Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1965 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 15 Rajd Wiślański - 4 eliminacja. 10-12.09.1965r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

15 Rajd Wiślański - 4 eliminacja. 10-12.09.1965r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Jacek Chmielewski / Jan Borycki – Wartburg 1000.

Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski – Renault 8 Major.

Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski – BMW 700.

Ksawery Frank / Janusz Kiljańczyk – Renault 8 Major.

Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Wartburg 1000.

Henryk Ruciński / Zbigniew Łagutko – Volvo 121.

E.Słupik / M.Kortus – Simca Elysee.

Jerzy Strasz / Andrzej Strasz – Trabant 600.

Tobolski / Dobrzyński – Renault 8 Major.

Adam Wędrychowski / Czesław Wodnicki – Steyr Puch 700 TR.

Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Stanisław Żelazny / Wojciech Ondraczek – Zastava 750.

15-Rajd-Wislanski-4-eliminacja-01

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada na samochodzie Steyr Puch 650 TR. (Motor 40/65)

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - Steyr Puch 650 TR. (Motor 40/65)

Jerzy Dobrzański i Czesław Murawski na samochodzie BMW 700.  (Motor 40/65)

Jerzy Dobrzański i Czesław Murawski - BMW 700. (Motor 40/65)

Stanisław Żelazny i Wojciech Ondraczek na samochodzie Zastava 750.  (Motor 40/65)

Stanisław Żelazny i Wojciech Ondraczek - Zastava 750. (Motor 40/65)

Renaulty R8 Major załóg Tobolski / Dobrzyński i Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski

Renaulty R8 Major załóg Tobolski / Dobrzyński i Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski

Jerzy Strasz i Andrzej Strasz na samochodzie Trabant 600.  (Motor 40/65)

Jerzy Strasz i Andrzej Strasz - Trabant 600. (Motor 40/65)

Adam Wędrychowski i Czesław Wodnicki na samochodzie Steyr Puch 650 TR. (Motor 40/65)

Adam Wędrychowski i Czesław Wodnicki  - Steyr Puch 650 TR. (Motor 40/65)

O dużym szczęściu może mówić załoga Ksawery Frank i Janusz Kiljańczyk. Ich Renault 8 uległ uszkodzeniu na ostatnich metrach ostatniego odcinka specjalnego, ale rajd ukończyli. (Motor 40/65)

O dużym szczęściu może mówić załoga Ksawery Frank i Janusz Kiljańczyk. Ich Renault 8 uległ uszkodzeniu na ostatnich metrach ostatniego odcinka specjalnego, ale rajd ukończyli. (Motor 40/65)

Jerzy Dobrzański zajął 3 miejsce

Jerzy Dobrzański zajął 3 miejsce

(Motor 40/65)(Motor 40/65)

(Motor 40/65)

(Pędzą samochodzy, mijają lata)

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Wiślański - 1965r

Rajd Wiślański - 1965r

(Anegdoty z oesów)

Klasyfikacja generalna

1.Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (A.Krakowski) – Steyr Puch 650 TR.  561pkt.
2.Adam Wędrychowski (A.Warszawski) / Czesław Wodnicki (A.Krakowski) – Steyr Puch 700 TR.  583pkt.
3.Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (A.Krakowski) – BMW 700.  587pkt.
4.Henryk Ruciński / Zbigniew Łagutko (A.Wielkopolski) – Volvo 121.  638pkt.
5.Andrzej Nytlo / Kazimierz Jaromin (A.Krakowski) – Wartburg 1000.  822pkt.
6.Jerzy Strasz / Andrzej Strasz (A.Krakowski) – Trabant 600.  861pkt.
7.Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski (A.Warszawski) – Renault 8 Major.  948pkt.
8.Ksawery Frank / Janusz Kiljańczyk (A.Warszawski) – Renault 8 Major.  1044pkt.
9.E.Słupik / M.Korus (A.Śląski) – Simca Elysee.  1051pkt.
10.Stanisław Żelazny / Wojciech Ondraczek (A.Śląski) – Zastava 750.  1500pkt.
11.Jacek Chmielewski / Jan Borycki (A.Śląski) – Wartburg 1000.  1714pkt.
Wystartowało 26 załóg, ukończyło 11.

Wyniki.

Klasa 1.
1.Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.  561pkt.
2.Adam Wędrychowski / Czesław Wodnicki – Steyr Puch 700 TR.  583pkt.
3.Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski – BMW 700.  587pkt.
4.Jerzy Strasz / Andrzej Strasz – Trabant 600.  861pkt.

Klasa 2.
1.Stanisław Żelazny / Wojciech Ondraczek – Zastava 750.  1500pkt.

Klasa 3.
1.Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Wartburg 1000.  822pkt.
2.E.Słupik / K.Korus – Simca Elysee.  1051pkt.
3.Jacek Chmielewski / Jan Borycki – Wartburg 1000.  1714pkt.

Klasa 4.
1.Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski – Renault 8 Major.  948pkt.
2.Ksawery Frank / Janusz Kiljańczyk – Renault 8 Major.  1044pkt.

Klasa 5.
1.Henryk Ruciński / Zbigniew Łagutko – Volvo 121.  638pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl