Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1965 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 9 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 21-23.05.1965r

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

9 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 21-23.05.1965r

Rajd Dolnośląski 1965r

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski – Renault R8 Major.

Ksawery Frank / Janusz Kiljańczyk (Warszawa) – Austin Mini Cooper.

S.Kalinowski / F.Furgalski (AP.Łódź) – Syrena 103 S.

Zenon Leszczuk / Jan Soczek – Škoda Octavia.

Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Wartburg 1000.

Henryk Ruciński / Zbigniew Łagutko – Volvo 121.

Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Kraków) – Volvo 121.

Nr.46. Stanisław Stolarski / Krzysztof Komornicki (Warszawa) – Morris Mini Cooper 1300.

Jerzy Ujczak / Jerzy Miniewski (AP.Wielkopolski) – Trabant 600.

Adam Wędrychowski / Czesław Wodnicki – Steyr Puch 650 TR.

Jan Wojczaczek / W.Grocholski (AP.Dolnośląski) – Wartburg 1000.

Marek Varisella / Tadeusz Truchel (AP.Warszawa) – Syrena 103 S.

Stanisław Stolarski i Krzysztof Komornicki na samochodzie Morris Mini Cooper 1300

Stanisław Stolarski i Krzysztof Komornicki  -
Morris Mini Cooper 1300

Adam Wędrychowski i Czesław Wodnicki na samochodzie Steyr Puch 650 TR

Adam Wędrychowski i Czesław Wodnicki  -
Steyr Puch 650 TR

Ksawery Frank i Janusz Kiljańczyk na samochodzie Austin Mini Cooper

Ksawery Frank i Janusz Kiljańczyk  -
Austin Mini Cooper.

Rajd Polski 1965r.

Rajd Polski 1965r.

(Motor 24 / 1965)

9 Rajd Dolnośląski - Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata)

9 Rajd Dolnośląski - Motor 24/1965

(Motor 24 / 1965)

Klasyfikacja generalna

1. Adam Wędrychowski / Czesław Wodnicki - Steyr Puch 650 TR
2. Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski - Renault R8 Major
3. Henryk Ruciński / Zbigniew Łagutko - Volvo 121
...10. Zenon Leszczuk / Jan Soczek - Škoda Octavia
...15. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000

WYNIKI

Klasa 1 do 700 cm3

1. Adam Wędrychowski (Warszawa) / Czesław Wodnicki (Kraków) - Steyr Puch 650 TR
2. Jerzy Ujczak / Jerzy Miniewski (AP.Wielkopolski) - Trabant 600

Klasa 2 do 850 cm3

1. Marek Varisella / Tadeusz Truchel (AP.Warszawa) - Syrena 103 S
2. S.Kalinowski / F.Furgalski (AP.Łódź) - Syrena 103 S

Klasa 3 do 1000 cm3

1. Jan Wojczaczek / W.Grocholski (AP.Dolnośląski) - Wartburg 1000
2. Ksawery Frank / Janusz Kiljańczyk (Warszawa) - Austin Mini Cooper

Klasa 4 do 1300 cm3

1. Stanisław Dalka / Krzysztof Woyciechowski (Warszawa) - Renault R8 Major
2. Stanisław Stolarski / Krzysztof Komornicki (Warszawa) - Morris Mini Cooper 1300
3. Zenon Leszczuk / Jan Soczek (AP.Kraków) - Škoda Octavia

Klasa 5 pow. 1300 cm3

1. Henryk Ruciński / Zbigniew Łagutko (AP.Wielkopolski) - Volvo 121
2. Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Kraków) - Volvo 121

Wystartowały 53 załogi, ukończyło 24.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl