Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1972 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 5 Rajd Kormoran. 3 eliminacja. 6-7.06.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

5 Rajd Kormoran. 3 eliminacja. 6-7.06.1972r.

Baza rajdu: Mikołajki
Dystans: 1600 km, w tym 11 odcinków specjalnych, 1 próba szybkości górskiej i 1 próba szybkości płaskiej.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Lista startowa (częściowa).

Grupa 1 klasa 9-13.

Nr.1.  Mario Graziani / Wojciech Chodorowski (AP.Morski) – Alfa Romeo GTV.

Nr.2.  Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Volvo 144S.

Nr.3.  Karol Rimler / Zdzisław Modliński (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p

Grupa 2 klasa 7.

Nr.5.  Marek Varisella / Janina Jedynak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.

Grupa 2 klasa 8.

Nr.6.  Wiesław Gawron / Monika Gawron (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p.

Nr.7.  Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (AP Warszawa) – Polski Fiat 125p.

Nr.8.  Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p.

Nr.9.  Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p.

Nr.10.Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p.

Nr.11.Krzysztof Przybyła / Zenon Keller (Katowice / Kraków) – Polski Fiat 125p.

Nr.18.Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p.

Grupa 1 klasa 5-6.

Nr.36.Czesław Gąsowski / Krzysztof Wołczacki (AP.Podlaski) – Wartburg 353.

Nr.37.Andrzej Mielczarek / Andrzej Kaczmarek (AP.Wielkopolski) – Wartburg 353.

Nr.38.Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Wartburg de lux.

Grupa 2 klasa 3-4.

Nr.39.Marek Ryndak / Ryszard Leś (AP.Rzeszów) – Syrena 104.

Nr.40.Jerzy Janczak / Andrzej Piotrowski (AP.Katowice) – Syrena 104.

Nr.41.Andrzej Kapitan / Kondrad Rudkowski – Syrena 104.

Nr.43.Stanisław Ciecierski / Henryk Ziemski (OZOS Olsztyn) – Syrena 104.

Nr.44.Wincenty Zbierkowski / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Syrena 104.

Nr.45.Henryk Podsiedlik / Wojciech Bek (AP.Dolnośląski) – Syrena 104.

Grupa 2 klasa 1-2.

Nr.46.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (OZOS Olsztyn) – Trabant 601.

Nr.47.Jan Tagowski / Antoni Wloka (AP.Katowice) – Trabant 601.

Nr.48.Wacław Parylak / Ryszard Bazała (AP.Wrocław) – Trabant 601.

Nr.49.Jacek Żukowski / Ireneusz Stankiewicz (AP.Katowice) – Trabant 601.

Nr.50.Zdzisław Łagan / Marek Roczniak (Kielce/Kraków) – Trabant 601.

Nr.51.Andrzej Sokołowski / Jan Wołczacki (AP.Białystok) – Trabant 601.

Nr.52.Stanisław Fiedor / Zbigniew Baran (AP.Kraków) – Trabant 601.

Nr.53.Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Kraków) – Trabant 601.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Klasyfikacja generalna.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Rajd Kormoran. 3 eliminacja.  6-7.06.1972r.

Wyniki.

Klasa 1-2. grupa 2.

1.  Stanisław Fiedor / Zbigniew Baran (AP.Kraków) – Trabant 601.

2.  Andrzej Sokołowski / Jan Wołczacki (AP.Podlaski) – Trabant 601.

3.  Wacław Parylak / Ryszard Bazała (AP.Dolnośląski) – Trabant 601.

Klasa 3-4. grupa 1.

1.  Wincenty Zbierkowski / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Syrena 104.

2.  Jerzy Janczak / Andrzej Piotrowski (AP.Śląski) – Syrena 104.

Klasa 5-6. grupa 1.

1.  Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.

2.  Czesław Gąsowski / Krzysztof Wołczacki (AP.Podlaski) – Wartburg 353.

Klasa 7. grupa 1.

1.  Maciej Sowiński / Kempiński (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p 1300.

2.  Krystian Bielowski / Stanik  (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p 1300.

3.  Ireneusz Porada / Andrzej Lubiak (AP.Morski) – Polski Fiat 125p 1300.

Klasa 7. grupa 2.

1.  Marek Varisella / Janina Jedynak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p 1300.

2.  Henryk Mandera / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Wartburg 353.

3.  Stanisław Wyka / Karol Piekarski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p 1300.

Klasa 8. grupa 1.

1.  Włodzimierz Markowski / Ksawery Frank (Olsztyn) – Polski Fiat 125p 1500.

2.  Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz (Olsztyn) – Polski Fiat 125p.

Klasa 8. grupa 2.

1.  Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p.

2.  Krzysztof Przybyła / Zenon Keller (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p

3.  Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin (Warszawa) – Polski Fiat 125p

Klasa 9-13. grupa 2.

1.  Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk (AP.Wielkopolski) – Volvo 142S.

Nie ukończyli m.in.

Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna (Olsztyn) – Polski Fiat 125p 1500.    Tylny most.

Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (Warszawa) – Polski Fiat 125p 1500. wypadek.

Ryszard Nowicki (Kraków)   wycofanie.

Paweł Stranz / Robert Mucha (FSO Warszawa) – Polski Fiat 125p.  skrzynia biegów.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl