Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1965 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 25 Rajd Polski - 3 eliminacja. 5-7.08.1965r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

25 Rajd Polski - 3 eliminacja. 5-7.08.1965r.

Rajd Polski 1965r

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

25-Rajd-Polski-3-eliminacja-01

Lista startowa.

Kategoria I. Grupa 1 i 2. Klasa 700cm³.
Nr.1. Mieczysław Spychalski / Krystian Przybyła – Trabant 601.
Nr.2. Gyorgy Kiss / Andre Bodnar (H) – Steyr Puch 500.
Nr.3. Jerzy Miniewski / Ryszard Ciechulski – BMW 700.
Nr.4. Jan Wolski / Wiesław Mrówczyński – Trabant.
Nr.5. Maria Wojtowicz / Elżbieta Wojtowicz – Trabant.
Nr.6. Jerzy Dobrzański / Longin Bielak – BMW 700 coupe Sport.
Nr.7. Sobiesław Zasada / Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.
Nr.8. Ryszard Nowicki / Zenon Leszczuk – Steyr Puch 500.
Nr.9. Adam Wędrychowski / Czesław Wodnicki – Steyr Puch 650 TR.

Kategoria I. Grupa 1 i 2. Klasa 850cm³.
Nr.12. Milislav Krsmanowić / Ratko Jovanović (YU) – Zastava 750.
Nr.14. Pat Moss-Carlsson (GB) / Elisabeth Nyström (S) – Saab 96 Sport.
Nr.16. Erik Carlsson / Torsten Åhman (S) – Saab 96 Sport.
Nr.17. Zdenka Kodrnja / Vera Kostić (YU) – Zastava 750.
Nr.18. Henryk Kalinowski / Stanisław Luch – Syrena 101.
Nr.19. Christoffer Norlin / Per Gunnar Axdal (S) – Saab 96 Sport.
Nr.20. Marek Varisella / Tadeusz Truchel – Syrena 103.
Nr.21. Ryszard Pawlitka / Eugeniusz Martin – Zastava 750.
Nr.22. Giorgis Raptopoulos / Murray Smith (GR) – DKW F 11.
Nr.23. Ove Andersson / Gunnar Wiman (S) – Saab 96 Sport.

Kategoria I. Grupa 1 i 2. Klasa 1000cm³.
Nr.24. Vladimir Křelina / Karel Stehlik (CZ) – Škoda 1000 MB.
Nr.25. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Wartburg 1000.
Nr.26. Karel Jilek / Jiři Havaček (CZ) – Škoda 1000 MB.
Nr.27. Stefan Dobrzyński / Marek Koczyński – Wartburg 1000.
Nr.28. John Chronidis (GR) / Jerzy Puchalski (PL) – DKW F12.
Nr.29. Ferenc Szenttornyai / Attila Ferjancz (H) – Wartburg 1000.
Nr.30. Werner Jäger / Egon Culmbacher (DDR) – Wartburg 1000.
Nr.31. Jan Wojczaczek / Janusz Kuczyński – Wartburg 1000.
Nr.32. Ksawery Frank / Zygmunt Wiśniewski – Morris.
Nr.33. Jerzy Jesz / Władysław Helis – Wartburg 1000.
Nr.34. Kurt Rüdiger / Günther Gries (DDR) – Wartburg 1000.
Nr.36. Günter Rüttinger / Paul Thiel (DDR) – Wartburg 1000.
Nr.37. Ryszard Grychtoł / Witold Popielewicz – Wartburg 1000.
Nr.38. Kurt Otto / Hermann Hanf (DDR) – Wartburg 1000.
Nr.39. Janez Kermauner / Jan Jernej (YU) – DKW 1000 S.
Nr.41. Zdenĕk Kec / Maria Kecova (CZ) – Škoda 1000 MB.
Nr.42. Alfred Mahren / Ereis Schotte (D) – Opel Kadett.
Nr.43. Ivan Lazev / Boyko Karaboirov (BG) – Wartburg 1000.

Kategoria I. Grupa 1 i 2. Klasa 1300cm³.
Nr.45. Krzysztof Komornicki / Stanisław Stolarski – Morris Cooper S.
Nr.46. Jan Pach / Eugeniusz Pach – Volkswagen 1200.
Nr.48. Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski – Renault.
Nr.49. Manfred Matthiesen / Gerd Wachter (D) – Glas.
Nr.50. Leopold Ambroz / Vera Bizjan (YU) – Zastava 1300.
Nr.52. Stefan Munchberg / Gabriel Kozłowski – Renault 8 Gordini.
Nr.53. Wiktor Polak / Jacek Lucyszyn – Triumph Herald 12/50.
Nr.54. Jan Soczek / Adam Kowalski – Škoda.
Nr.55. Rauno Aaltonen (SF) / Tony Ambrose (GB) – Morris Mini Cooper.
Nr.57. Milos Kapatanakis / Elias Hatzis (GR) – Morris Mini Cooper.

Kategoria I. Grupa 1 i 2. Klasa 1600cm³.
Nr.58. Emmanuil Lifshits / Vladimir Sezenevskiy (SU) – Moskwicz 408.
Nr.59. Werner Winz / Hans Peter Biechely (D) – Volkswagen.
Nr.61. W.A.Nurme / M.A.Miagi (SU) – Moskwicz 408.
Nr.62. Yuriy Lesovskiy / Karol Sotsnov (SU) – Moskwicz 408.
Nr.63. Hans Christian Nielsen / Borup Steen Nielsen (DK) – Ford Cortina.
Nr.64. Vadim Yegorov / Vladimir Danilchev (SU) – Moskwicz 408.
Nr.66. Ratcho Ratcher / Zlatko Karamanliev (BG) – Moskwicz 403.
Nr.67. Vassil Vassilev / Vassil Bardarov (BG) – Volkswagen 1500.
Nr.71. Evert Christofferson / Hans Wangstre (S) – Volvo.

Kategoria I. Grupa 1 i 2. Klasa 2000cm³.
Nr.70. Giorgio Pianta / Luciano Lombardini (I) – Lancia Flavia.
Nr.72. Rene Trautmann / Claudine Trautmann (F) – Lancia Flavia coupe.
Nr.73. Carl Magnus Skogh / Lennart Berggren (S) – Volvo 122 S.
Nr.74. Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki – Volvo 121.
Nr.75. Henryk Ruciński / Zbigniew Łagutko – Volvo 121.
Nr.77. Wiesław Kaczorowski / Julian Robak – Volvo.
Nr.83. Sergey Simonyan / J.J.Levinskas (SU) – Wołga Gaz M21.
Nr.85. A.Balchunas / G.S.Skrobot (SU) – Wołga Gaz M21.
Nr.89. Antanas Dailide / Jakov Vizgardijskij (SU) – Wołga Gaz M21.
Nr.91. Hans Rüütel / Gunnar Holm (SU) – Wołga Gaz M21.
Nr.94. Vytautas Lauzeckas / Valerijonas Vaisvila (SU) – Wołga Gaz M20.
Nr.95. Leontiy Potapchik / Zenonas Paskacimas (SU) – Wołga Gaz M21.

Kategoria I. Grupa 1 i 2. Klasa 2500cm³.
Nr.82. Tadeusz Byzia / Marian Zatoń – Warszawa.
Nr.86. Marian Repeta / Leon Zabłocki – Warszawa 203.
Nr.88. Robert Kurtchev / H.Sizakov (BG) – Mercedes Benz 220 S.
Nr.92. Mieczysław Ciecieszyński / Andrzej Komorowski – Vauxhall Velox.

Kategoria II. Grupa III. Klasa GT.
Nr.98. Henryk Frąckowiak / F.Tomecki – BMW.
Nr.99. Bernd von Bergmann / Lothar Kottgen (D) – Volvo.
Nr.100. Ivo Grauls / Andre Aerts (B) – Lotus Elan.
Nr.101. Trifan Papadimitriou (GR) / Hanz Helmuth Drager (D) – Renault 8 Major.
Nr.102. David J.Thistlethwaite / James Youd (GB) – Hillman Imp.
Nr.103. Jan Eric Virgin / Johan Hallenborg (S) – Volvo.
Nr.104. Vaclav Bobek / Vladimir Hubaček (CZ) – Škoda 1000 MB.
Nr.105. Z.Kiljańczyk / Zawadzki – BMW.

XXV Rajd Polski, Zakopane 1965 - trasa

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin na samochodzie Wartburg 1000.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.


Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na chwilę przed startem.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na chwilę przed startem.

Mieczysław Spychalski i Krystian Przybyła na samochodzie Trabant 601.

Mieczysław Spychalski i Krystian Przybyła - Trabant 601.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin na samochodzie Wartburg 1000.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.

Z tyłu Patt Moss Carlsson.

Z tyłu Patt Moss Carlsson.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin na samochodzie Wartburg 1000.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.

Rauno Aaltonen sprawdza silnik swojego Mini, obok Timo Mäkinen.

Rauno Aaltonen sprawdza silnik swojego Mini, obok Timo Mäkinen.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom na samochodzie Saab 96 Sport.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom - Saab 96 Sport.

Erik Carlsson i Torsten Aman

Erik Carlsson i Torsten Aman

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin na samochodzie Wartburg 1000.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.

Rauno Aaltonen.

Rauno Aaltonen.

Rene Trautmann i Claudine Bouchet na samochodzie Lancia Flavia coupe.

Rene Trautmann i Claudine Bouchet - Lancia Flavia coupe.

Stefan Munchberg i Gabriel Kozłowski na samochodzie Reanult R8 Gordini.

Stefan Munchberg i Gabriel Kozłowski - Reanult R8 Gordini.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński – Steyr Puch 650 TR.

Marek Varisella i Tadeusz Truchel na samochodzie Syrena 103.

Marek Varisella i Tadeusz Truchel - Syrena 103.

Haino A.Ruutel i Gunnar J.Holm na samochodzie Wołga Gaz 21.

Haino A.Ruutel i Gunnar J.Holm - Wołga Gaz 21.

Aleksander Sobański i Mieczysław Sochacki na samochodzie Volvo 121.

Aleksander Sobański i Mieczysław Sochacki - Volvo 121.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin na samochodzie Wartburg 1000.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.

Doskonała szwedzka trójka: z tyłu Erik Carlsson, przed nim żona Pat Moss Carlsson i czyszcząca szybę Elizabeth Nystrom.

Doskonała szwedzka trójka: z tyłu Erik Carlsson, przed nim żona Pat Moss Carlsson i czyszcząca szybę Elizabeth Nystrom.

Jan Pach i Eugeniusz Pach na samochodzie VW 1200.

Jan Pach i Eugeniusz Pach - VW 1200.

Ryszard Nowicki i Zenon Leszczuk na samochodzie Steyr Puch.

Ryszard Nowicki i Zenon Leszczuk - Steyr Puch.

Kurt Otto i Hermann Hanf na samochodzie Wartburg 1000.

Kurt Otto i Hermann Hanf - Wartburg 1000.

Sobiesław Zasada.

Sobiesław Zasada.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin na samochodzie Wartburg 1000.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.

BMC Mini Cooper S

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose - Morris Mini Cooper S.

Erik Carlsson i Torsten Aman na samochodzie Saab 96 Sport.

Erik Carlsson i Torsten Aman - Saab 96 Sport.

Adam Smorawiński i Mieczysław Biliński na samochodzie Warszawa 203.

Adam Smorawiński i Mieczysław Biliński - Warszawa 203.

Adam Wędrychowski i Czesław Wodnicki na samochodzie Steyr Puch 700 TR.

Adam Wędrychowski i Czesław Wodnicki  - Steyr Puch 700 TR.

Vadim Yegorov i Vladimir Danilczew na samochodzie Moskwicz 408.

Vadim Yegorov i Vladimir Danilczew - Moskwicz 408.

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose na samochodzie Morris Mini Cooper S.

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose - Morris Mini Cooper S.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin na samochodzie Wartburg 1000.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.

Rajd Polski 1965r.

Maria Wojtowicz i Elżbieta Wojtowicz - Trabant 601.

(Motor 34 / 1965)

(Motor 34 / 1965)

(Motor 35 / 1965)

(Motor 35 / 1965)

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose na samochodzie Morris Mini Cooper S.

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose - Morris Mini Cooper S.

Erik Carlsson i Torsten Aman na samochodzie Saab 96 Sport.

Erik Carlsson i Torsten Aman - Saab 96 Sport.

(Motor 35 / 1965)

(Motor 35 / 1965)

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR.

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose – BMC Mini Cooper.

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose – BMC Mini Cooper.

Adam Smorawiński i Mieczysław Biliński na samochodzie Warszawa 203. (Auto Świat 25/95)

Adam Smorawiński i Mieczysław Biliński - Warszawa 203. (Auto Świat 25/95)

Antanas Dailide i Jakov Vizgardijskij na samochodzie Wołga Gaz 21. (Motor 28/70)

Antanas Dailide i Jakov Vizgardijskij - Wołga Gaz 21. (Motor 28/70)

Ferenc Szenttornyay i Attila Ferjancz na samochodzie Wartburg 1000. (Motor 34/65)

Ferenc Szenttornyay i Attila Ferjancz - Wartburg 1000. (Motor 34/65)

Giorgio Pianta i Luciano Lombardini na samochodzie Lancia Flavia coupe. (Motor 28/70)

Giorgio Pianta i Luciano Lombardini - Lancia Flavia coupe. (Motor 28/70)

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński na samochodzie Steyr Puch 650 TR. (Moje rajdy – S.Zasada)

Sobiesław Zasada i Kazimierz Osiński - Steyr Puch 650 TR. (Moje rajdy – S.Zasada)

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose na samochodzie Morris Mini Cooper S. (Motor 28/70)

Rauno Aaltonen i Tony Ambrose - Morris Mini Cooper S. (Motor 28/70)

Meta rajdu w Zakopanem.

Meta rajdu w Zakopanem.

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

(Motor 34/65)

(Motor 34 / 65)

Aleksander Sobański i Mieczysław Sochacki na samochodzie Volvo 121.

Aleksander Sobański i Mieczysław Sochacki - Volvo 121.

(Motor 35/65)

(Motor 35 / 65)

(Motor 35/65)

(Motor 35 / 65)

Triumfatorzy rajdu.  (Motor 35/65)

Triumfatorzy rajdu. (Motor 35 / 65)

(Wielka pięćdziesiątka – A.Martynkin)

(Wielka pięćdziesiątka – A.Martynkin)

Rajd Polski - 1965r

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

25 Rajd Polski - 3 eliminacja 25 Rajd Polski - 3 eliminacja 25 Rajd Polski - 3 eliminacja

(Motor 34/65)

(Motor 34 / 65)

(Pędzą samochody, mijają lata)

(Pędzą samochody, mijają lata)

(Motor 35/65)

(Motor 35 / 65)

(Motor 35/65)

(Motor 35 / 65)

(Motor 10/66)

(Motor 10/66)

(Motor 10 / 66)

Rajd Polski 1965r

Rajd Polski 1965r

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Klasyfikacja generalna

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

25 Rajd Polski - 3 eliminacja

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl