Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1972 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 32 Rajd Polski. 4 eliminacja. 13-16.07.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

32 Rajd Polski. 4 eliminacja. 13-16.07.1972r.

Rajd Polski 1972r

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Rajd Polski - 1972r

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Artykól

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L.

Lista zgłoszeń.

Grupa III-IV, klasa 9-13.
Nr.1. Luciano Trombotto / Maurizio Enrico (Włochy) – Fiat 124 Sport Spyder.
Nr.3. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Kraków) – Porsche 911 S.
Nr.5. Marian Bień / Andrzej Gregorowicz (AP.Kraków) – Porsche 911 T.
Nr.6. Raffaele Pinto / Luigi Macaluso (Włochy) – Fiat 124 Sport Spyder.

Grupa III-IV, klasa 1-8.
Nr.7. Radoslav Petkov / Konstantin Gurlev (BG) – Alpine Renault A 110.
Nr.8. Dimiter Prodanov / Tzvetan Doijtschinov (Bułgaria) – Alpine Renault A 110.

Grupa II, klasa 10-13.
Nr.10. Walter Rohrl / Joachim Berger (RFN) – Ford Capri 2600 RS.
Nr.12. Hans Britth / Hans Reppling (Szwecja) – Ford Capri.

Grupa I, klasa 10-13.
Nr.14. Heinz Böck / Erich Hausmann (Austria) – Mazda Rx 2.

Grupa II, klasa 9.
Nr.15. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski (AP.Wielkopolski) – BMW 2002 Alpina.
Nr.16. Walter Probst / Gunter Schwanke (NRD) – BMW 2002 Ti.
Nr.17. Bernard Dommergues / Patrick Nigaise (Monaco) – Fiat 125 S.
Nr.19. Bengt Lundström / Stig Johansson (Szwecja) – Volvo 142 S.
Nr.20. Thomas Carlsson / Patrik Toorell (Szwecja) – Saab 96 V4.
Nr.21. Hans H.Andersen (Dania) / Bjørn Helge Lie (Norwegia) – BMW 2002 Ti.
Nr.22. Mario Graziani / Józef Ważny (AP.Gdynia) – Alfa Romeo 2000 GTV.

Grupa I, klasa 9.
Nr.18. Leif Asterhag / Claes Billstam (Szwecja) – BMW 2002 Ti.
Nr.23. Ilia Bonev / Zlati Zlatev (Bułgaria) – BMW 2002 Ti.
Nr.24. Valter Christian Jensen / Terje Austad (Norwegia) – BMW 2002.
Nr.25. Heikki Herkinen /  ?  (Finlandia) – Opel Kadett Rallye.
Nr.26. Carl Marius Syberg / Ellen Syberg (Dania) – Opel Ascona.
Nr.27. Karol Rimler / Bronisław Czekała (Polska) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.28. Zbigniew Gawryłkiewicz / Jacek Zawodny (AP.Kraków) – BMW 2002.
Nr.29. Villy Jensen / Nils Jensen (Dania) – BMW 2002 Ti.
Nr.30. Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk (Polska) – Volvo 144 S.
Nr.31. Velin Atanasov / Hristo Ramadanov (Bułgaria) – Opel Kadett Rallye 1900.
Nr.32. Bjarne Kromann / Poul Andre Christiansen (DK) – BMW 2002 Ti.
Nr.33. Jan Olav Jansson / Jerry Walmstedt (Szwecja) – Opel Kadett Sprint.
Nr.34. Ewald Pauli (RFN) / Jerzy Żyszkowski (Polska) – BMW 2002 Ti.
Nr.35. Hans Michael Jelsdorf / Mogens Gliese (Dania) – Opel Kadett Rallye.
Nr.36. Günther Schuster / Eugen Hesse (RFN) – BMW 2002 Ti.
Nr.37. Marian Skrzypek / Jerzy Suder (AP.Kraków) – BMW 2002.

Grupa II. Klasa 8.
Nr.38. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura (Polska) – Fiat 1500.
Nr.39. Attila Ferjancz / Jenő Zsembery (Węgry) – Renault 12 Gordini.
Nr.40. Marian Wangrat / Jerzy Landsberg (Polska) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Krystian Przybyła / Zenon Keller (Polska) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.42. Preben Kristoffersen / Peter Sing Sorensen (Dania) – BMW 1600-2.
Nr.43. Stasys Brundza / Anatoliy Brum (ZSRR) – Moskwicz 412.
Nr.44. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.45. Skov Aage Petersen / Per Brons (Dania) – Opel Ascona.
Nr.46. Andrzej Wojciechowski / Andrzej Postawka (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.47. Poul Daniel Weinreich / Holger Møller Nielsen (Dania) – Opel Ascona.
Nr.48. Leontiy Potapčikas / Algirdas Rimonik (ZSRR) – Moskwicz 412.
Nr.49. Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa (Polska) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.50. Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.51. Robert Mucha / Ryszard Żyszkowski (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.52. Jovica Palikovič /  ?  (Jugosławia) – Renault 12 Gordini.
Nr.53. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.54. Anatoly Kozyrchikov / Aivar Ozolinš (ZSRR) – Moskwicz 412.

Grupa I, klasa 8.
Nr.55. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.56. Erik Otto Banck / Jens Peter Jensen (Dania) – Opel Ascona 1.6 S.
Nr.57. Jens Erik Esbensen / Orla Esbensen (DK) – Datsun 1600 SSS.
Nr.58. Lelio Lattari / Jacek Różański (AP.Warszawa) – Alfa Romeo GTV.
Nr.59. Detelin Tomov / Peitcho Peiitschev (Bułgaria) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.60. Vitold Sprukt / Andris Kalnays (ZSRR) – Moskwicz 412.
Nr.61. Stanisław Turczuk / Jan Wojczaczek (Polska) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.62. Włodzimierz Janeczek / Andrzej Witkowicz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.63. Erik Onsbjergalle / Peder Jensen (Dania) – Opel Ascona 1.6 S.
Nr.64. Lev Morozov / Stanislav Yakovlev (ZSRR) – Moskwicz 412.
Nr.65. Włodzimierz Markowski / Wojciech Kalina (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.66. Jerzy Puchalski / Tadeusz Hoppe (Polska) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz (Polska) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.68. Haino Sepp / Tomas Bernsteyn (ZSRR) – Moskwicz 412.

Grupa II, klasa 7.
Nr.69. Stanisław Wyka / Karol Piekarski (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.70. Dezső Kiss / Ferenc Iriczfalvi (Węgry) – Renault 8 Gordini.
Nr.71. Henryk Kaczmarek / Jerzy Sobczyk (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.72. Marek Varisella / Janina Jedynak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.73. Edmund Oprocha / Mieczysław Banaś (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa 1, klasa 7.
Nr.75. Ryszard Pawlitka / Ryszard Siatkowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.76. Peter Kahnt / Sieghard Weisselog (NRD) – Waz Żiguli 2101.
Nr.77. Jacek Kaźmirowicz / Andrzej Popow (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.78. Sławomir Ślęczek / Józef Mirzyński (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.79. Jerzy Kocioł / Jan Ożóg (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.80. Gyorgy Szenttornyai / Laszlo Szenttornyai (Węgry) – Waz Żiguli 2101.
Nr.81. Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (RFN) – Fiat 128 Rallye.
Nr.82 Eugeniusz Bogusz / Kazimierz Budzowski (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.83. Paweł Stranz / Robert Jenner (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.84. Ireneusz Porada / Andrzej Lubiak (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.85. Krystian Bielowski / Adam Masłowiec (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.86. Maciej Sowiński / Jerzy Dylik (Polska) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa II, klasa 5-6.
Nr.88. Andrzej Nytko / Jacek Chmielewski (AP.Kraków) – Škoda 110 L.
Nr.89. Mihaly Balatoni / Istvan Sandor (Węgry) – Škoda 110 Rallye.
Nr.90. Carl Larsen Haagen / Bertel Orland (Dania) – Datsun 100 A.
Nr.91 Horst Niebergall / Harald Würfel (NRD) – Wartburg 353.
Nr.93. Henryk Mandera / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.94. Horst Liehr / Eberhard Waldau (RFN) – Opel Kadett.
Nr.95. Peter Erbe / Werner Hecker (NRD) – Wartburg 353.
Nr.96. Pal Gaal / József Földes (H) – Škoda Rallye.
Nr.97. Nikolai Kozakov / Stefan Christov (Bułgaria) – Renault 8.
Nr.98. Poul Simonsen / John Kreiner (Dania) – Škoda 110.

Grupa I, klasa 5-6.
Nr.99. Andrzej Jurczak / Marek Rompel (Polska) – Wartburg 353.
Nr.100. Jan Szewczyk / Ksawery Leszczyński (Polska) – Wartburg 311.
Nr.101. Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski (Polska) – Wartburg 353.
Nr.102. Rolf Sämann / Lothar Wohlleben (NRD) – Wartburg 353.
Nr.103. Bernd Urban / Bernhard Malsch (NRD) – Wartburg 353.
Nr.104. Hans Peter Jensen / Villy Ebbesen (Dania) – Ford Escort.
Nr.105. Egon Culmbacher / Harald Wurel (NRD) – Wartburg 353.
Nr.106. Krzysztof Gąsowski / Krzysztof Wołczacki (Polska) – Wartburg 353.
Nr.107. Andrzej Mielcarek / Andrzej Kaczmarek (Polska) – Wartburg 353.

Grupa II, klasa 1-4.
Nr.108. Jan Tagowski / Witold Olbrych (Polska) – Trabant 601.
Nr.109. Franz Galle / Jochen Müller (NRD) – Trabant 601.
Nr.110. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (PL) – Trabant 601.
Nr.111. Andrzej Świder / Marian Wloka (Polska) – Trabant 601.
Nr.112. Eugeniusz Kulawik / Lucjan Kura (Polska) – Trabant 601.
Nr.113. Stanisław Fiedor / Zbigniew Baran (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.114. Helmut Piehler / Lothar Sachse (NRD) – Trabant 601.
Nr.115. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Paczka (AP.Kraków) – Zastava 750 M.
Nr.116. Rolf Söldner / Günter Hase (NRD) – Trabant 601.
Nr.117. Jan Dziedzic / Stefan Antkiewicz (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.118. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (Polska) – Trabant 601.
Nr.119. Wacław Parylak / Ryszard Bazała (Polska) – Trabant 601.
Nr.120. Jerzy Janczak / Konrad Rutkowski (Polska) – Syrena 104.
Nr.121. Marek Ryndak / Ryszard Leś (Polska) – Syrena 104.
Nr.122. Zdzisław Łagan / Marek Roczniak (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.123. Jerzy Borowicz / Wojciech Pepłowski (Polska) – Steyr Puch 650 TR.
Nr.124. Hans Ullmann / Klaus Riedel (NRD) – Trabant 601.
Nr.125. Andrzej Kapitan / Alojzy Orawiec (Polska) – Syrena 104.
Nr.126. Eberhard Asmus / Christian Meischner (NRD) – Trabant 601.
Nr.127. Jacek Żukowski / Michał Sowiński (Polska) – Trabant 601.

Grupa I, klasa 1-4.
Nr.129. Dieter Hromada / Ralf Pampel (NRD) – Trabant 601.
Nr.130. Henryk Podsiedlik / Janusz Karcz (Polska) – Syrena 104.
Nr.131. Wincenty Zbierkowski / Lech Wójcik (Polska) – Syrena 104.

Prasa

32 Rajd Polski - 1972r.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S.

Nr.80. György Szenttornyay i Laszlo Szenttornyay na samochodzie Waz Żiguli 2101.

Nr.80. György Szenttornyay i Laszlo Szenttornyay - Waz Żiguli 2101.

Luciano Trombotto i Maurizio Enrico na samochodzie Fiat 124 Sport Spyder.

Luciano Trombotto i Maurizio Enrico - Fiat 124 Sport Spyder.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada na samochodzie Porsche 911S.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - Porsche 911S.

Raffaele Pinto i Luigi Macaluso na samochodzie Fiat 124 Sport Spyder.

Raffaele Pinto i Luigi Macaluso - Fiat 124 Sport Spyder.

Marian Wangrat i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Wangrat i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Stasis Brundza i Anatoly Brum na samochodzie Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatoly Brum - Moskwicz 412.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L.

Walter Röhrl i Joachim Berger - Ford Capri 2600 RS.

Walter Röhrl i Joachim Berger - Ford Capri 2600 RS.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Alpina.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Alpina.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada na samochodzie Porsche 911S, nr.8 Dimiter Prodanow i Tzvetan Doijtschinow na samochodzie Alpine Renault A110.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - Porsche 911S, nr.8 Dimiter Prodanow i Tzvetan Doijtschinow - Alpine Renault A110.

Włoski serwis gotowy do pracy.

Włoski serwis gotowy do pracy.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski na samochodzie Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski - Polski Fiat 125p/1500.

Marian Wangrat i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Wangrat i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Mario Graziani i Józef Ważny na samochodzie Alfa Romeo GTV.

Mario Graziani i Józef Ważny - Alfa Romeo 2000 GTV.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L.

Radoslaw Petkov i Konstantin Gurlew na samochodzie Alpine Renault A110.

Radoslaw Petkov i Konstantin Gurlew - Alpine Renault A110.

Walter Röhrl i Joachim Berger na samochodzie Ford Capri 2600 RS.

Walter Röhrl i Joachim Berger - Ford Capri 2600 RS.

Marek Varisella startuje samochodem Polski Fiat 125p

Marek Varisella startuje samochodem Polski Fiat 125p

Stasis Brundza i Anatoly Brum na samochodzie Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatoly Brum - Moskwicz 412.

Fabryczne Polskie Fiaty 125p często korzystały z pomocy serwisu.

Fabryczne Polskie Fiaty 125p często korzystały z pomocy serwisu.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski na samochodzie Škoda 110L. (Pędzą samochody, mijają lata)

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L. (Pędzą samochody, mijają lata)

Raffaele Pinto i Luigi Macaluso na samochodzie Fiat 124 Sport Spyder.

Raffaele Pinto i Luigi Macaluso - Fiat 124 Sport Spyder.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Zawodnik z RFN Walter Röhrl.

Zawodnik z RFN Walter Röhrl.

Marian Wangrat i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Wangrat i Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.

Attila Ferjancz i Jenö Zsembery na samochodzie Renault 12 Gordini.

Attila Ferjancz i Jenö Zsembery - Renault 12 Gordini.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L.

(Motor)

(Motor)

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski na samochodzie Škoda 110L.

Andrzej Nytko i Jacek Chmielewski - Škoda 110L.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Zwycięzcy rajdu – Włoska załoga Rafaele Pinto i Luigi Macaluso na samochodzie Fiat 124 Sport Spyder.

Zwycięzcy rajdu – Włoska załoga Rafaele Pinto i Luigi Macaluso - Fiat 124 Sport Spyder.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

(Wielka pięćdziesiątka)

(Wielka pięćdziesiątka)

(Wielka pięćdziesiątka - Andrzej Martynkin)

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Prasa rosyjska

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

32 Rajd Polski. 4 eliminacja.  13-16.07.1972r.

Rajd Polski 1972r

Rajd Polski 1972r

(Kroniki rajdowe - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Rajd Polski - 1972r.

Rajd Polski - 1972r

Rajd Polski - 1972r.

(Anegdoty z oesów)

Klasyfikacja generalna.

1. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Ti Alpina.  3h10’03”
2. Robert Mucha / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.  -14’15”
3. Jerzy Landsberg / Marian Wangrat – Polski Fiat 125p/1500.
4. Marek Varisella / Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/1300.  -16’22”
5. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.  -17’23”
6. Włodzimierz Markowski / Wojciech Kalina – Polski Fiat 125p/1500.  -19’18”
7. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.  -21’30”
8. Lelio Lattari / Jacek Różański – Alfa Romeo GTV.  -23’35”
9. Andrzej Nytko / Jacek Chmielewski – Škoda 110 S.  -38’28”
10. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  -41’31”
11. Paweł Stranz / Robert Jenner – Polski Fiat 125p/1300.  -43’34”
12. Eugeniusz Bogusz / Jerzy Kozioł – Polski Fiat 125p/1300.  -45’38”
13. Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  -52’24”
14. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  -56’29”
15. Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski – Wartburg 353.  -58’29”
16. Włodzimierz Janeczek / Andrzej Witkowicz – Polski Fiat 125p/1500.  -1h00’50”
17. Ireneusz Porada / Andrzej Lubiak – Polski Fiat 125p/1300.  -1’03’30”
18. Andrzej Mielcarek / Andrzej Kaczmarek – Wartburg 353.  -1h17’28”  
19. Mario Graziani / Józef Ważny – Alfa Romeo 2000 GTV.  -1h20’02”
20. Jerzy Puchalski / Tadeusz Hoppe – Polski Fiat 125p/1500.  -1h21’18”
21. Henryk Mandera / Wojciech Ondraczek – Wartburg 353.  -1h22’19”
22. Ryszard Pawlitka / Krzysztof Janarek – Polski Fiat 125p/1300.  -1h27’10”
23. Stanisław Wyka / Karol Piekarski – Polski Fiat 125p/1300.  -1h37’33”
24. Jacek Żukowski / Michał Sowiński – Trabant 601.  -1h43’01”
25. Andrzej Kapitan / Alojzy Orawiec – Syrena 104.  -1h48’50”
26. Jerzy Borowicz / Wojciech Pepłowski – Steyr Puch 650 TR.  -1h57’58”
27. Jan Szewczyk / Ksawery Leszczyński – Wartburg 311.  -1h58’12”
28. Stanisław Fiedor / Zbigniew Baran – Trabant 601.  -2h13’45”
29. Jan Dziedzic / Stefan Antkiewicz – Trabant 601.  -2h21’02”

Sklasyfikowano 29 załóg.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl