Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1965 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 2 Rajd Ziemi Białostockiej. 1 eliminacja. 19-21.03.1965r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Rajd Ziemi Białostockiej. 1 eliminacja. 19-21.03.1965r.

Lista startowa (częściowa)

Nr.3.Jerzy Dobrzański (Kraków) / Longin Bielak (Warszawa) - BMW 700
Nr.5.Jan Wolski / Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawa) - Trabant 601
Nr.14.A.Łazuk / Z.Gierdojć (AP.Białystok) - Syrena 103
Nr.21.Tadeusz Truchel / Marek Varisella (AP.Warszawa) - Syrena 103
Nr.25.Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin (AP.Kraków) - Wartburg 1000
Nr.35.Jan Wojczaczek / Henryk Krakowczyk (Dolnośląski) - Wartburg 1000
Nr.38.Ksawery Frank / Janusz Kiljańczyk (AP.Warszawa) - Morris Minor
Nr.42.Zenon Leszczuk / Jan Soczek (AP.Kraków) - Škoda 1300
Nr.43.Stanisław Dalka / Jan Pach (AP.Warszawa) - VW 1200
Nr.44.Gabriel Kozłowski / Marek Jurkowski (AP.Warszawa) - Simca 1280
Nr.49.Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki (AP.Kraków) - Volvo 121
Nr.50.Antoni Weiner / Władysław Helis (AP.Śląski) - Alfa Romeo
Nr.52.Henryk Ruciński / Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) - Volvo 121

2 Rajd Ziemi Białostockiej - Motor 15/65

(Motor 15 / 65)

 

2 Rajd Ziemi Białostockiej

(Pędzą samochody, mijają lata)

 

Klasyfikacja generalna (nieoficjalna)

1. Stanisław Dalka / Jan Pach – VW 1200 (AP.Warszawa)

WYNIKI

Klasa 1 do 700 cm3

1. Jerzy Dobrzański / Longin Bielak - BMW 700
2. Jan Wolski / Wiesław Mrówczyński - Trabant 601

Klasa 2 do 850 cm3

1. Tadeusz Truchel / Marek Varisella - Syrena 103
2. A.Łazuk / Z.Gierdojć - Syrena 103

Klasa 3 do 1000 cm3

1. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin - Wartburg 1000.
2. Ksawery Frank / Janusz Kiljańczyk - Morris Minor
3. Jan Wojczaczek / Henryk Krakowczyk - Wartburg 1000

Klasa 4 do 1300 cm3

1. Stanisław Dalka / Jan Pach - VW 1200
2. Zenon Leszczuk / Jan Soczek - Škoda 1300
3. Gabriel Kozłowski / Marek Jurkowski - Simca 1280

Klasa 5 do 2000 cm3

1. Antoni Weiner / Władysław Helis - Alfa Romeo
2. Henryk Ruciński / Adam Smorawiński - Volvo 121
3. Aleksander Sobański / Mieczysław Sochacki - Volvo 121

Wystartowało 51 załóg, ukończyło 33.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl