Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1972 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 3-5.03.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil 1972r


Baza rajdu: Kraków
Dystans: 1088 km, w tym 18 odcinków specjalnych o łącznej długości 143 km.

(Życie Warszawy 303 / 1971)

(Życie Warszawy 303 / 1971)

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Nr.2. Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski – Porsche 911T.
Nr.11. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.15. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
Krystian Bielowski / A.Stanik – Polski Fiat 125p/1300.
Eugeniusz Bogusz / Jan Ożóg – Polski Fiat 125p/1300.
Tomasz Gozdecki / Bogdan Drągowski – Honda Z600.
Kazimierz Jaromin / Krzysztof Paczka – Zastava 750.
Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski – Wartburg 353.
Henryk Mandera / Zenon Keller – Wartburg 353.
Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski – Polski Fiat 125p/1300.
Alojzy Orawiec / Andrzej Kapitan – Syrena 104.
Ewald Pauli (D) / Ryszard Żyszkowski – BMW 2002 Ti.
Jerzy Puchalski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.
Krzysztof Strykier / Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.
Andrzej Świder / Marian Wloka – Trabant 601.
Gyoergy Szenttornyai / Laszlo Szenttornyai (H) – Trabant 601.
Marek Szramowski / Marek Muszyński – Polski Fiat 125p/1300.
Marek Varisella / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1300.
Marian Wangrat / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.
Janusz Wojtyna / J.Kordis – BMW 2002 Ti.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

Klasyfikacja generalna.

Baza rajdu: Kraków
Dystans: 1088 km, w tym 18 odcinków specjalnych o łącznej długości 143 km.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

Wystartowało 55 zawodników, ukończyło 31, sklasyfikowano 23.

Wyniki.

Klasa 1-2  grupa 1.

  1. György Szentterngay / Laszlo Szentterngay (H) – Trabant 601.

Klasa 3-4  grupa 1.

  1. Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski (AP.Wrocław) – Wartburg 353.

Klasa 7  grupa 1.

  1. Eugeniusz Bogusz / Jan Ożóg (AP.Śląski) – Polski Fiat 125P 1300.
  2. Krystian Bielowski / A.Stanik (AP.Śląski) – Polski Fiat 125P 1300.

Klasa 8  grupa 1.

  1. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125P 1500.
  2. Jerzy Puchalski / Stanisław Brzozowski (AP.W-wa) – Polski Fiat 125P 1500.

Klasa 1-2  grupa 2.

  1. Andrzej Świder / Marian Wloka (AP.Śląski) – Trabant 601.
  2. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (OZOS Olsztyn) – Trabant 601.
  3. Tomasz Gozdecki / Bogdan Drągowski (AP.Rzeszów) – Honda Z 600.

Klasa 3-4  grupa 2.

  1. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Paczka (AP.Krakowski) – Zastawa 750.
  2. Alojzy Orawiec / Andrzej Kapitan (AP.Śląski) – Syrena 104.

Klasa 5-6  grupa 2.

  1. Henryk Mandera / Zenon Keller (AP.Śląski) – Wartburg 353.

Klasa 7  grupa 2.

  1. Marek Szramowski / Marek Muszyński (AP.W-wa) – Polski Fiat 125P 1300.
  2. Marek Varisella / Antoni Ryniak (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125P 1300.
  3. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125P 1300.

Klasa 8  grupa 2.

  1. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (FSO) – Polski Fiat 125P 1500.
  2. Marian Wangrat / Jerzy Landsberg (AP.W-wa) – Polski Fiat 125P 1500.
  3. Krzysztof Strykier / Błażej Krupa (AP.W-wa) – Polski Fiat 125P 1500.

Klasa 9-13  grupa 2.

  1. Ewald Pauli (D) / Ryszard Żyszkowski (AP.Warszawski) – BMW 2002 Ti.
  2. Janusz Wojtyna / J.Kordis (OZOS Olsztyn) – BMW 2002 Ti.

Klasa 1-13 grupa 3-4.

1.  Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Krakowski) – Porsche 911T.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl