłowiec – Syrena 104.
Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.
Zdzisław Łagan – Trabant 601.
Bengt Lundström / Stig Johansson (S) – Volvo 142 S.
Włodzimierz Markowski / Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Mielcarek / Andrzej Kaczmarek – Wartburg 353.
Jaromin Najda / H.Najda – Fiat 850.
Andrzej Nytko / Jacek Chmielewski – Škoda 110 S.
Alojzy Orawiec – Syrena 104.
Ireneusz Porada / Andrzej Lubiak – Polski Fiat 125p/1300.
Andrzej Radecki / Stefan Osika – Trabant 601.
Marian Skrzypek / Jerzy Suder – BMW 2002.
Nr.53. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Alpina.
Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Świder / Marian Wloka – Trabant 601.
Jan Tagowski / A.Jarosik – Trabant 601.
Stanisław Wyka / Karol Piekarski – Polski Fiat 125p/1300.
Wincenty Zbierkowski / Henryk Kalinowski – Syrena 104.

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski na samochodzie BMW 2002 Alpina.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski - BMW 2002 Alpina.

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

(Motor)

(Motor)

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

Express Wieczorny

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

(Zbigniew Klimecki)

(Zbigniew Klimecki)

Klasyfikacja generalna.

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

22 Rajd Wisły. 5 eliminacja.  15-17.09.1972r.

Wyniki

Klasa 1-2  grupa 2.
1.Andrzej Świder / Marian Wloka (AP.Śląski) – Trabant 601.
2.Andrzej Radecki / Stefan Osika (OZOS Olsztyn) – Trabant 601.
3.Jan Tagowski / Jarosik (AP. Śląski) – Trabant 601.


Klasa 3-4  grupa 1-2.
1.Andrzej Kapitan / Adam Masłowiec  (AP.Śląski) – Syrena 104.
2.J.Najda / H.Najda  (AP.Śląski) – Fiat 850.
3.Wincenty Zbierkowski / Kalinowski (AP.Łódź) – Syrena 104


Klasa 5-6  grupa 1.
1.Janusz Dąbrowski / Kazimierz Łuczak (AP.Wrocław) – Wartburg 353.
2.Andrzej Mielcarek / Andrzej Kaczmarek (AP.Poznań) – Wartburg 353.


Klasa 5-7  grupa 2.
1.Henryk Kaczmarczyk / Jerzy Sobczyk (Opolski i Śląski) – Polski Fiat 125p
2.Andrzej Nytko / Jacek Chmielewski (AP.Kraków)  – Škoda 110.
3.Stanisław Wyka / Karol Piekarski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p 1300.


Klasa 7  grupa 1.
1.Krystian Bielowski / Zenon Keller (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p 1300.
2.Ireneusz Porada / Andrzej Lubiak  (AP.Morski) – Polski Fiat 125p 1300.
3.Eugeniusz Bogusz / Kazimierz Budzowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p.


Klasa 8  grupa 1.
1.Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p 1500.
2.Włodzimierz Markowski / Janusz Wojtyna (Olsztyn)– Polski Fiat 125p 1500.


Klasa 8  grupa 2.
1.Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p.
2.Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin (AP.W-wa) – Polski Fiat 125p.
3.Tomasz Ciecierzyński / Waloszek (AP.Warszawa)  – Polski Fiat 125p 1500.


Klasa 9-13  grupa 1-2.
1.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski (Poznań) – BMW 2002 Alpina.
2.Marian Skrzypek / Jerzy Suder  (AP.Kraków) – BMW 2002.
3.Mario Graziani / Chodorowski (AP.Morski) – Alfa Romeo GTV.


Nie ukończyli m.in:
Zdzisław Łagan (AP.Kraków) – Trabant 601.  wał korbowy.
Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Kraków) – Porsche 911. skrzynia biegów.
Alojzy Orawiec / Witoszek (AP.Śląski) – Syrena 104.  wypadek.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl