Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1972 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 16 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 20-21.05.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

16 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 20-21.05.1972r.

Rajd Dolnośląski 1972r

Dystans: 996 km, w tym 12 prób sportowych (10 odcinków specjalnych i 2 próby szybkości górskiej) o łącznej długości 130 km.
Pogoda: deszcz i mgła.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski – Porsche 911T.
Stanisław Ciecierski / Henryk Ziemski – Syrena 104.
Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.18. Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.
Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski – Wartburg 353.
Jerzy Landsberg / Marian Wangrat – Polski Fiat 125p/1500.
Henryk Mandera / Wojciech Ondraczek – Wartburg 353.
Wiesław Mrówczyński / Bronisław Czekała – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Nytko / Jacek Chmielewski – Škoda 110 S.
Wacław Parylak / Ryszard Bazała – Trabant 601.
Henryk Podsiedlik / Janusz Karcz – Syrena 104.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.
Karol Rimler – Polski Fiat 125p.
Marian Skrzypek / Bogdan Otfinowski – BMW 2002.
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Alpina.
Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.
Paweł Stranz / Mieczysław Spychalski – Polski Fiat 125p/1300.
Jan Tagowski / Marian Wloka – Trabant 601.
Marek Varisella / Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/1300.
Janusz Wojtyna - BMW 2002 Ti.
Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Porsche 911S.
Wincenty Zbierkowski / Lech Wójcik – Syrena 104.

(Przegląd Sportowy)

(Przegląd Sportowy)

Od lewej: Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa.

Od lewej: Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa.

16 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja.  20-21.05.1972r.

Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa na samochodzie Polski Fiat 125p / 1500.

Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa - Polski Fiat 125p / 1500.

Marian Bień i Zbigniew Kołaczkowski na samochodzie Porsche 911T.

Marian Bień i Zbigniew Kołaczkowski - Porsche 911T.

Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa na samochodzie Polski Fiat 125p / 1500.

Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa - Polski Fiat 125p / 1500.

(Przegląd Sportowy)

(Przegląd Sportowy)

Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa na samochodzie Polski Fiat 125p / 1500.

Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa - Polski Fiat 125p / 1500.

(Motor z dn.11.06.1972)

(Motor z dn.11.06.1972)

Błażej Krupa i Krzysztof Komornicki.

Błażej Krupa i Krzysztof Komornicki.

16 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja.  20-21.05.1972r.

Krzysztof Komornicki po rajdzie.

Krzysztof Komornicki po rajdzie.

(Pędzą samochody, mijają lata)

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna.

16 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja.  20-21.05.1972r.

Wyniki.

Klasa 1-2 grupa 2.
1.Jan Tagowski / Marian Wloka (AP.Częstochowski) – Trabant 601.
2.    
3. Wacław Parylak / Ryszard Bazała (AP.Dolnośląski) – Trabant 601.

Klasa 3-4 grupa 1.
1.Wincenty Zbierkowski / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Syrena 104.
2.Henryk Podsiedlik / Janusz Karcz (AP.Dolnośląski) – Syrena 104.

Klasa 5-6  grupa 1.
1.Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.
2.Andrzej Nytko / Jacek Chmielewski (AP.Krakowski) – Škoda 110 S

Klasa 7  grupa 1.
1.Paweł Stranz / Mieczysław Spychalski (AP.W-wa) – Polski Fiat 125p 1300.

Klasa 8  grupa 1.
1.Wiesław Mrówczyński / Bronisław Czekała – Polski Fiat 125p 1500.

Klasa 3-4 grupa 2.
1.Stanisław Ciecierski / Henryk Ziemski (OZOS Olsztyn) – Syrena 104.

Klasa 5-6  grupa 2.
1 Henryk Mandera / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Wartburg 353.

Klasa 7  grupa 2.
1.Marek Varisella / Janina Jedynak (AP.W-wa) – Polski Fiat 125p 1300.

Klasa 8  grupa 2.
1.Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa (AK.Olsztyn) – Polski Fiat 125p 1500.
2.Jerzy Landsberg / Marian Wangrat  (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p 1500

Klasa 9-13  grupa 1.
1.Marian Skrzypek / Bogdan Otwinowski (AP.Krakowski) – BMW 2002.

Klasa 9-13  grupa 2.
1.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Alpina.

Klasa 9-13  grupa 3-4.
1.Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Porsche 911 S.
2.Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Krakowski) – Porsche 911 T.

Odpadli m.in.
Andrzej Radecki (AMK OZOS Olsztyn) – Trabant 601.         wał.
Janusz Wojtyna (AMK OZOS Olsztyn)    awaria.
Włodzimierz Groblewski (AMK OZOS Olsztyn)  awaria.
Karol Rimler        awaria
Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p  wypadek.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl