Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1972 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 3-5.03.1972r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil 1972r


Baza rajdu: Kraków
Dystans: 1088 km, w tym 18 odcinków specjalnych o łącznej długości 143 km.

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

Rajd Stomil - 1972r

(Życie Warszawy 303 / 1971)

(Życie Warszawy 303 / 1971)

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

Lista startowa.

Grupa 3-4.
Nr.2. Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Kraków) – Porsche 911T.
Grupa 2. Klasa 9-13.
Nr.3. Ewald Pauli (D) / Ryszard Żyszkowski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.4. Janusz Zemła / Jacek Łucyszyn (AP.Kraków) – Warszawa 202.
Nr.5. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski (AP.Wielkopolski) – BMW 2002 Ti.
Nr.6. Mario Graziani (AP.Morski) / Zbigniew Baran (AP.Kraków) – Alfa Romeo GTV.
Nr.7. Janusz Wojtyna / Janusz Kordis (AMK OZOS) – BMW 2002 Ti.
Grupa 2. Klasa 8.
Nr.9. Krzysztof Strykier / Błażej Krupa (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.10. Marian Wangrat / Jerzy Landsberg (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.12. Jerzy Dobrzański /  ?  (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.13. Ryszard Ciechulski / Wiesław Domański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Maciej Wojciechowski / Andrzej Postawka (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa 1. Klasa 8.
Nr.15. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz (AMK OZOS) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.16. Maciej Bogusławski / Stefan Bieliński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Lelio Lattari / Marek Trzaskowski (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 1600 GTV.
Nr.18. Bogusław Słowikowski / Andrzej Stachurski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Włodzimierz Markowski / Włodzimierz Śniady (AMK OZOS) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.20. Paweł Świderski / Waldemar Niececki (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.21. Wiesław Nicieja / Marian Skrzypek (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.22. Jerzy Puchalski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.23. Eugeniusz Pach (AMK OZOS) / Longin Bielak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.24. Ferenc Kelemen / Karoly Pulvary (Węgry) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.25. Wojciech Młyńczyk / Piotr Dąbkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.26. Paweł Stranz (AP.W-wa) / Andrzej Gergovich (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa 2. Klasa 7.
Nr.27. Marek Szramowski / Marek Muszyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.28. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.29. Marek Varisella / Antoni Ryniak (FSO) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.30. Wiesław Gawron / Monika Gawron (AMK OZOS) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.31. Krystian Przybyła / Henryk Ciosiński (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.32. Henryk Kaczmarczyk (AP.Opole) / Jerzy Sobczyk (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.33. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.  
Nr.34. Edmund Oprocha / Mieczysław Banaś (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Grupa 1. Klasa 7.
Nr.35. Henryk Dobruk / Wiesław Grabarczyk (AMK OZOS) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.36. Herbert Cuda / Ryszard Dragon (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.37. Jerzy Kozioł / Grzegorz Rybiński (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.38. Eugeniusz Bogusz / Jan Ożóg (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.39. Krystian Bielowski / Anastazy Stanik (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.40. Bogusław Jasina / Jerzy Burdzanowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.41. Jan Lux / Lucyna Lux (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Karol Fober / Kazimierz Lanc – Polski Fiat 125p/1300.
Grupa 2. Klasa 5-6.
Nr.42. Karol Rimrel / Krzysztof Hewicz (AMK OZOS) – Wartburg 353.
Nr.43. Ryszard Folta / Elżbieta Folta (AP.Śląski) – Škoda 100 S.
Nr.44. Henryk Mandera / Zenon Keller (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.45.Andrzej Przewłocki / Witold Olbrych (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Grupa 1. Klasa 3-6.
Nr.46. Stanisław Paluch / Andrzej Kaczmarek (AP.Wielkopolski) – Syrena 104.
Nr.47. Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.
Nr.48. Andrzej Lubiak / Wojciech Dudziński (AP.Morski) – Syrena 104.
Nr.49. Zdzisław Danielewski / Zbigniew Bogdański (AP.Podlaski) – Škoda 1000 MB.
Grupa 2. Klasa 3-4.
Nr.50. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Paczka (AP.Kraków) – Zastava 750.
Nr.51. Stanisław Ciecierski / Henryk Ziemski (AMK OZOS) – Syrena 104.
Nr.52. Alojzy Orawiec / Andrzej Kapitan (AP.Śląski) – Syrena 104.
Nr.53. Jerzy Borowicz / Wojciech Pepłowski (AP.Dolnośląski) – Steyr Puch 650 TR.
Grupa 2. Klasa 1.
Nr.54. Jacek Żukowski / Ireneusz Stankiewicz (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.55. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (AMK OZOS) – Trabant 601.
Nr.56. Andrzej Świder / Marian Wloka (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.57. Zdzisław Łagan (AP.Kielce) / Marek Roczniak (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.58. Eugeniusz Kulawik / Józef Biegalski (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.61. Tomasz Gozdecki (AP.Rzeszów) / Bogdan Drągowski (AP.W-wa) – Honda Z 600.
Grupa 1. Klasa 1-2.
Nr.59. Stanisław Fiedor / Andrzej Jurczak (AP.Kraków) – Trabant 600.
Nr.60. Zbigniew Nadolny / Leszek Wójcik (AP.Łódź) – Trabant 600.
Nr.62. Gyoergy Szenttornyai / Laszlo Szenttornyai (H) – Trabant 601.
Nr.63. Stanisław Gustab / Jan Dziedzic (AP.Kraków) – Trabant 601.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

Lelio Lattari i Marek Trzaskowski – Alfa Romeo 1600 GT Junior.

Lelio Lattari i Marek Trzaskowski – Alfa Romeo 1600 GT Junior.

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

(Super Oes 9/2011)

Rajd Stomil - 1972r

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

Rajd Stomil - 1972r

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

1 Rajd Stomil. 1 eliminacja.   3-5.03.1972r.

Klasyfikacja generalna.

1. Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski – Porsche 911 T. 1h37’49”
2. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.  -2’38”
3. Ewald Pauli / Ryszard Żyszkowski – BMW 2002 Ti.  -5’51”
4. Marian Wangrat / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.  -10’26”
5. Marek Szramowski / Marek Muszyński – Polski Fiat 125p/1300.  -11’17”
6. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  -20’44”
7. Eugeniusz Bogusz / Jan Ożóg – Polski Fiat 125p/1300.  -22’07”
8. Marek Varisella / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1300.  -22’41”
9. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Paczka – Zastava 750.  -27’15”
10. Krzysztof Strykier / Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.  -34’27”
11. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski – Polski Fiat 125p/1300.  -34’58”
12. Janusz Wojtyna / Janusz Kordis – BMW 2002 Ti.  -36’04”
13. Ferenc Kelemen / Karoly Pulvary (H) – Polski Fiat 125p/1500.
14. Jerzy Puchalski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  -37’21”
15. Henryk Mandera / Zenon Keller – Wartburg 353.  -49’26”
16. Andrzej Świder / Marian Wloka – Trabant 601.  -53’36”
17. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  -56’14”
18. Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski – Wartburg 353.  -1h05’55”
19. Krystian Bielowski / Anastazy Stanik – Polski Fiat 125p/1300.  -1h06’10”
20. Karol Fober / Kazimierz Lanc – Polski Fiat 125p/1300.  
21. Alojzy Orawiec / Andrzej Kapitan – Syrena 104.  -1h23’00”
22. Gyoergy Szenttornyai / Laszlo Szenttornyai – Trabant 601.  -1h23’50”
23. Tomasz Gozdecki / Bogdan Drągowski – Honda Z 600.  -2h00’25”

Wystartowało 55 zawodników, ukończyło 31, sklasyfikowano 23.

Wyniki.

Klasa 1-2  grupa 1.
1. György Szentterngay / Laszlo Szentterngay (H) – Trabant 601. 3h01’39”  
Zbigniew Nadolny / Lech Wójcik – Trabant 600 (awaria)

Klasa 3-4  grupa 1.
1. Henryk Krakowczyk / Janusz Dąbrowski – Wartburg 353.  2h43’44”

Klasa 7  grupa 1.
1. Eugeniusz Bogusz / Jan Ożóg – Polski Fiat 125P/1300.  1h59’57”
2. Krystian Bielowski / A.Stanik – Polski Fiat 125P/1300.  2h43’59”
3. Karol Fober / Kazimier Lanc – Polski Fiat 125p/1300.
Bogusław Jasina / Jerzy Burdzanowski – Polski Fiat 125p/1300 (wypadek)

Klasa 8  grupa 1.
1. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  1h58’33”
2. Ferenc Kelemen / Karoly Pulvary (H) – Polski Fiat 125p/1500.
3. Jerzy Puchalski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  2h15’10”
Bogusław Słowikowski / Andrzej Stachurski – Polski Fiat 125p/1500. (łożysko koła)
Włodzimierz Markowski / Włodzimierz Śniady – Polski Fiat 125p/1500 (dyskwalifikacja)

Klasa 1-2  grupa 2.
1. Andrzej Świder / Marian Wloka – Trabant 601.  2h31’25”
2. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  2h34’04”
3. Tomasz Gozdecki / Bogdan Drągowski – Honda Z 600.  3h38’14”

Klasa 3-4  grupa 2.
1. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Paczka – Zastawa 750.  2h05’05”
2. Alojzy Orawiec / Andrzej Kapitan – Syrena 104.  3h00’49”

Klasa 5-6  grupa 2.
1. Henryk Mandera / Zenon Keller – Wartburg 353.  2h27‘16“

Klasa 7  grupa 2.
1. Marek Szramowski / Marek Muszyński – Polski Fiat 125p/1300.  1h49’06”
2. Marek Varisella / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1300.  2h00’31”
3. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski – Polski Fiat 125p/1300.  2h12’48”

Klasa 8  grupa 2.
1. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.  1h40’28”
2. Marian Wangrat / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.  1h48’16”
3. Krzysztof Strykier / Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.  2h12’17”

Klasa 9-13  grupa 2.
1. Ewald Pauli (D) / Ryszard Żyszkowski – BMW 2002 Ti.  1h43’41”
2. Janusz Wojtyna / Janusz Kordis – BMW 2002 Ti.  2h13’53”
Janusz Zemła / Jacek Łucyszyn – FSO Warszawa 202.  (dyskwalifikacja)
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Ti.  (awaria)  

Klasa 1-13 grupa 3-4.
1. Marian Bień / Zbigniew Kołaczkowski – Porsche 911T.   1h37’49”

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl